Sherwood Exclusive Kemer

Turecko, Kemer

č. zájezdu: 469068/5
od23 990,-/osoba
Last minute
Sherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdy

Sherwood Exclusive Kemer

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Kemer

Ubytování: Sherwood Exclusive Kemer


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Jak je u hotelového řetězce Sherwood Hotels zvykem, i zde se snoubí vysoká kvalita služeb s velice širokou škálou možností vyžití a aktivit všeho druhu. Své si zde doslova najde každý – ať už hledá relaxaci a wellness či sportovněji zaměřenou dovolenou nebo se jedná o rodiny s dětmi. Příjemně působí nenásilné vsazení do přírody a výhodou je velká pláž přímo u hotelu.

rychly_prehled

z hotelového řetězce Sherwood Hotels4 a´la carte restaurace9 barůaquaparkwe­llness centrum

strucna_poloha

v oblíbené oblasti Goynuku nádherné písečně-oblázkové pláže10 km od letoviska Kemer55 km od mezinárodního letiště

Poloha

Skutečně rozlehlý hotelový komplex se rozléhá na celkové ploše 130 000 m2, v turisticky oblíbené oblasti Goynuk. Je vsazen do přírodní zeleně, které dominují vzrostlé borovice a kulisu v pozadí tvoří nedaleké pohoří. V přední části se areál dotýká nádherné 360 m dlouhé písečně-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do vody. Samotné centrum letoviska Kemer je vzdáleno cca 10 km a Vy se do něj snadno dopravíte místní dopravou (zastávka cca 100 m) nebo hotelovými transfery. Stejným způsobem lze navštívit další nedaleká místa jako historické Phaselis, Olympos, Demre či Myru. Město Antalya je vzdáleno 45 km, mezinárodní letiště pak 55 km (doba transferu cca 1 hod.).

Vybavení hotelu

Komplex (postaven v roce 2014) se skládá z několika částí-2 hlavní 2–3patrové budovy a dalších desítek menších depandancí a vilek. Všechny objekty jsou vsazené do hezké udržované zahrady. V přední části je areál bazénů obklopených slunečními terasami přecházející na hotelovou pláž. V části borového hájku jsou sportoviště a vlastní hotelový aquapark. V hlavní budově Vás uvítá prostorná a velice elegantní vstupní hala s recepcí a výtahy. Dále Vám bude k dispozici lobby s barem, společenská TV místnost, větší počet salónků, business center a zasedacích místností. Nechybí minimarket, směnárna, klenotnictví, kadeřnictví, TV místnost, herna, dětský koutek aj. K relaxaci Vám bude k dispozici wellness centrum nabízející saunu, parní lázeň, kosmetické procedury a různé typy masáží. Samozřejmostí je profesionálně vybavené fitness centrum. O stravování a posezení u kávy či drinku se postarají: hlavní bufetová restaurace, další 4 a´la carte tematické restaurace (turecká, italská, asijská a rybí), dětská buffet-restaurace, další 3 snack bar/restaurace, patisserie, zmrzlinárna a celkem 9 barů (vnitřní, venkovní, pool bar, beach bar aj.). Venkovní část nabízí 2 hlavní bazény v přední části komplexu, další 4 velké bazény v jednotlivých blocích resortu, samostatný dětský bazén a vlastní aquapark se 6 tobogány pro dospělé a 3 skluzavkami pro děti (zahrnuje několik menších bazénu v rámci aquaparku). U bazénů jsou sluneční terasy s lehátky a slunečníky (v ceně, stejně tak na pláži). K aktivnímu odpočinku se nabízí tenisový kurt, multifunkční hřiště (basketbal, minifotbal, volejbal), dále stolní tenis, lukostřelba, šipky, kulečník, bowling aj. Nechybí dětský mini klub a řada animačních programů pro všechny kategorie hostů. Na pláži jsou do moře vestavěna 2 mola se několika soukromými sektory s lehátky a slunečníky (poplatek). Na recepci lze sjednat pronájem jízdních kol, vozidel aj. Parkování pro hotelové hosty zdarma.

Vybavení pokojů

Celková ubytovací kapacita hotelu čítá 492 pokojů různých kategorií. Standardní pokoje v hlavní budově (29 m2, kapacita 2+1 os.) mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor a minibar (poplatek), coffee/tea set, pracovní desk a židli, balkón nebo terasu (výhled se liší dle typu pokoje). Na vyžádání lze sjednat i rodinné pokoje pro 4 osoby, suity se vstupem do sdíleného bazénu nebo vilky se 4 ložnicemi a vlastním bazénem. Hotel disponuje i pokoji pro pohybově hendikepované hosty

pojmenovani_za­rizeni1

Standardní pokoj s možností 1 přistýlky

popis_zarizeni1

Standardní pokoje v hlavní budově (29 m2) s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor a minibar (poplatek), coffee/tea set, pracovní desk a židli, balkón nebo terasu (výhled se liší dle typu pokoje).

pojmenovani_za­rizeni2

Superior pokoj s možností až 2 přistýlek

popis_zarizeni2

Superior pokoje (38 m2)mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor a minibar (poplatek), coffee/tea set, pracovní desk a židli, balkón nebo terasu.

Stravování

Ultra all inclusive: snídaně (7:00–10:00), obědy (12:30–14:30) a večeře (19:00–21:30) formou bufetu, během dne různé občerstvení na vymezených místech, místní alkoholické a nealkoholické nápoje v časech a místech určených hotelem.

Náš názor

Jak je u hotelového řetězce Sherwood Hotels zvykem, i zde se snoubí vysoká kvalita služeb s velice širokou škálou možností vyžití a aktivit všeho druhu. Své si zde doslova najde každý – ať už hledá relaxaci a wellness či sportovněji zaměřenou dovolenou nebo se jedná o rodiny s dětmi. Příjemně působí nenásilné vsazení do přírody a výhodou je velká pláž přímo u hotelu

Odkaz na hotel/resort

https://www.sherwoodhotels.com.tr/…lusive-kemer

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou
 • leteckou dopravu
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • služby delegáta
 • pobytovou taxu
 • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.
Sherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdySherwood Exclusive Kemer - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Hotel Sherwood Exclusive Lara

Hotel Sherwood Exclusive Lara

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Lara

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 4 až 5 dnů

č. zájezdu: 460460/138
all-inclusive
letecky
od14 990,-/osoba
  Hotel Greenwood Kemer Resort /ex Sherwood Greenwood Resort/

  Hotel Greenwood Kemer Resort /ex Sherwood Greenwood Resort/

  Země: Turecko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Říjen - Září

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 443142/89
  all-inclusive
  letecky
  od11 339,-/osoba
   Maxx Royal Kemer

   Maxx Royal Kemer

   Země: Turecko

   Destinace: Turecká riviéra

   Středisko: Kemer

   Ubytování: Maxx Royal Kemer

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září - Prosinec

   Délka pobytu: 5 až 15 dnů

   Osob: 1-4 osoba

   č. zájezdu: 469079/5
   all-inclusive
   letecky
   od65 690,-/osoba
    Last minute

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit