Polsko - Mazurská jezera na kole a na lodi

Polsko, Mazurská jezera

č. zájezdu: 358537/1
od9 790,-/osoba
Polsko - Mazurská jezera na kole a na lodi - Polsko, Mazurská jezera - Pobytové zájezdy

Polsko - Mazurská jezera na kole a na lodi

Země: Polsko

Středisko: Mazurská jezera


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Aktivní dovolená

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 7 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Program

2. den: Odjezd z ČR autobusem do Polska. Zachovalý BORECKÝ PRALES, středisko chovu zubrů ve Wolisku, na kole rezervací Spytkowo kolem historických dvorů, barokních kostelů, zbytků opevnění, všudypřítomných jezer a kolem tvrze BOYEN do kempu u Giżycko.

3. den: GIŻYCKO – křižácký hrad, otáčivý most. „Modrou“ cyklostezkou, typickými městečky mezi jezery Dargin a Mamry, přes Pozezdrze s kostelem a nedalekým polním sídlem SS. Zámek Sztynort, Hitlerovo nedobytné „Vlčí doupě“, chráněná krajinná oblast GLAZOWSKA s tisíci kameny.

4. den: Hospodářské stavení v GORAZDOWO, usedlost v Monetki, bývalé středisko kultury Ariánů Stará Rudówka, hrad křižáckých rytířů RYN a zděné domy ve městě. Zpět přes staropruské hradiště v Orlo, nebo dále na gotický kostel a barokní zámek v Nakomiady a muzeum Mazurské země v OWCZARKI.

5. den: Vyhlídková cesta pronajatou lodí po jezerech spojených unikátní soustavou kanálů z Giżycka do „perly Mazur“, městečka MIKOLAJKI s historickými domy. K obřímu jezeru ŚNIARDWY se svou legendou o zakleté dívce. Odpočinek, koupání či na kole do přírodní rezervace vodních rostlin jezera Lisunie.

7. den: Na kole z malebného městečka Mikolajki kolem největšího polského jezera Śniardwy, přírodní rezervace ŁUKNAJNO s největší evropskou rezervací divokých labutí (UNESCO) a kolem mnoha dalších jezer, působivý kostel v OKARTOVĚ, přes mosty a lesními cestami, pláž v Novych Gutech, splav v Karwiku, památné stromy a možnost koupání na jednom z osmi ostrovů či pláži Niedźwiedzi Róg. Autobusem zpět do ČR.

Úvod:

Na kole krajinou Mazurských jezer, jedním z nejmalebnějších míst Evropy, nazývaném „zelené plíce“ Polska. Dokonalými cyklostezkami po nefrekventovaných silničkách a písčitých cestách mezi tisíci jezer propojených kanály a říčkami, které vytvářejí ideální region pro mnoho druhů vzácné flóry a ptactva. Z paluby výletní lodě, na kole či na pronajaté jachtě můžeme obdivovat pralesy, chráněné vodní rostliny, rezervace zubrů a labutí. Uvidíme staropruská opevnění, zámky a kostely, křižácké hrady a pevnosti, válečné bunkry a mnoho dalších historických krás tohoto regionu.

Poznámka I:

Doporučujeme crossová kola nebo MTB.

Cena zahrnuje:

Doprava autobusem, přeprava kol, vyhlídková cesta lodí z Giżycko do Mikolajki, polopenze, 4× ubytování v hotelíku ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, vedoucí zájezdu, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje:

Vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje

Ubytování:

4× ubytování v hotelíku ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím.

Stravování:

Polopenze.

Polsko - Mazurská jezera na kole a na lodi - Polsko, Mazurská jezera - Pobytové zájezdyPolsko - Mazurská jezera na kole a na lodi - Polsko, Mazurská jezera - Pobytové zájezdyPolsko - Mazurská jezera na kole a na lodi - Polsko, Mazurská jezera - Pobytové zájezdyPolsko - Mazurská jezera na kole a na lodi - Polsko, Mazurská jezera - Pobytové zájezdyPolsko - Mazurská jezera na kole a na lodi - Polsko, Mazurská jezera - Pobytové zájezdy

Slevy

FIRST MOMENT platí do 31.12.2017

  • 500 Kč – u zájezdu v hodnotě do 9 999 Kč
  • 1000 Kč – u zájezdu v hodnotě 10 000 Kč a výše
  • 2000 Kč – u zájezdů v hodnotě 30 000 Kč a výše
  • 3000 Kč – u zájezdů v hodnotě 50 000 Kč a výše

Aktuálně

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

RSS, více aktualit