Londýn plný kouzel Harryho Pottera

č. zájezdu: 272888/104
od16 490,-/osoba
Londýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdy

Londýn plný kouzel Harryho Pottera

Země: Velká Británie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 4 dny


Možné slevy:

  • slevové programy CK

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • snídaně

1. den

odlet z Prahy do Londýna. Po příletu transfer do hotelu. Přejezd veřejnou dopravou do centra Londýna a prohlídka Trafalgar Square, na kterém se nachází Národní galerie a Piccadilly Circus. Dále uvidíte čtvrť Soho, kde si můžete dát večeři v Čínské čtvrti. Večer návrat na hotel. Nocleh.

2. den

po snídani se svezete nejstarším metrem na světě do centra Londýna. Prohlídka začne ve Westminsteru. Uvidíte Lambeth Bridge, po kterém se proháněl Harry v double-deckeru, a hlavní dominanty – Parlament s Big Benem, Westminster Abbey a Buckinghamský palác. Projdete kolem Downing Street se sídlem britské premiérky, Horse Guards a Scotland Yardu neboli Ministerstva kouzel. Dále uvidíte Leicester Square a děti jistě rády navštíví muzeum voskových figurín Madame Tussauds, kde si můžete udělat fotky s velmi známými osobnostmi. V podvečer se projedete double deckerem na Strand, kde se nachází Australia House, který posloužil jako Gringottova banka a Královský soudní dvůr, dále kolem katedrály sv. Pavla, odkud je vidět i Millenium Bridge (zničili jej Smrtijedi). Ve večerních hodinách návrat na hotel. Nocleh.

3. den

po snídani přejezd do Studia Warner Bros. Budete mít možnost prozkoumat kouzla filmů o Harry Potterovi a místa, kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Poznáte zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Projít se můžete po hlavní hale v Bradavicích, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Dozvíte se, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Po prohlídce, která bude trvat cca 3 – 4 hodiny, přijedete na nádraží King's Cross, kde se nachází nástupiště 9 a 3/4 se slavným vozíkem ve zdi. A na závěr dne procházka k Tower of London a Tower Bridge, kde si poslechnete nejednu královskou legendu. Ve večerních hodinách návrat na hotel. Nocleh.

4. den

snídaně. V závislosti na letovém řádu můžete poslední den navštívit další zajímavá londýnská místa, např. Greenwich s nultým poledníkem a námořním muzeem, nebo se projet na London Eye. Je také možné zdarma navštívit některá londýnská muzea (např. Britské muzeum) či jít nakupovat na Oxford Street. Transfer na letiště, odlet do Prahy.

Hotel

Londýn plný kouzel Harryho Pottera

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha-Londýn a zpět vč. všech letištních poplatků • kabinové zavazadlo • transfer letiště-hotel-letiště • 3 noci ve 2lůžkovém pokoji v hotelu se snídaní • vstupné do Studia Warner Bros • služby průvodce FIRO-tour • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Minimální počet účastníků

20.

Fakultativní příplatky

pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění – viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (3 990 Kč) • zavazadlo k odbavení dle letecké společnosti (od cca 1 600 Kč) • vstupy cca 110 GBP • jízdné MHD cca 40 GBP.

Londýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdyLondýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdyLondýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdyLondýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdyLondýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdyLondýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdyLondýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdyLondýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdyLondýn plný kouzel Harryho Pottera - Poznávací zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

9.4.2018

Hledáme nové kolegy

Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

28.3.2018

Velikonoční sleva na Mallorcu

Sleva platí pro prodej v období 28.3.-8.4.2018

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů