aparthotel Siros - letecky

Řecko, Leptokaria

č. zájezdu: 316197/103
od9 370,-/osoba
-5%sleva
First minute
aparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdy

aparthotel Siros - letecky

Země: Řecko

Středisko: Leptokaria


Stravování: bez stravování
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen, Červenec, Srpen

Délka pobytu: 11, 12 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis

Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA – přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh – nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře. Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA – přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh – nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře. Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Poloha

Nachází se v blízkosti pláže i centra. Jedná se o třípatrovou budovu, dobře udržovanou s pěkným nábytkem. Každé ubytování má kuchyňský kout, jehož součástí je dvouplotýnkový vařič, lednice a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. K vybavení patří i polštáře, deky a povlečení. Součástí studií a apartmánů jsou sociální zařízení – WC, umyvadlo a sprchový kout. Recepce a kavárna v přízemí dotváří pohodovou atmosféru.

Ubytování

Penzion SIROS – 2 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s klimatizací, TV, cca 80 m od pláže. Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí). U leteckých zájezdů je ubytování ve druhém patře.

Vybavení a služby

Na každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce, kde je i wi-fi.

Další informace

Výlety: Olymp + Lifidra, Alikies, Kateriny – vodní park, Meteora, pirácká plavba, řecký večer,… Platí se na místě.

Stravování

Vaření v kuchyňkách nebo lze dokoupit – večeře, polopenze, výběr z jídelního lístku, nápoje nejsou v ceně. Stravu lze prodávat i na méně dnů.

Doprava

Letecky Brno – Soluň, transfer ze Soluně do Leptokarie a zpět. LET QS2244/5 BRQ – SKG – BRQ Čas letu: BRQ 11:40 – 14:30 SKG 15:20 – 16:15 BRQ (místní časy)

Slevy

Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka). Dospělá osoba na přistýlce  –100,– / noc Dítě do 15 roků na přistýlce  –250,– / noc Dítě do 2 let bez letenky a lůžka ZDARMA (+případné pojištění) Dítě do 6 let bez lůžka, s letenkou za 7.990,–Kč Slevy platí při koupi za katalogové ceny, u last moment dle informace CK.

Cena zahrnuje:

  • Ubytování, letenka Brno – Soluň – Brno, transfer ze Soluně do Leptokarie a zpět; letištní, bezpečností a palivová taxa á 2.150,–Kč; delegát v místě pobytu; závěrečný úklid

Cena nezahrnuje:

  • PŘÍPLATKY:

Kompletní pojištění (vč. léčebných výloh a storna)

  • dospělí 33,–/os./den
  • děti do 15 let 23,–/os./den

Jednolůžkový pokoj 350,–/noc

Stravování: polopenze 330,–/os./den večeře 215,–/os./den

V r. 2019 se bude na místě pobytu vybírat taxa ve výši cca 0,5 – 1,5€/pokoj/noc.

aparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - letecky - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

14.3.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

6.3.2019

Cestovní pojištění zdarma k zájezdům do exotiky

Každá osoba dostane k zájezdu jako bonus kvalitní cestovní pojištění včetně storna zdarma.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů