KOLEM BALATONU NA KOLE

č. zájezdu: 331790/118
od5 890,-/osoba
KOLEM BALATONU NA KOLE - Aktivní dovolená

KOLEM BALATONU NA KOLE

Země: Maďarsko

Ubytování: KOLEM BALATONU NA KOLE


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 6 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

121 KOLEM BALATONU NA KOLE: https://www.bikemap.net/en/r/474928/

Program

1. – 2. den: Žďár nad Sázavou – Balaton. Přes Slovensko autobusem do maďarského městečka Sümeg. Od hradu volitelně na kole k buddhistické stúpě v Zalaszántó a přes Tapolcu s jeskyněmi a podzemními jezírky k Balatonu.

3. den: Keszthely, Hevíz. Po balatonské cyklostezce do historického Keszthely se zámkem Festetics. Největší termální jezero Evropy: Hevíz, koupání, prohlídka městečka. Vrchaři mohou vystoupat k vrcholkům vyhaslých sopek pohoří Kesthély.

4. den: Veszprém, Tihany. Busem do „města královen“ Veszprému se starobylým hradem na skalním ostrohu nad údolím. Na kole přes lázeňský Balatonfüred na kouzelný poloostrov Tihany s vnitřním jezerem a opatským kostelem či horou ozvěny uprostřed levandulových polí.

5. den: Zalakaros, Kis Balaton. Autobusem do „nejkvětinovějšího města Evropy“ – Zalakarose s termálním aquaparkem, koupání. Na kole podél Malého Balatonu, který je ptačí rezervací a ornitologickým rájem s tisíci ptáky, pozorování života volavek a kormoránů z věží.

6. den: Badacsony – Žďár n.S. Po balatonské cyklostezce k hradu Szigliget a do vinařské oblasti. Badacsony, vinné sklepy, odpoledne přes Slovensko domů.

Obtížnost:

1–2, doporučujeme silniční, cross Délka tras: autobusem 1200 km, na kole 0–310 km Počasí: vzduch 22–26 °C, voda 20–26 °C Odjezdy: Praha, Pardubice, Žďár nad Sáz., Brno, Bratislava

V ceně je:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze, 4× ubytování v kempu (2-lůžkové bungalovy u Balatonu), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

121 KOLEM BALATONU NA KOLE: https://www.bikemap.net/en/r/474928/

KOLEM BALATONU NA KOLE - Aktivní dovolená
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů