Dům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí)

Slovensko, Kůpele Brusno

č. zájezdu: 484463/113
od8 530,-/osoba
Dům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdy

Dům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí)

Země: Slovensko

Středisko: Kůpele Brusno

Ubytování: Dům Brusnianka, Kúpele Brusno


Stravování: plná penze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben, Květen

Délka pobytu: 31 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • plná penze

  Kúpele Brusno se nacházejí na středním Slovensku v obci Brusno nedaleko Bánské Bystrice. Přímo v areálu lázní vyvěrají přírodní minerální prameny, které jsou díky svým léčivým účinkům základem léčby, realizované formou dávkovaných pitných kúr nebo koupelí v přírodní léčivé vodě.

  Stravování


Plná penze.

Ubytování


Lázeňský dům Brusnianka se nachází v bezprostřední blízkosti hlavního Lázeňského hotelu Poľana, ve kterém hosté absolvují procedury a stravování a další služby. V hlavním domě Polana je k dispozici restaurace, lobby bar, noční bar. Dále pak Wellness a balneo centrum s pestrou nabídkou léčebných a relaxačních procedur poskytovaných v rámci pobytů. Wifi připojení je ve všech prostorách léčebného domu. Parkování v areálu mají hosté zdarma. Pokoje 1– a 2– lůžkové s možností odělených lůžek, nebo dvoulůžek. Každý pokoj disponuje samostatným sociálním zařízením se sprchovým koutem, s televizním přijímačem se satelitem, telefonem, lednicí, fénem, ​​kávovým servisem, trezorem a Wi-Fi připojením na internet. Jihozápadně orientované pokoje mají balkon s výhledem na krásnou okolní přírodu.

Poznámka k ubytování


Nástup na pobyt v případě plné penze od 12:00 hod. pobyt začíná obědem a končí po snídani do 10:00 hod. V případě polopenze nástup ne pobyt od 14:00 hod, pobyt začíná večeří a končí po snídani do 10:00 hod. Na místě se hradí místní poplatek 1 Eur/osoba za den. Parkování v areálu zdarma.

Cena zahrnuje:

 • 5× ubytování
 • 5× plná penze
 • konzultaci s lékařem
 • 10× léčebná procedura
 • volný vstup do rehabilitačního bazénu a sauny v Lázeňském hotelu Poľana
 • BONUS: Sleva 20 % na vstup od římských lázní CARACALLA SPA

Slevy:

 • 3 % – Sleva pro stále klienty CK (účast na zájezdech SLAN tour) v letech 2020–2023, při rezervaci min. 3 měsíce před nástupem na pobyt. – Sleva pro stále klienty CK SLAN tour (účast na zájezdech CK v letech 2020–2023) – lázně, hory
Dům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdyDům Brusnianka, Kúpele Brusno, Seniorský pobyt (5 nocí) - Slovensko, Kůpele Brusno - Pobytové zájezdy

Doprava

CK provozuje vlastní autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes. Typ O350 RHD a Typ MB Tourismo. Oba v konfiguraci 49+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes Tourismo : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání. Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu přepravy. Pro menší skupiny nabízíme rovněž dopravu minivanem (mikrobusem) VW Transporter s kapacitou 8 osob. VW Transporter T6 : 7–8 míst, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla. Cenová nabídka od 9 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.


Podobné zájezdy

Garni Hotel Relax, Senec, Pobyt v týdnu (4 noci)

Garni Hotel Relax, Senec, Pobyt v týdnu (4 noci)

Země: Slovensko

Středisko: Senec

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Říjen

Délka pobytu: 8 až 82 dnů

č. zájezdu: 480129/113
bez stravování
vlastní doprava
od3 950,-/osoba
  SOREA ĽUBOVŇA - Stará Ľubovňa - Ľubovnianske kúpele

  SOREA ĽUBOVŇA - Stará Ľubovňa - Ľubovnianske kúpele

  Země: Slovensko

  Destinace: Spišská Magura

  Středisko: Stará Ľubovňa - Ľubovnianske…

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben, Květen

  Délka pobytu: 3 až 8 dnů

  Osob: 1-3, 1-4 osoba

  č. zájezdu: 484075/62
  polopenze
  vlastní doprava
  od3 260,-/osoba
   Lázně Nový Smokovec - SENIOR 60+ balíček Léčebný pobyt oddýchněte si a načerpejte energii

   Lázně Nový Smokovec - SENIOR 60+ balíček Léčebný pobyt…

   Země: Slovensko

   Destinace: Vysoké Tatry

   Středisko: Nový Smokovec

   Ubytování: …si a načerpejte energii

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Prosinec

   Délka pobytu: 6 dnů

   č. zájezdu: 479105/135
   polopenze
   vlastní doprava
   od5 460,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit