Léčebný dům Mier

č. zájezdu: 484410/89
od13 260,-/osoba
Léčebný dům Mier - Pobytové zájezdy

Léčebný dům Mier

Země: Slovensko


Stravování: plná penze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Prosinec

Délka pobytu: 7 až 12 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • plná penze

Výhody nabídky 1 V centrální části lázní Bojnice, obklopený lázeňským parkem.

Výhody nabídky 2 Zrekonstruovaná kulturní památka ze 16. století.

Výhody nabídky 3 Krásné prostředí pro odpočinek a relax.

Středisko BojnicePraha: 395 km, Brno: 190 km, Bratislava: 170 km

Poloha Léčebný dům Mier se nachází ve městě Bojnice v prostředí lázeňských parků. Je propojen s Léčebným domem Lysec spojovací chodbou. Součástí domu je léčebná balneoterapie.Lázně Bojnice svou polohou, klimatem a složením termálních vod vytvářejí ideální podmínky pro léčebné procesy, regeneraci a odpočinek.

Vybavení Jídelna, kavárna, cukrárna, restaurace, sauna, recepce, hotelový bazén.

Ubytování Typy pokojů: * jednolůžkový pokoj* dvoulůžkový pokojVybavení : sociální zařízení, telefon, TV, lednička.

Nabídka programů Léčebný pobyt Klasik:- minimálně 6 nocí.v ceně je zahrnuto – ubytování, plná penze (možnost výběru jídel od druhého dne pobytu), vstupní lékařská prohlídka, průměrně tři léčebné procedury denně (určeny lékařem dle vyšetření). Vstup do vnějšího bazénu není zahrnutý v ceně, nástupní den kterýkoli kromě soboty- pobyt začíná první den oběděm a končí snídaníProcedury jsou poskytovány od pondělí do soboty.Léčebný pobyt Dynamik- minimálně 6 nocí.v ceně je zahrnuto- ubytování, plná penze (možnost výběru jídel od druhého dne pobytu), vstupní lékařská prohlídka, průměrně tři léčebné procedury denně (určeny lékařem dle vyšetření).- klienti ubytování v léčebných domech Mier, Lysec, Klak, Zobor, Slavia a Ploska mají volný vstup do Vodního světa v léčebném domě Mier- klienti ubytování v léčebném domě Borina, Gabriela, Tribeč mají volný vstup do vnějšího bazénu v léčebném domě Borina ( v provozu od dubna – listopadu, po 15:00hod je možné využít i 2 vnitřní termální bazény-  nástupní den kterýkoli kromě soboty- pobyt začíná první den oběděm a končí snídaníProcedury jsou poskytovány od pondělí do soboty.Volný vstup do Vodního světa ( pouze u balíčku Dynamik ) v LD Mier (komplex 4 termálních bazénů, 3 kryté bazény s teplotou 32–38° C, jeden venkovné bazén s teplotou 32–34° C).Venkovní bazén je možné využít od 09:00, vnitřní bazény od 14:00.

Strava Snídaně je formou švédských stolů, oběd a večeře je formou výběru z 5–6 druhů jídel.Je zde i možnost bezlpekové nebo vegetariánské stravy.Pobyt začíná první den obědem (od 11:00) a končí poslední den po snídnaní (uvolnění pokoje do 10:00).

Sport a zábava Bazén, balneo centrum, aquapark (Čajka), masáže, baňkování, fitness, sauna.Vlastní balneologické centrum, Vodní svět – tj. soustava termálních bazénů (tří vnitřních – tzv. Žlutý 38 °C a tzv. Zelený 32 °C, tzv. Bílý bazén s mořskou vodou 35–360C) a venkovní termální bazén 34 °C s celoročním provozem.Do komplexu hotelu dále patří moderní Relax centrum (wellness a saunový svět – solná a bylinková koupel, sanárium, Whirlpool, finská sauna, sluneční louka, oddychová místnost, fitness).

Informace *Příjezd od 11hod*Odjezd do 10hod*Parkoviště přímo v areálu lázní zabezpečené rampou, za poplatek.*Držitel průkazu ZTP je od poplatku za parkování osvobozen.*Lázeňský poplatek (daň z ubytování) : 1,8€/osobu/noc, není zahrnut v ceně pobytu.*Pobyt s domácím mazlíčkem není možný.

Léčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdyLéčebný dům Mier - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Léčebný dům Slávia

Léčebný dům Slávia

Země: Slovensko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 7 až 11 dnů

č. zájezdu: 484406/89
plná penze
vlastní doprava
od12 180,-/osoba
  Léčebný dům Lux

  Léčebný dům Lux

  Země: Slovensko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Listopad

  Délka pobytu: 7 až 11 dnů

  č. zájezdu: 484404/89
  plná penze
  vlastní doprava
  od12 180,-/osoba
   Léčebný dům Kľak

   Léčebný dům Kľak

   Země: Slovensko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Říjen

   Délka pobytu: 7 až 11 dnů

   č. zájezdu: 484403/89
   plná penze
   vlastní doprava
   od12 180,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit