KOLEM BALATONU NA KOLE

č. zájezdu: 356091/118
od6 490,-/osoba
KOLEM BALATONU NA KOLE - Aktivní dovolená

KOLEM BALATONU NA KOLE

Země: Maďarsko

Ubytování: KOLEM BALATONU NA KOLE


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Červen, Červenec, Srpen

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu č.124 KOLEM BALATONU NA KOLE je cca 0–250km

Program1. – 2. den: Žďár nad Sázavou – Balaton. Přes Slovensko autobusem do maďarského městečka Sümeg. Od hradu volitelně na kole k buddhistické stúpě v Zalaszántó a přes Tapolcu s jeskyněmi a podzemními jezírky k Balatonu.
NA KOLE: 0–55km3. den: Keszthely, Hevíz. Po balatonské cyklostezce do historického Keszthely se zámkem Festetics. Největší termální jezero Evropy: Hevíz, koupání, prohlídka městečka. Vrchaři mohou vystoupat k vrcholkům vyhaslých sopek pohoří Kesthély.
NA KOLE: 0–35km, 2. Varianta NA KOLE: 0–45km4. den: Veszprém, Tihany. Busem do „města královen“ Veszprému se starobylým hradem na skalním ostrohu nad údolím. Na kole přes lázeňský Balatonfüred na kouzelný poloostrov Tihany s vnitřním jezerem a opatským kostelem či horou ozvěny uprostřed levandulových polí.
NA KOLE: 0–67km5. den: Zalakaros, Kis Balaton. Autobusem do „nejkvětinovějšího města Evropy“ – Zalakarose s termálním aquaparkem, koupání. Na kole podél Malého Balatonu, který je ptačí rezervací a ornitologickým rájem s tisíci ptáky, pozorování života volavek a kormoránů z věží.
NA KOLE: 0–55km6. den: Badacsony – Žďár n.S. Po balatonské cyklostezce k hradu Szigliget a do vinařské oblasti Badacsony, vinné sklepy, odpoledne přes Slovensko domů.
NA KOLE: 0–25km

Obtížnost:


1–2, doporučujeme silniční, cross Délka tras: autobusem 1200 km, na kole 0–310 km Počasí: vzduch 22–26 °C, voda 20–26 °C Odjezdy: Praha, Pardubice, Žďár nad Sáz., Brno, Bratislava

V ceně je:


Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze, 4× ubytování v kempu (2-lůžkové bungalovy u Balatonu), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu č.124 KOLEM BALATONU NA KOLE je cca 0–250km

KOLEM BALATONU NA KOLE - Aktivní dovolená

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

RSS, více aktualit