Penziony Lozenec

Bulharsko, Lozenec

č. zájezdu: 491779/122
od9 990,-/osoba
Penziony Lozenec

Penziony Lozenec

Země: Bulharsko

Destinace: Jižní pobřeží

Středisko: Lozenec


Stravování: bez stravování
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • bez stravování

nazev

penziony Lozenec

doporuceni

V naší nabídce nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní penziony, které využíváme a kde s námi každoročně tráví dovolenou několik set klientů. Penziony Lozenec jsou dobře udržované a vzdálené od pláže i centra letoviska maximálně 600 m. Jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou vybavenystandardním nábytkem a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze. Snídaně formou bufetu (v případě počtu osob nižšího než 20 budou snídaně kontinentální) a večeře (servírované) jsou podávány v restauraci hotelu Sunrise přímo u pláže (maximální vzdálenost cca 600 m).

plaz

Pláž je písčitá, prostorná, dlouhá přes jeden kilometr a postupně se svažující do moře. Maximální vzdálenost od penzionů 600 m. Slunečníky, lehátka, školy vodních sportů, vodní sporty, občerstvení a bary na pláži za poplatek. V letovisku najdete i menší písčité pláže.

popisnawww

V naší nabídce nemůžeme obsáhnout a popsat všechny konkrétní penziony, které využíváme a kde s námi každoročně tráví dovolenou několik set klientů. Penziony Lozenec jsou dobře udržované a vzdálené od pláže i centra letoviska maximálně 600 m. Jejich výběr odráží naši dlouholetou zkušenost.

gps

42.208568,27.806534

letak

bez stravy, dítě do 12 let pobyt ZDARMA

letak2

bez stravy, dítě do 12 let pobyt ZDARMA, rodinná atmosféra a skvělá cena

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023. *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

plazcca

cca 600 m

plazm

600

stitky

Písčitá plážRodinná atmosféraKlidná dovolenáSkvělá cenaOblíbené letovisko


Podobné zájezdy

Hotel Vega Sofia

Hotel Vega Sofia

Země: Bulharsko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Leden

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

č. zájezdu: 488084/89
snídaně
vlastní doprava
od5 259,-/osoba
  Hotel Grifid Noa

  Hotel Grifid Noa

  Země: Bulharsko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec - Říjen

  Délka pobytu: 8 až 16 dnů

  č. zájezdu: 489804/89
  all-inclusive
  vlastní doprava
  od14 249,-/osoba
   Penzion Barba

   Penzion Barba

   Země: Bulharsko

   Destinace: Varna

   Středisko: Obzor

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Srpen, Září

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 442809/89
   snídaně
   vlastní doprava
   od5 829,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit