Akka Antedon

Turecko, Kemer

č. zájezdu: 469084/5
od22 690,-/osoba
Last minute
Akka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdy

Akka Antedon

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Kemer

Ubytování: Akka Antedon


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Moderní a prostorově velice komfortní komplex Vám nabídne nespočet možností vyžití. Jeho široká a pestrá vybavenost, možnost využití animačních programů, relaxace a oddech v hotelovém wellness centru či radovánky na soukromé pláži dělají z tohoto místa správnou adresu pro prožití bezstarostné dovolené.

rychly_prehled

populární hotelový řetězec Akka Hotels5 a´la carte restaurace 5 barů2 kavárnyaquapar­kwellnessfitness centrumsportov­ní vyžití

strucna_poloha

celková plocha 90.000 m^2u písečně-oblázkové pláže1 km od centra městečka Beldibi15 km od Kemeru41 km od letiště

Poloha

5* hotel Akka Antedon (postaven 2005, součást populárního hotelového řetězce Akka Hotels) se rozléhá na celkové ploše 90.000 m2 v turisticky oblíbené oblasti Beldibi a přímo u stejnojmenné dlouhé a široké písečně-oblázkové pláže (v části před hotelem soukromá). Samotné centrum městečka Beldibi je vzdáleno 1 km. Známé středisko oblasti Kemer je vzdáleno 15 km, centrum města Antalya pak pouhých 20 km. Do těchto míst, stejně jako řady dalších, se lze snadno dopravit místní dopravou nebo hotelovou dopravou či taxi. Mezinárodní letiště Antalya je vzdáleno 41 km (doba transferu cca 1 hod.).

Vybavení hotelu

velice rozlehlý hotelový komplex tvoří hlavní 4patrová budovami s 2 ubytovacími bloky a 7 vilek vsazených do udržovaných zahrad. Přední část s areálem bazénů přechází na soukromou hotelovou pláž (délka 285 m, šířka 30 m) s 50 m dlouhým dřeveným molem. Celý komplex je utopen v příjemné vzrostlé zeleni skýtající dostatek stínu. V hlavní budově Vás uvítá velká vstupní hala s recepcí, lobby s barem a výtahy. Ve vnitřních prostorách Vám bude k dispozici společenská TV místnost, směnárna, minimarket, fotograf, kadeřnictví, business centrum, velký konferenční sál a konferenční salónek aj. K relaxaci a revitalizaci slouží hotelové wellness s vnitřním bazénem a samostatným dětským bazénem, saunou, hammamem, nabídkou různých typů masáží a kosmetických procedur. Samozřejmostí je výborně vybavené fitness centrum. Ke stravování Vám budou k dispozici: hlavní bufetová restaurace (tradiční turecká i mezinárodní kuchyně) a celkem 5 tematických a´la carte restaurací (vnitřní i venkovní, turecká, francouzská, italská, rybí, snack), dále dětská restaurace a patisserie. K posezení u nápoje či kávy poslouží celkem 5 barů (2 vnitřní, pool, beach a disco bar) a 2 kavárny. Venkovnímu areálu doméní velký hlavní bazén s několika přemostěními (2635 m2), který obepíná ve své prostředku ostrůvek porostlý zelení. Nechybí samostatný dětský bazén (22 m2) a chlouba hotelu – aquapark se 7 skluzavkami a tobogány (1200 m2). Všude po areálu jsou sluneční terasy s lehátky a slunečníky (v ceně, i na hotelové pláži-pavilony za poplatek). K zábavě a pohybu poslouží tenisové kurty, kulečník, multifunkční hřiště, volejbal, šipky, badminton, herna, na pláži pak nabídka střediska vodních sportů (šlapadla, kánoe, paddleboarding, vodní atrakce, kurzy potápění aj.). Hotel pořádá animační programy pro všechny věkové kategorie hostů-aerobic, zumba, jóga, vystoupení v hotelovém amfiteátru, disco, dětský mini a junior klub a řadu dalších. U recepce lze sjednat pronájem jízdních kol nebo vozidel. Parkování pro hotelové hosty zdarma.

Vybavení pokojů

celková kapacita hotelu je 507 pokojů několika kategorií. Všechny jsou moderně a velmi elegantně zařízené. Pokoje Standard (30–42 m2) ) mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, centrální klimatizaci, TV, minibar, trezor, telefon, Wi Fi připojení (v ceně), stolek a židle, pracovní desk, balkón nebo terasu. Na vyžádání lze sjednat ubytování v pokojích kategorie Superior (42 m2), rodinných pokojích Dublex Family (2 oddělené ložnice nebo mezonetového typu) či pro náročnější v King suitách (278 m2) s vlastní obývací částí, kuchyní a velkou terasou s vířivkou. Hotel disponuje i pokoji s bezbariérovým přístupem.

pojmenovani_za­rizeni1

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do okolí s možností až 2 přistýlek

popis_zarizeni1

Pokoje Standard (30–42 m2) ) mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, centrální klimatizaci, TV, minibar, trezor, telefon, Wi Fi připojení (v ceně), stolek a židle, pracovní desk, balkón nebo terasu.

pojmenovani_za­rizeni2

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře s možností až 2 přistýlek

popis_zarizeni2

Pokoje Standard s výhledem na moře (30–42 m2) ) mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, centrální klimatizaci, TV, minibar, trezor, telefon, Wi Fi připojení (v ceně), stolek a židle, pracovní desk, balkón nebo terasu.

Stravování

Ultra all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, během dne a večera občerstvení, místní alkoholické a nealkoholické nápoje rovněž celý den. Přesná místa a časy stravování Vám sdělí po příjezdu na recepci.

Náš názor

moderní a prostorově velice komfortní komplex Vám nabídne nespočet možností vyžití. Jeho široká a pestrá vybavenost, možnost využití animačních programů, relaxace a oddech v hotelovém wellness centru či radovánky na soukromé pláži dělají z tohoto místa správnou adresu pro prožití bezstarostné dovolené. K tomu nutno připočíst rozsah a vysokou kvalitu stravovacích služeb a rovněž variabilitu ubytovacích kapacit s možností ubytování i rodin s více dětmi. Oceňujeme také splynutí s okolní přírodou a všudypřítomnou zeleň. V neposlední řadě je velkým plusem i snadná dostupnost zajímavých míst této lokality.

Odkaz na hotel/resort

https://www.akkahotels.com/en/antedon

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou
 • leteckou dopravu
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • služby delegáta
 • pobytovou taxu
 • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.
Akka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdyAkka Antedon - Turecká riviéra - Turecko, Kemer - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Belconti Resort

Belconti Resort

Země: Turecko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Březen

Délka pobytu: 4 až 11 dnů

č. zájezdu: 463013/89
all-inclusive
letecky
od9 919,-/osoba
  Hotel Arena

  Hotel Arena

  Země: Turecko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září - Březen

  Délka pobytu: 4 až 6 dnů

  č. zájezdu: 447378/89
  snídaně
  letecky
  od8 919,-/osoba
   Hotel Zurich

   Hotel Zurich

   Země: Turecko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září - Březen

   Délka pobytu: 4 až 6 dnů

   č. zájezdu: 447392/89
   snídaně
   letecky
   od8 829,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit