Kemp Arena Grand Kažela

Chorvatsko, Medulin

č. zájezdu: 486581/109
od2 418,-/osoba
Kemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdy

Kemp Arena Grand Kažela

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Medulin

Ubytování: Kemp Arena Grand Kažela


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Letní dovolená v prázdninovém komplexu Grand Kažela, ubytování v bungalovech bez stravy až pro 5 osob, jen cca 50–200 m od pláže

  • 3–7 nocí v Chorvatsku, letovisko Medulin
  • Ubytování v kempu Grand Kažela
  • Klimatizované bungalovy pro 2–5 osob
  • Stravování vlastní
  • Oblázková pláž jen cca 50–200 m od ubytování
  • V komplexu několik bazénů
  • Bohaté vyžití pro děti i dospělé
  • Animační programy
  • Domácí mazlíčci jsou povoleni za poplatek
  • Doprava vlastní nebo autobusová
  • Dobrá dostupnost z ČR

  Dovolená v městečku Medulin

  Medulin je moderním turistickým centrem Istrie. Medulin je ideálním místem, jak pro klidnou, tak i pro aktivní dovolenou. Město je známé svými plážemi všeho druhu. Najdete zde písčité, oblázkové i skalnaté pláže. Nejznámější pláží je pláž Bijeca, kde je bohaté sportovní vyžití. Můžete si zde zahrát fotbal, tenis, minigolf, plážový volejbal nebo můžete navštívit kurzy potápění. Když už budete v Medulinu, určitě nezapomeňte navštívit archeologické naleziště Vižula, kde se nacházejí pozůstatky římského obydlí a nádherné starobylé větrné mlýny. Nenechte si také ujít ani návštěvu města Umag, Rovinj či Poreč.

  Ubytování v kempu Grand Kažela

  Resort Kažela se nachází cca 2 km od Medulinu. Kemp obklopený bujnou středomořskou zelení a křišťálově čistou vodou poskytuje klientům klidné prožití dovolené. V areálu se nachází recepce, více restaurací, bary, prádelna, dětské hřiště, supermarket a bazény. V kempu probíhají animační programy (ve vybraném termínu kromě sobot cca od 1. 6. do cca 1. 10. 2024) a taky jsou zde k dispozici různé sportovní aktivity (tenis, badminton, stolní tenis, potápěčské centrum, atd.). Součástí kempu je i dětský klub, který disponuje dětským koutkem, hrací zónou, oddychovou zónou s TV a kreativním koutkem. Dětský klub je k dispozici ve vybraném čase cca od 10.00 hod. do cca 15.00 hod. každý den kromě sobot. WiFi připojení a parkoviště je pro klienty kempu k dispozici zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat). Pobyt s domácím mazlíčkem je povolen na vyžádání u CK za poplatek 15 €/den/zvíře (platba na místě).

  Bungalov Next (30 m²) až pro 5 osob

  Bungalov disponuje 2× vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželským lůžkem, ložnicí se dvěma oddělenými lůžky a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro jednu osobu. V bungalovu je k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením, lednicí, indukční deskou, mikrovlnkou a kávovarem. V bungalovu se také nachází TV, klimatizace a WiFi připojení. Součástí bungalovu je terasa s posezením. Klienti s vlastní dopravou mohou využít parkoviště v blízkosti bungalovů (omezená kapacita, nelze rezervovat).

  Bungalov Green (37 m²) až pro 5 osob

  Bungalov disponuje 2× vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželským lůžkem, ložnicí se dvěma oddělenými lůžky a obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro jednu osobu. V bungalovu je k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením, lednicí, indukční deskou, mikrovlnkou a kávovarem. V bungalovu se také nachází TV, klimatizace a WiFi připojení. Součástí bungalovu je terasa s posezením. Klienti s vlastní dopravou mohou využít parkoviště v blízkosti bungalovů (omezená kapacita, nelze rezervovat).

  Bungalov Villa (40 m²) až pro 5 osob

  Bungalov disponuje 2× vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželským lůžkem a ložnicí s palandou – spodní lůžko má rozměry 140×195 cm a je určené až pro 2 osoby a horní lůžko určené pro 1 osobu má rozměry 80×195 cm. V bungalovu je k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením, lednicí, indukční deskou, mikrovlnkou a kávovarem. V bungalovu se také nachází obývací pokoj, TV, klimatizace a WiFi připojení. Součástí bungalovu je terasa s posezením. Klienti s vlastní dopravou mohou využít parkoviště v blízkosti bungalovů (omezená kapacita, nelze rezervovat).

  Deluxe Bungalov Villa s bazénem (57 m²) až pro 5 osob

  Bungalov disponuje 2× vlastním sociálním zařízením, ložnicí s manželským lůžkem a ložnicí se dvěma samostatnými lůžky a 3. lůžkem s žebříkem (3. lůžko má rozměry 70×195 cm). V bungalovu je k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením, lednicí, indukční deskou, mikrovlnkou a kávovarem. V bungalovu se také nachází obývací pokoj s rozkládací pohovkou, TV, klimatizace a WiFi připojení. Součástí bungalovu je terasa s posezením. Klienti s vlastní dopravou mohou využít parkoviště v blízkosti bungalovů (omezená kapacita, nelze rezervovat).

  Stravování

  • Stravování ve vlastní režii klientů
  • Kuchyňský kout je k dispozici v bungalovech
  • V komplexu se nachází supermarket a restaurace

  Cestujete s dětmi?

  • Cena se počítá na celkové obsazení bungalovu, na tuto cenu se nevztahují žádné slevy na děti
  • V resortu se nachází bazén pro děti, dětský klub, herna
  • V hlavní sezóně probíhají animační programy pro děti ve věku 5–11 let

  Oblázková pláž cca 200 m od ubytování

  Oblázková pláž se nachází cca 50–200 m od apartmánů (záleží na umístění apartmánu). V komplexu jsou také přírodní a travnaté pláže. K dispozici převlékárny a sprchy. Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek (platba na místě).

  Sport a zábava

  V resortu se nachází několik bazénů pro dospělé, bazén pro děti, velké dětské hřiště, tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, badminton, boccia a vodní sporty na pláži. Místo je ideální také na procházky, jogging či jízdu na kole.

  V hlavní sezóně probíhají v resortu animační programy pro děti i dospělé (sportovní aktivity, soutěže, turnaje, karneval, večery s živou hudbou a další). Dětský klub je k dispozici každý den kromě sobot v čase cca od 10.00 hod. do 15.00 hod.

  Tipy na výlety

  • Medulin – historické centrum
  • Pula – historické centrum
  • NP Brijuni
  • Umag
  • Rovinj
  • Poreč

  Delegát na telefonu

  Delegát se nemusí nacházet v místě Vašeho pobytu, nedělá informační schůzky a je k dispozici pouze v hlavní sezóně (zhruba od 15. 6. do 14. 9. 2024) na telefonu. Delegát je Vám tedy k dispozici po celou dobu pobytu a telefonní kontakt na něj obdržíte v pokynech k zájezdu, které obdržíte emailem 5–7 dní před odjezdem na dovolenou. Mimo hlavní sezónu kontaktujte v případě potřeby asistenční linku CK.

  Důležité informace

  • Check in cca od 16.00–22.00 hod., check out cca do 10.00 hod.
  • Pobytová taxa je zahrnuta v ceně pobytu
  • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
  • Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 15 €/den/zvíře – hradí se na místě
  • Závěrečný úklid zahrnutý, povlečení a ručníky jsou zahrnuty v ceně pobytu (povlečení výměna každých 7 dní, ručníky výměna každé 2 dny)
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
  • Doprava vlastní nebo autobusová
  • Nástupní místa po celé ČR
  • Odjezd z ČR ve večerních hodinách, příjezd v ranních hodinách
  • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Kemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdyKemp Arena Grand Kažela - Istrie - Chorvatsko, Medulin - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Kemp Arena Stoja

Kemp Arena Stoja

Země: Chorvatsko, Itálie

Destinace: Sardinie

Středisko: Pula

Ubytování: Kemp Arena Stoja

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 10 dnů

č. zájezdu: 487095/109
bez stravování
autobusem
od2 618,-/osoba
  Kemp Arena Medulin

  Kemp Arena Medulin

  Země: Chorvatsko

  Destinace: Istrie

  Středisko: Medulin

  Ubytování: Kemp Arena Medulin

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 10 dnů

  č. zájezdu: 487090/109
  bez stravování
  autobusem
  od1 158,-/osoba
   Arena Kažela Apartmany

   Arena Kažela Apartmany

   Země: Chorvatsko

   Destinace: Istrie

   Středisko: Medulin

   Ubytování: Arena Kažela Apartmany

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 4 až 14 dnů

   Osob: 5, 3 osoby

   č. zájezdu: 480747/3
   bez stravování
   vlastní doprava
   od7 380,-/byt

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Lyžařské zájezdy Zillertal Arena 2024

    Oblast Zillertal zahrnuje střediska Hochzillertal, Zillertal Arena a Zillertal 3000

    Oblast Zillertal je absolutní evropský TOP region, který ústí z dálnice podél Innu a ukrývá v sobě více 600 km sjezdových tratí.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit