Madeira nejen pro 55+

Letecký poznávací zájezd na Madeiru s garancí malé skupiny

č. zájezdu: 284552/34
vyprodáno
Madeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezd

Madeira nejen pro 55+

Země: Portugalsko

Středisko: Madeira

Ubytování: MADEIRA nejen pro 55+


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: žádný termín

Délka pobytu: volitelná


Výhody:

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Popis

Září je skvělý čas pro návštěvu portugalského ostrova Madeira, kde i v tuto dobu vládne věčné jaro. Největší výhodou je úžasný klid, do kterého se s koncem hlavní turistické sezony ostrov zase ponoří. Průměrné nejvyšší teploty zůstávají stále okolo 25 °C a nejnižší okolo 20 °C.

Nabízíme pobytový zájezd s výlety. Ubytování je zajištěno v jednoduchém 2 hotelu Monumental Residencial v turistické čtvrti Lido. Hotel je vzdálený asi 200 m od moře, zastávka autobusu do centra je přímo u hotelu. Hotel servíruje kontinentální snídani, jako bonus jsou součástí ceny zájezdu večeře servírované, typ „Menu“ (polévka + hlavní jídlo + dezert + káva).

Nízký příplatek za jednolůžkový pokoj – pouze 1 000 Kč.

Turistická náročnost

Během zastávek na trase je více času na lehké vycházky v přírodě. Většinou do 3 hodin, výjimečně vícehodinový pobyt venku. Chůze nezpevněným terénem, občas přes mokřady (např. Lofoty, Irsko) nebo lávovým (či popelovým) polem na Islandu. Doporučujeme nepromokavou a pevnou turistickou obuv.

Program

1. den: Kolem poledne odlet z Prahy na Madeiru (přímý let), transfer do hotelu. Večeře. Společná procházka do centra Funchalu a zpět.

2. den: Prohlídka čtvrti Monte, odkud je nádherný výhled na město. Možnost vstupu do tropické zahrady a muzea minerálů, ochutnávka madeirského vína. Ukončení společné prohlídky cca v 15 hodin. Díky poloze hotelu se ve volných chvílích dostanete snadno pěšky do přístavu, na tržiště i do starého města. Večeře.

3. den: Půldenní výlet do vesničky Ribeiro Frio (pstruží sádky). Krátká procházka podél levády k vyhlídce Balcoes s pohledy na nejvyšší vrcholy horského masivu. Odpoledne individuální program ve Funchalu nebo výlet s průvodcem na lehkou procházku kolem typické madeirské levády (poplatek za místní dopravu není v ceně zájezdu). Večeře.

4. den: Dnešní den nabízí ochutnávku madeirských horských masivů. Z parkoviště na vrcholu Pico do Arieiro dojdeme na vyhlídku Ninho da Manta, odkud jsou dobře vidět jak hory, tak Atlantský oceán. Návrat zpátky na ubytování a individuální volno či fakultativní výlet na poloostrov Sao Lourenco (poplatek za místní dopravu není v ceně zájezdu). Večeře.5. den: Dopoledne individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

5. den: Dopoledne individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Minimální počet účastníků

20

Poznámky k zájezdu

Hotel servíruje kontinentální snídani (chléb, šunka, sýr, máslo, džem, káva, čaj, mléko).

Večeře v ceně zájezdu, typ „Menu“ (polévka + hlavní jídlo + dezert + káva).

Cena zahrnuje:

 • letenku Praha – Funchal a zpět vč. let. tax ve výši 10 000 Kč
 • dopravu dle programu
 • 4× ubytování ve 2* hotelu ve Funchalu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
 • 4× snídaně
 • 4× večeře „Menu“

–  průvodce

 • cestovní pojištění UNIQA K7C a pojištění CK.

Cena nezahrnuje:

 • vstupné a jízdné MHD nebo taxi 3. den cca 30 EUR, sjezd na saních od 30 EUR, výlet na poloostrov Sao Lourenco cca 20 EUR – hradí se na místě, spropitné a další výše neuvedené služby.

Slevy:

 • 520 CZK – děti a mládež do 25 let – nelze sčítat s dalšími slevami
 • 520 CZK – osoby starší 65 let – nelze sčítat s dalšími slevami
 • 500 CZK – třetí lůžko na pokoji
Madeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezdMadeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezdMadeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezdMadeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezdMadeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezdMadeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezdMadeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezdMadeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezdMadeira nejen pro 55+ - letecký poznávací zájezd

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů