aparthotel Siros - busem

Řecko, Leptokaria

č. zájezdu: 316507/103
od3 470,-/osoba
Last minute
aparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdy

aparthotel Siros - busem

Země: Řecko

Středisko: Leptokaria


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 10, 11, 12, 14 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis

Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA – přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh – nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře. Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Atraktivní pobytové zájezdy do letoviska LEPTOKARIA – přímo pod Olympem na pobřeží Egejského moře, asi 90 km pod Soluní. Místní mikroklima s minimálními srážkami a stálými teplotami ovzduší je vhodné pro astmatiky a alergiky. Najdete zde mnoho obchodů, restaurací, taveren, trh – nejvybavenější letovisko na Olympské riviéře. Pláž je písčitá, moře bez ježků.

Poloha

Nachází se v blízkosti pláže i centra. Jedná se o třípatrovou budovu, dobře udržovanou s pěkným nábytkem. Každé ubytování má kuchyňský kout, jehož součástí je dvouplotýnkový vařič, lednice a základní vybavení pro jednoduchou přípravu pokrmů. K vybavení patří i polštáře, deky a povlečení. Součástí studií a apartmánů jsou sociální zařízení – WC, umyvadlo a sprchový kout. Recepce a kavárna v přízemí dotváří pohodovou atmosféru.

Ubytování

Penzion SIROS – 2 lůžková studia (možnost 1 přistýlky) s klimatizací, TV, cca 80 m od pláže. Studia mají vždy vlastní sociální zařízení a kuchyňku, terasu nebo balkón. Ve studiích nejsou věci osobní a hygienické potřeby, ručníky, mycí a úklidové prostředky, zápalky, žehlička. Lůžka jsou s povlečením. Voda je pitná. Kuchyně jsou vybaveny základním vybavením (lednice, vařič, základní nádobí). U leteckých zájezdů je ubytování ve druhém patře.

Vybavení a služby

Na každém pokoji je TV a klimatizace zdarma, k dispozici recepce, kde je i wi-fi.

Další informace

Výlety: Olymp + Lifidra, Alikies, Kateriny – vodní park, Meteora, pirácká plavba, řecký večer,… Platí se na místě.

Stravování

Vaření v kuchyňkách nebo lze dokoupit – večeře či polopenze, výběr z jídelního lístku, nápoje nejsou v ceně. Stravu lze prodávat i na méně dnů.

Doprava

Busem, nástupní místa – základní odjezdová trasa CHRUDIM, PARDUBICE, H. KRÁLOVÉ, HOLICE, V. MÝTO, LITOMYŠL, POLIČKA, SVITAVY, LETOVICE, BRNO

Program

Přibližné časy odjezdů busu první den. Hradec Králové – 05:00 Svitavy – 07:20 Brno – 09:00

Slevy

Na dvě dospělé osoby má jedno dítě slevu na přistýlku. Přistýlka je většinou na tzv. francouzské posteli (1 a půl lůžka). Dospělá osoba na přistýlce = –100/noc Dítě do 15-ti roků na přistýlce = –250/noc dítě do 6 let bez lůžka = 1.500,– vlastní doprava, spojení termínů = –1.900,– Slevy platí při koupi za katalogové ceny, u last moment dle informace CK.

Cena zahrnuje:

  • Ubytování, dopravu zájezdovým busem přes Slovensko, Maďarsko, Srbsko a Makedonii, delegát v místě pobytu, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje:

  • PŘÍPLATKY:

Jednolůžkový pokoj +350,–/noc

Stravování: – polopenze 330,–/den

  • večeře 215,–/den

kompletní pojištění vč. léčeb. výloh a storna dospělí 33,–/os./den děti do 15 let 23,–/os./den

samostatná zpáteční jízdenka = 3.400,–

V r. 2019 se bude na místě vybírat taxa ve výši cca 0,5 – 1,5€/pokoj/noc.

aparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdyaparthotel Siros - busem - Řecko, Leptokaria - Pobytové zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů