Ledovec Pitztal - Dům Sabrina

Rakousko, Ledovec Pitztal

č. zájezdu: 349821/121
od6 362,-/osoba
-16%sleva
First minute
Ledovec Pitztal - Dům Sabrina - Rakousko, Ledovec Pitztal - Pobytové zájezdy

Ledovec Pitztal - Dům Sabrina

Země: Rakousko

Středisko: Ledovec Pitztal


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Lyžařské zájezdy

Termíny: Duben

Délka pobytu: 4, 5 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava
  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

O ubytování

Prázdninový dům Sabrina leží ve vesničce Piösmes, asi 12 km od podzemní dráhy Pitztalexpres. Obchod s potravinami a zastávka skibusu jsou vzdáleny cca 50 m. Ubytování je ve 2–6lůžkových pokojích se sprchou a WC. Všechny 4–6lůžkové pokoje mají palandy; povlečení, ručníky, čisticí a hygienické potřeby je třeba mít vlastní. V objektu je dále kuchyně a jídelna, která slouží také jako společenská místnost.

Stravování

Polopenze. Česká kuchyně z dovezených surovin. Stravování začíná večeří první den a končí snídaní + balíčkem na cestu 4. den.Snídaně – švédské stoly.Večeře – polévka, hlavní jídlo, ovoce nebo dezert, čaj nebo šťáva. Možnost dokoupení piva nebo nealkoholických nápojů za Kč.

Doprava

Autobusem nebo vlastní dopravou

Cena zahrnuje

3× ubytování3× polopenzizávěrečný úklid3denní skipas Pitztaler Gletscher & Rifflseepobytovou taxudenní doprava k ledovci (pouze při autobusové dopravě)skibusy ve střediskuslužby technického průvodcepojištění CK dle zákona č. 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje

Komplexní cestovní pojištěníložní prádlo a ručníkyčisticí a hygienické prostředkykauci na keycard 2 €

Skipas

3denní skipas PITZTALER GLETSCHER & RIFFLSEE – včetně skibusů.Upozornění: Pitztalexpresem (metro) lze cestovat jen 1× denně!

Program zájezdu

1. den: odjezd z Brna v 8 hod., cesta nonstop, příjezd do místa ubytování cca v 18 hod., večeře, nocleh.2. a 3. den: snídaně v 7.30 hod., odjezd na ledovec, celodenní lyžování, odjezd do místa ubytování v 17 hodin, večeře, nocleh.4. den: snídaně v 7.30 hod., ukončení ubytování, odjezd na ledovec, lyžování, odjezd do ČR v cca 16 hod.5. den: příjezd do Brna kolem 3. hodiny ranní a dále dle jednotlivých výstupních míst.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 47.05556869506836°, 10.854817390441895°
Ledovec Pitztal - Dům Sabrina - Rakousko, Ledovec Pitztal - Pobytové zájezdyLedovec Pitztal - Dům Sabrina - Rakousko, Ledovec Pitztal - Pobytové zájezdyLedovec Pitztal - Dům Sabrina - Rakousko, Ledovec Pitztal - Pobytové zájezdyLedovec Pitztal - Dům Sabrina - Rakousko, Ledovec Pitztal - Pobytové zájezdyLedovec Pitztal - Dům Sabrina - Rakousko, Ledovec Pitztal - Pobytové zájezdyLedovec Pitztal - Dům Sabrina - Rakousko, Ledovec Pitztal - Pobytové zájezdyLedovec Pitztal - Dům Sabrina - Rakousko, Ledovec Pitztal - Pobytové zájezdy

Aktuálně

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

RSS, více aktualit