KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

č. zájezdu: 331972/118
od12 990,-/osoba
KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - Aktivní dovolená

KORSIKA NA KOLE V POHODĚ

Země: Francie

Ubytování: KORSIKA NA KOLE V POHODĚ


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Září

Délka pobytu: 10 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis

142 KORSIKA NA KOLE V POHODĚ: https://www.bikemap.net/en/r/4706526/

Program

1. – 2. den: Praha – Canaglia. Busem do Itálie a trajektem do Bastie. Překrásným hornatým vnitrozemím do Vizzavony. Koupání v horách v překrásných Anglických kaskádách, sjezd na kole z Col de Vizzavona horskými vesnicemi do starobylého Corte s citadelou pod štíty hor.

3. – 4. den: Kaňon Restonica a jezero Melo. Na kolech jednou z nejkrásnějších korsických dolin Restonica k salaším Grotelle. Pohodový pěší výlet k jezeru Melo (až Capitello). Další den busem impozantním kaňonem řeky Golo – Scala di Santa Regina na nejvyšší silniční sedlo Korsiky Col de Verghio. Sjezd úchvatnou horskou krajinou s borovým lesem. Výhledy do soutěsky Spelunca, jedné z nejznámějších atrakcí ostrova. Možnost koupání v kaskádách v ústí soutěsky. Přes malebné Ota do vyhlášeného letoviska Porto. Stoupání k bizarním načervenalým skalním útvarům Calanche a do vesničky Piana, oceněné jako nejkrásnější francouzská obec. Busem do zátoky Valinco u Propriana.

5. – 6. den: Filitosa, Sarténe, Aulléne. Koupání a odpočinek u moře. Volitelně na kole krátká návštěva nedalekého proslulého naleziště prehistorické kultury Filitosa s mnoha menhiry. Večer busem do svérázného středověkého městečka Sarténe. Další den busem do Petreto-Bicchisano a na kole přes Col de St. Eustache do Aulléne a nádherným sjezdem přes Loreto di Tallano k řece Rizzanése. Koupání u Janovského mostu Spin‘ a Cavallu.

7. den: Bonifacio. Busem do vyhlášeného Bonifacia s unikátními bělostnými útesy (volitelně projížďka lodí cca 20 EUR/os.), nebo pěšky po pobřežních útesech s překrásnými výhledy až na písčitou pláž u ostrůvku St. Antoine. Možná cyklistika v okolí zálivu Valinco.

8. den: Bavella – Ste Lucie de Tallano. Busem do sedla pod siluetou skalních věží Bavella. Na kole sjezd přes Zonzu a Levii do městečka Ste Lucie de Tallano a do Propriana. Podvečerní koupání v moři.

9. – 10. den: Bastia – Praha. Busem do přístavní Bastie: prohlídka, nákupy. Trajektem do Itálie a přesun domů. Možnost úpravy programu vzhledem aktuálnímu trajektu, počasí a stavu silnic.

Obtížnost:

2–3, doporučujeme cross Délka tras: busem 3750 km, na kole 0–350 km, lodí 240 km Počasí: vzduch 22–28 °C, voda 20–22 °C Odjezdy: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady (od 4 osob), Praha, Jihlava (od 4 osob), Brno, Břeclav, Bratislava (od 6 osob)

V ceně je:

Doprava klimatizovaným autobusem, trajekt na Korsiku a zpět, přeprava kol, vstupní a výstupní poplatek, 7× ubytování v kempech (2× ubytování v hotelu v Corte se snídaní a 5× ubytování v jednoduchých bungalovech, povlečení), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Cena nezahrnuje: stravování s výjimkou 2 snídaní při ubytování v hotelu, vratná kauce na bungalov 30 EUR/bungalov. Příplatky: 1-lůžkový pokoj v bungalovu 4600 Kč, 5× polopenze 3-chodové francouzské menu se sklenkou vína 2420 Kč (začíná 4.den večeří a končí 8.den večeří).

142 KORSIKA NA KOLE V POHODĚ: https://www.bikemap.net/en/r/4706526/

KORSIKA NA KOLE V POHODĚ - Aktivní dovolená
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů