MAĎARSKÉ BUKOVÉ HORY NA KOLE

č. zájezdu: 356095/118
od7 190,-/osoba
MAĎARSKÉ BUKOVÉ HORY NA KOLE - Aktivní dovolená

MAĎARSKÉ BUKOVÉ HORY NA KOLE

Země: Maďarsko

Ubytování: MAĎARSKÉ BUKOVÉ HORY NA KOLE


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 5 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • snídaně

Popis

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu 128 MAĎARSKÉ BUKOVÉ HORY NA KOLE je cca 0–210km

Program1. den: Žďár nad Sázavou – Bogács. Přejezd do lázní Bogács v malebném kraji Bukových hor. Podvečerní cyklistika, nebo relaxace v bazénech v místě ubytování (každodenní vstup do termálního koupaliště je v ceně zájezdu).
NA KOLE: 0–35km2. den: Údolí Szalajky, Egerszalók, Bogács. Výlet lesní úzkokolejkou do národního parku Bükk. Údolím říčky Salajky krajinou vodopádů, peřejí, jezírek (jeskyně Istállós-köi s pozůstatky pravěkého osídlení, Závojový vodopád aj.). Věž tisíciletí Millenniumi s výhledem na Bukové hory. Na kole do lázní Egerszálok u Egeru s travertinovými terasami připomínajícími Pamukkale.
NA KOLE: 0–35km3. den: Bogács – Eger, Szépasszonyvölgy. Na kole do starobylého Egeru s charakteristickým minaretem, historickým centrem s bazilikou a hradem, termálním areálem i muzeem Beatles. Údolí krásné paní s desítkami vinných sklepů s výborným vínem (proslulá „Býčí krev“ Bikavér). Lázně Demjén s obřím komplexem jeskynních i venkovních bazénů, nebo zpět do termálů Bogács.
NA KOLE: 0–62km4. den: Lillafüred, Miskolc, Tapolca. Na kole od obce Répášska Huta s výraznou slovenskou menšinou do malebných klimatických lázní Lillafüred. Dominanta městečka – hotel Palota, jezero Hámori-tó, vodopády, zahrady. Možnost návštěvy Aniny jeskyně. Na kole do třetího největšího maďarského města Miškovce. Dřevěné, gotické i barokní kostely, moderní hlavní třída, oblíbená rezidence maďarských králů – středověký hrad Diósgyör. Přesun na kolech do komplexu jeskynních lázní ve čtvrti Tapolca. Koupání a odpočinek v termálech, které patří mezi nejkrásnější v Evropě. Autobusem zpět na místo ubytování.
NA KOLE: 0–36km5. den: Bogács – N.P. Aggtelek – Žďár nad Sázavou. Odjezd k slovenským hranicím do Aggteleckého krasu s krátkou zastávkou u krásného zámku v Edelény. Možnost krátké cyklistiky, nebo návštěvy největší maďarské jeskyně Baradla (UNESCO): 20 m krápník Hvězdárna (jeden z nejdelších na světě), 120 m dlouhá Síň obrů aj. Odjezd domů.
NA KOLE: 0–42km

Obtížnost:


2, doporučujeme cross Délka tras: autobusem 1700 km, na kole 0–200 km Počasí: vzduch 20–26 °C Odjezdy: Praha, Žďár nad Sázavou, Brno, Uherské Hradiště

V ceně je:


Doprava autobusem, přeprava kol, 4× snídaně, 4× ubytování v areálu termálních lázní Bogács u Egeru – ve 4-lůžkových pokojích Jurta domů (2-lůžkové pokoje), včetně každodenního vstupu do termálního koupaliště. Každý dům má 6 pokojů, společnou kuchyňku a společenskou místnost a společné toalety a sprchy, zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy. 1× jízda po lesní železnici, český průvodce, zdrav. připojištění, inf. materiály a DPH. Možnost dokoupit 4× večeře v hotelu za 1190 Kč (v ceně nejsou nápoje).

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu 128 MAĎARSKÉ BUKOVÉ HORY NA KOLE je cca 0–210km

MAĎARSKÉ BUKOVÉ HORY NA KOLE - Aktivní dovolená

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

RSS, více aktualit