Léčebý dům Tribeč

č. zájezdu: 484407/89
od12 180,-/osoba
Léčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdy

Léčebý dům Tribeč

Země: Slovensko


Stravování: plná penze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 7 až 11 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • plná penze

Výhody nabídky 1 Krásné prostředí, mnoho možností na trávení volného času.

Výhody nabídky 2 Bohatý kulturní program.

Výhody nabídky 3 Hosté mohou navštívit i nedaleké termální koupaliště Čajka, obdivovat krásy nejkrásnějšího slovenského zámku, nebo strávit příjemné chvíle v nejstarší zoologické zahradě. 

Středisko BojnicePraha: 395 km, Brno: 190 km, Bratislava: 170 km

Poloha Léčebný dům Tribeč se nachází v lázeňském areálu a nabízí jen ubytování. Léčebné procedury a stravovoání je poskytování v Léčebném domě Bôrina (Baník).

Vybavení Internnet WiFi je pouze ve společenských prostorách.Zařízení nemá bezbariérové pokoje.Všechny prostory jsou nekuřácké.

Ubytování Léčebný dlm nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny sprchou, sociálním zařízením, telefonem, TV se satelitem, ledničkou.

Nabídka programů Léčebný pobyt Klasik:- minimálně 6 nocí.v ceně je zahrnuto- ubytování, plná penze (možnost výběru jídel od druhého dne pobytu), vstupní lékařská prohlídka, průměrně tři léčebné procedury denně (určeny lékařem dle vyšetření). Vstup do vnějšího bazénu není zahrnutý v ceně, nástupní den kterýkoli kromě soboty- pobyt začíná první den oběděm a končí snídaníProcedury jsou poskytovány od pondělí do soboty.Léčebný pobyt Dynamik- minimálně 6 nocí.v ceně je zahrnuto- ubytování, plná penze (možnost výběru jídel od druhého dne pobytu), vstupní lékařská prohlídka, průměrně tři léčebné procedury denně (určeny lékařem dle vyšetření).- klienti ubytování v léčebných domech Mier, Lysec, Klak, Zobor, Slavia a Ploska mají volný vstup do Vodního světa v léčebném domě Mier- klienti ubytování v léčebném domě Borina, Gabriela, Tribeč mají volný vstup do vnějšího bazénu v léčebném domě Borina ( v provozu od dubna – listopadu, po 15:00hod je možné využít i 2 vnitřní termální bazény-  nástupní den kterýkoli kromě soboty- pobyt začíná první den oběděm a končí snídaníProcedury jsou poskytovány od pondělí do soboty.Volný vstup do Vodního světa v LD Mier (komplex 4 termálních bazénů, 3 kryté bazény s teplotou 32–38° C, jeden venkovné bazén s teplotou 32–34° C).venkovní bazén je možné využít od 09:00, vnitřní bazény od 14:00.

Strava Stravovování je zajištěno v Léčebném domě Bôrina (Baník).Snídaně je formou švédských stolů, obě a večeře je formou výběru z 5–6 druhů jídel.Je zde i možnost bezlpekové nebo vegetariánské stravy.Pobyt začíná první den obědem (od 11:00) a končí poslední den po snídnaní (uvolnění pokoje do 10:00).

Sport a zábava Bazén, balneo centrum, aquapark (Čajka), masáže, baňkování, fitness, sauna.Vlastní bal­neologické centrum, Vodní svět - tj. soustava termálních bazénů (tří vnitřních – tzv. Žlutý 38 °C a tzv. Zelený 32 °C, tzv. Bílý bazén s mořskou vodou 35–360C) a venkovní termální bazén 34 °C s celoročním provozem.Do komplexu hotelu dále patří moderní Relax centrum (wellness a saunový svět – solná a bylinková koupel, sanárium, Whirlpool, finská sauna, sluneční louka, oddychová místnost, fitness).

Informace *Příjezd od 11hod*Odjezd do 10hod *Parkoviště před LD Bôrina (Baník), zabez­pečené rampou, za poplatek.*Držitel průkazu ZTP je od poplatku za parkování osvobozen.*Lázeňský poplatek (daň z ubytování) : 1,8€/osobu/noc, není zahrnut v ceně pobytu.*Pobyt s domácím mazlíčkem není možný.

Léčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdyLéčebý dům Tribeč - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Léčebný dům Zobor

Léčebný dům Zobor

Země: Slovensko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 7 až 11 dnů

č. zájezdu: 484408/89
plná penze
vlastní doprava
od12 180,-/osoba
  Léčebný dům Ploska

  Léčebný dům Ploska

  Země: Slovensko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Listopad

  Délka pobytu: 7 až 11 dnů

  č. zájezdu: 484405/89
  plná penze
  vlastní doprava
  od12 180,-/osoba
   Léčebný dům Slávia

   Léčebný dům Slávia

   Země: Slovensko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Listopad

   Délka pobytu: 7 až 11 dnů

   č. zájezdu: 484406/89
   plná penze
   vlastní doprava
   od12 180,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit