Ng S Phaselis Bay

Turecko, Kemer

č. zájezdu: 469085/5
od33 590,-/osoba
Last minute
Ng S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdy

Ng S Phaselis Bay

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Kemer

Ubytování: Ng S Phaselis Bay


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Jedinečný hotel svou polohou, otevřený po totální rekonstrukci v roce 2021 uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Jde o ikonické místo opředené tisíciletou historií, kde se potkává moderní hotelový komplex s jedinečnými přírodními krásami, obklopený skrytými plážemi a zátokami se zlatým pískem a skutečnou středomořskou atmosférou.

rychly_prehled

nově otevřený hotel v dubnu 2021nezapomenutelné Aliva Spa a Wellness v areálu hoteluvše obklopeno vzrostlou zelení s pohořím Taurus v pozadíhotel vhodný nejen pro rodiny s dětmi i romantické páry

strucna_poloha

přímo u písečné pláže a několika jakoby zkrytých zálivů52 km od letištei Antalya18 km os starověkého města Phaselis5 km od centra města Kemer

Poloha

Nový luxusní 5* hotel vystavěný uprostřed divoké přírody na pozemku o rozloze 70.755 m2 leží na úbočí svahu a se skalnatým výběžkem vybíhajícím do moře je obklopen vzrostlou zelení, pohořím Taurus v pozadí a leží přímo u 555 m dlouhé soukromé písečné pláže s několika moly vybíhajícími do moře a u dvou skrytých zálivů s plážemi 100 a 120 m. Pláž byla oceněna modrou vlajkou čistoty Blue Flag. Nejbližší letiště v Antalyi je vzdálené 52 km, centrum města Antalya pak 45 km. Letovisko Kemer se nachází 5 km od hotelu, v blízkosti je možné navštívit také starověké antické město Phasalis vzdálené 18 km a Goynuk kaňon 8 km. Nedaleko hotelu je zastávka veřejné dopravy, odkud jezdí autobusy každých cca 20 minut oběma směry a odkud můžete pohodlně podnikat výlety po okolí.

pojmenovani_u­poutavky1

Wellness

popis_upoutavky1

Aliva Spa a Wellness centrum s 2 vnitřními vyhřívaným bazény pro dospělé (200 m2) a menším pro děti, fitness, saunou, párou, s tureckými lázněmi, vířivkou a relaxační zónou.

Vybavení hotelu

Na místě původního hotelu Club Phaselis z roku 1998 byl v dubnu 2021 otevřený nový jedinečný komplex, patřící do společenství hotelů NG. Skládá se z 3 hlavních částí (hlavní budova, Hillside A – B) a několika vil. Nabízí svým hostům nepřeberné množství služeb, různých typů pokojů, jedinečných přírodních krás a gastro lahůdek. Najdete zde 480 pokojů a to především Superior (30–35m2), Superior i Deluxe rodinných (60m2) a Deluxe pokojů (42 m2). Nechybí ani mnoho různých suite s 1 až 3 ložnicemi (95–210m2) a King vila (250 m2). Při vjezdu do hotelu v horní části najdete moderní recepci s loby. Rovněž i hlavní restauraci, plážovou restauraci, 6(7) a la carte restaurací (Fine dining, steak, rybí, středomořská, turecká, asijská, vila restaurant či patisserie..),10 ba­rů, kavárnu, pojízdný jídelní vůz, 24/7 občerstvení, restauraci pro děti, cukrárnu atd. K relaxaci slouží 9 bazénů o celkové rozloze více jak 2.200 m2 s jedním venkovním vyhřívaným bazénem (v zimě), Aquapark se 7-mi tobogány (4 pro děti, 3 pouze pro dospělé), dobře vybavený dětský klub (až pro děti do 17 let) organizující celodenní programy a turnaje pro děti všech věkových kategorií (mini disco, kino, trampolíny, game centre, venkovní hry, vaření, keramika,..), Aliva Spa a Wellness centrum s 2 vnitřními vyhřívaným bazény pro dospělé (200 m2) a menším pro děti, fitness, saunou, párou, s tureckými lázněmi, vířivkou a relaxační zónou. Pro milovníky sportu je v resortu připraveno hřiště na plážový volejbal, tenis, stolní tenis, basketbal, hodiny tance, Hip hopu, zumby, meditace, šipky, aerobic, aqua gymnastika, fotbal, pilates, jóga, kajaky nebo plně vybavené fitness centrum. Hotel pořádá každodenní bohaté animační programy, denní turnaje, různé tématické party, kurzy (pečení, míchání koktejlů, malování, potápění,..), akrobatické show, taneční lekce i večery s živou hudbou. Slunečníky, lehátka i ručníky jsou zdarma v celém komplexu i na pláži, kde najdete také bohatě vybavené středisko vodních sportů i potápěčské centrum, privátní pavilóny k pronajmutí a dvě mola pro lepší vstup do vody a netradiční odpočinek. V komplexu je také kongresový sál o rozloze 370 m2, 2 konferenční místnosti, prádelna se sušárnou, kadeřnictví, několik menších obchodů, boutique, mini market, fotoslužba, game room, půjčovna aut i kol. Wi-fi internet je v celém areálu ZDARMA. Pro děti hotel nabízí pronájem kočárků, Baby phone na hlídání, různých ohřívačů, nočníků, sterilizátorů apod. Nechybí ani pilow servis s 5 různými druhy polštářů pro Váš klidný spánek. Rovněž nabízí hlídání dětí od 12 měsíců včetně bohaté dětské stravy nejen v dětské restauraci.

Vybavení pokojů

Superior pokoje s výhledem do zahrady (30m2) je určen maximálně pro 2 dospělé osoby a nachází se v části Hill side ve svahu. Pokoj je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou.Možné jsou také Superior pokoje s výhledem do krajiny s možností přistýlky (35m2), Superior pokoje s výhledem na moře, nebo větší Superior rodinné pokoje až pro 5 osob (60 m2). Deluxe pokoj s výhledem do krajiny nebo na moře (42 m2) je určen až pro 2 dospělé osoby + 2 děti a nachází se v hlavní budově. Pokoj je vybaven opět postelí, pohovkou, koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany s bačkorami, IP-TV, minibarem, telefonem, individuálně ovládanou klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkónem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou.Možné jsou také Deluxe rodinné pokoje (4+1,60 m2) a Tématické Deluxe rodinné pokoje (4+1,60 m2).Dále jsou také v nabídce suity a vily jak ve svahu, tak v hlavní budově, některé až pro 7 dospělých osob + 2 děti.

pojmenovani_za­rizeni1

Superior pokoj s výhledem do zahrady

popis_zarizeni1

Superior pokoje s výhledem do zahrady (30m2) je určen maximálně pro 2 dospělé osoby a nachází se v části Hill side ve svahu. Pokoj je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou.

pojmenovani_za­rizeni2

Superior pokoj s výhledem do krajiny s možností 1 přistýlky

popis_zarizeni2

Superior pokoje s výhledem do krajiny s možností přistýlky (35m2). Pokoj je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou.

pojmenovani_za­rizeni3

Superior pokoj s výhledem na moře s možností 1 přistýlky

popis_zarizeni3

Pokoj Superior s výhledem na moře je vybaven moderní koupelnou se sprchou a toaletou, vysoušečem vlasů, župany a bačkorami, manželskou postělí, IP-TV, minibarem, telefonem, individuální klimatizací, elektronickým trezorem, varnou konvicí na přípravu kávy/čaje i balkonem. Podlaha je po většině krytá keramickou dlažbou.

Stravování

V ceně je zahrnuto stravování kvalitní, bohatou a nikdy nekončící formou Ultra All inclusive včetně velkého výběru mezinárodních brandovaných nápojů. V hlavní restauraci probíhají standardně snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Další možnosti stravování jsou v 6(7) a la carte restauracích, plážové restauraci, pojízdném voze (Food Truck) nebo ve speciální dětské restauraci, která podává pokrmy pro děti formou bufetu během obědů a večeří. V rámci Ultra All inclusive mají hosté také na výběr místní a dovážené alkoholické nápoje nejvyšší úrovně, domácí i zahraniční vína ve všech restauracích a barech, kávu, čaj, čerstvé sezónní ovocné a zeleninové šťávy a zmrzlinu během dne. Během dne je také servírováno čerstvé ovoce u bazénu a na pláži. Jen druhů whisky je nabízeno cca 27, vodky 24, ginu 14, rumů 13, piv 16 atd. Po většině se jedná o světově známé značky bez limitu.

Náš názor

Doporučujeme všem kategoriím klientů, kteří upřednostňují malebné ubytování stranou rušných letovisek na jedinečném přírodním místě plným zábavy a rozptýlení. Jde o Top hotel dosahující velmi vysoké kvality služeb, pyšnící se nevšední pohostiností a skvělou gastronomií na unikátním přirodním místě, oblopeném vzrostlými borovicovými háji a s majestátním pohořím Taurus v pozadí. Se službami atakuje hotely nejvyšší kategorie jako Maxx Royal či Regnum a silně se jim přibližuje. Vždyť se sami představují motem „ Enjoy the Taste of Life“ nebo „ Make Every Moment Unique“ či „See Feel Love“, což není ani třeba překládat. Neváhejte a i Vy ochutnejte jak chutná život a pohostinost v podobě tohoto netypického hotelu.

Poznámka

Zde doporučujeme shlédnout virtuální prohlídku hotelu a jeho zahrad, pláží a okolí http://dreamreality.com.tr/…phaselisbay/

Odkaz na hotel/resort

http://www.ngphaselisbay.com

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou
 • leteckou dopravu
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • služby delegáta
 • pobytovou taxu
 • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.
Ng S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyNg S Phaselis Bay - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Hotel Marmaris Bay Resort

Hotel Marmaris Bay Resort

Země: Turecko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

č. zájezdu: 450839/89
all-inclusive
letecky
od17 009,-/osoba
  Hotel Pine Bay Holiday Resort

  Hotel Pine Bay Holiday Resort

  Země: Turecko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 443187/89
  all-inclusive
  letecky
  od18 599,-/osoba
   Hotel Side Bay

   Hotel Side Bay

   Země: Turecko

   Destinace: Turecká riviéra

   Středisko: Side

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Říjen

   Délka pobytu: 4 až 5 dnů

   č. zájezdu: 460510/138
   all-inclusive
   letecky
   od8 490,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit