Hotel Lucida Beach

Turecko, Kemer – Camuyava

č. zájezdu: 480854/109
od21 490,-/osoba
-38%sleva
Last minute
Hotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdy

Hotel Lucida Beach

Země: Turecko

Středisko: Kemer – Camuyava


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusivePopis:

  Skvělá letní dovolená v tureckém hotelu Lucida Beach v Kemeru–Camyuva s ultra all inclusive přímo u soukromé pláže!

  • Skvělá dovolená na 7 nocí v letovisku Kemer, Turecko
  • Ubytování v hotelu Lucida Beach
  • Pokoje pro 2–5 osob
  • Rodinné pokoje až pro 5 osob
  • Stravování formou ultra all inclusive
  • Dvě děti do 11,99 let na přistýlce v pokoji Standard zdarma (více info níže)
  • Centrum Kemer 8 km, Kiriş 6 km, Antalya 51 km
  • Letiště Antalya 68 km od hotelu
  • Hotel se nachází cca 150 m od pláže
  • Venkovní bazén se dvěma tobogány
  • Fitness centrum, turecké lázně a sauna zdarma
  • Wellness procedury k dispozici za poplatek
  • Animace, denní a večerní programy k dispozici zdarma
  • WiFi zdarma k dispozici v lobby, na pokojích za poplatek
  • Slunečníky, lehátka a ručníky na pláži i u bazénu zdarma (omezené množství)
  • Velké množství fakultativních výletů
  • Uvedené ceny jsou včetně letenek a transferů
  • Letecká doprava z Prahy a Brna na týdenní pobyty středa – středa

  Kemer a Camyuva, ideální místo pro náročnější turisty, kteří ocení moderní a udržované prostředí

  Jedinečné letovisko Kemer se nachází v nejzápadnější části Turecké riviéry na pobřeží Středozemního moře, cca 40 km od letiště a města Antalya. Oblast není oblíbená pouze díky průzračné vodě a krásným plážím, ale hlavně díky okouzlujícím vápencovým horám a borovým lesům národního parku Olympos. Tato kombinace společně s luxusními hotely a moderním a udržovaným prostředím dělá z oblasti letovisko snů. Město Kemer nabízí mnoho zajímavostí, jako je například socha Atatürka, strážní věž nebo delfinárium. Pro milovníky vodních sportů jsou na plážích podél celého pobřeží školy potápění, šnorchlování, vodního lyžování a mnoho dalších vodních atrakcí. Nechybí možnost relaxace na jedné z pláží s modrou vlajkou, k nejoblíbenějším patří pláže Adrasan, Beldibi nebo Cirali. Pláže jsou většinou oblázkové či mix oblázků s pískem. Pláž jižním směrem Beldibi má jemné oblázky, je asi pět kilometrů dlouhá a v průměru 20 metrů široká. Díky tomu, že je mnoho plážových částí vyhrazeno pro přilehlé hotely, je téměř nemožné vydat se na dlouhou a nerušenou procházku po pláži. Směrem na sever od Beldibi je pláž ale přístupná, volně navazuje na výběžek pláže Konyaalti z Antalye. Podél pobřeží jsou veřejné parky a samozřejmě pro Turecko typické plážové promenády. Letovisko Camyuva byla původně malou vesničkou závislá na sousední vesnici Kiris. Nyní se ale jedná o rozrůstající se městečko, které najdete asi 10 km od Kemeru. Stále zde kromě hotelových resortů najdete tradiční olivové a citrusové háje. Prostorná víceméně oblázková pláž je směsí hrubšího písku a oblázků v pozadí s idylickou horskou scenérií. Pláž se v podstatě skládá z šedo–hnědého písku, nad kterým jsou jasné a barevné oblázky. Díky tomu je voda průzračně čistá, není to ale nic pro zapřísáhlé milovníky písečných pláží.

  Ubytování v hotelu Lucida Beach

  Hotel se nachází jižně pod Kemerem v části Çamyuva. Od letoviska Antalya je vzdálený cca 51 km a od centra Kemeru cca 8 km. Hotel se nachází přímo na soukromé pláži, která jse skládá z hrubšího písku a oblázků a získala ocenění modré vlajky za čistotu. Lucida Beach hotel byl renovován v roce 2013/2014. V hotelu se nachází 289 pokojů a rozprostírá se na 17 000 m2. Mezi vybavení patří 24 hodinová recepce, restaurace, 3 bary, amfiteátr pro max. 250 osob, venkovní bazén se dvěma tobogány (320 m2) a dětský bazén (25 m2) se dvěma klouzačkami, internetový koutek za poplatek (platba na místě), dvě zasadací místnosti, dětské hřiště, fitness centrum zdarma (otevřeno cca 9.00–18.00 hod.) a turecké lázně a sauna zdarma (otevřeno 9.00–20.00 hod.). Hotel disponuje spa centrem, ve kterém jsou k dispozici masáže a peelingy za poplatek (platba na místě). Na pláži jsou k dispozici lehátka a ručníky zdarma. Hotel nabízí mnoho sportovních aktivit, například aerobik, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, šipky či backgammon zdarma. Za poplatek si můžete zahrát billiard, zkusit si jet–ski (pro osoby starší 18 let), windsurfing, jízdu na nafukovacím banánu nebo kole (banana/ringo) či vodní lyžování, parasailing nebo si půjčit kolo (platba na místě, vodní sporty nejsou provozované hotelem). V hotelu se konají animační soutěže, dětská diskotéka, turecká noc (1× za týden) a živá hudba. Pro děti od 4–12 let je k dispozici mini club, dětská herna a animace v anglickém nebo německém jazyce. Mezi aktivity pro děti, které jsou v hotelu k dispozici (některé mohou být placené) patří i vyrábění masek, dětská show, disco, malování na tvář, tělo a trička a další. V čase od 15.00 hod. do 16.00 hod. je pro děti k dispozici zmrzlina zdarma. Mezi další placené služby patří kadeřník, obchůdky se suvenýry a koženými doplňky, market, lékařské služby (k dispozici cca od 9.00 hod. do 18.00 hod.), pronájem auta, služby fotografa, služby čistírny a hlídání dětí. V hotelu jsou k dispozici na vyžádání u CK i pokoje pro osoby s omezenou pohyblivostí. Na recepci si můžete vyměnit peníze (€ či $ na tureckou liru) a můžete platit kartami Visa či MasterCard. Na recepci se domluvíte anglicky, německy, rusky či turecky. 

  Dvoulůžkový pokoj Standard s možností 1 přistýlky

  Pokoje s rozlohou cca 18–25 m2 mají manželskou postel nebo dvě jednolůžkové postele a přistýlku formou rozkládacího křesla (rozměr 70×190 cm). Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fénem, minibarem (2 × 0,5 l voda/den zdarma), trezorem, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo francouzským oknem (není možné předem určit ani si vybrat). WiFi připojení na pokoji je za poplatek. Maximální obsazení pokoje jsou 3 dospělé osoby.

  Dvoulůžkový pokoj Standard s možností 2 přistýlek a 2 děti zdarma

  Pokoje jsou stejné jako výše popsané pokoje s možností 1 přistýlky, v tomto pokoji bude navíc ještě jedno rozkládací křeslo (rozměr 70×190 cm). Maximální obsazení pokoje jsou 2 dospělé osoby a 2 děti do 11,99 let.

  Junior Suite pro 3–5 osob

  Pokoje s rozlohou cca 32–39 m2 mají manželskou postel, jednolůžková postel nebo tři jednolůžkové postele a 2 přistýlky formou rozkládacího křesla (rozměr 70×190 cm). Jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fénem, minibarem (2 × 0,5 l voda/den zdarma), trezorem, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo francouzským oknem (není možné předem určit ani si vybrat). WiFi připojení na pokoji je za poplatek. Maximální obsazení jsou 3 dospělé osoby a 2 děti do 11,99 let.

  Rodinný pokoj pro 3–5 osob

  Rodinný pokoj se skládá ze dvou oddělených ložnic, celková rozloha cca 40–45 m2. V každé ložnice je manželská postel nebo 2 jednolůžkové postele a v jedné ložnici navíc rozkládací křeslo pro 1 dítě (rozměr 70×190 cm). Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fénem, minibarem (2 × 0,5 l voda/den zdarma), trezorem, SAT/TV, telefonem a balkonem nebo francouzským oknem (není možné předem určit ani si vybrat). WiFi připojení na pokoji je za poplatek. Maximální obsazení jsou 4 dospělé osoby a 1 dítě do 11,99 let.

  Stravování formou ultra all inclusive

  • Snídaně formou bufetu jsou podávány od 7.00 hod. do 9.30 hod.
  • Pozdní snídaně formou bufetu se podává od 9.30 hod. do 10.30 hod.
  • Obědy formou bufetu jsou podávány od 12.30 hod. do 14.00 hod. 
  • Dětský bufet od 12.30 hod. do 14.00 hod.
  • Gözleme (turecké placky), Ayran (turecký slaný jogurtový nápoj), nealkoholické nápoje a alkoholické drinky jsou podávány v zahradě od 11.00 hod. do 16.00 hod. 
  • Večeře formou bufetu jsou podávány od 19.00 hod. do 21.00 hod.
  • Pozdní občerstvení (polévka, svačinka) v čase od 23.00 hod. do 0.00 hod.
  • Hlavní restaurace vnitřní část je pro 220 osob a venkovní část pro 150 osob
  • Lucida beach snack od 11.00 do 16.00 hod. nabízí například ovocné džusy, ayran, čaj, kávu, vodu, pivo, víno a obědovou svačinku (např. polévka, pita, špagety, hamburger, pizza, salátový bar) – podává se v zahradě
  • Lobby bar otevřen od 10.00 do 23.00 hod. a káva k dispozici od 12.00 do 16.00 hod.
  • Pool bar (bar u bazénu) od 10.00 do 02.00 hod. (vybrané místní alkoholické nápoje a nealko nápoje) a v čase od 15.00 do 16.00 nabízí ovoce/zeleninu jako třeba melouny nebo kukuřici
  • Snack bar otevřen od 10.00 do 17.00 hod.
  • Nápoje v ceně ultra all inclusive jsou místní a importované alkoholické nápoje (whiskey, irish Cream, vermut, vodka, gin, pivo, víno, raki, teplé nápoje a alko/nealko drinky)
  • Osoby mladší 18 let nemají nárok na alkoholické nápoje
  • Hotel si vyhrazuje právo nepodávat alkohol podnapilým osobam
  • Přibližné časy konzumací se mohou změnit
  • Hotel si vyhrazuje právo na úpravu popisu ultra all inclusive služeb
  • Vstup do restaurací v plavkách není povolen, je nutný oděv

  Oblázková pláž cca 150 m od hotelu 

  Převážně oblázková pláž s pískem se nachází cca 150 m od hotelu. Vstup do moře je pozvolný, ale svažuje se rychle do hloubky za cca za 10 m. V hotelu je možné zapůjčit si ručníky na pláž či k bazénu. Na pláži jsou k dispozici lehátka a ručníky zdarma. Na pláži si můžete vyzkoušet za poplatek jet–ski (pro osoby starší 18 let), windsurfing, jízdu na nafukovacím banánu nebo kole (banana/ringo), vodní lyžování nebo parasailing (není v režii hotelu).

  Sport a zábava

  V areálu hotelu bary, venkovní bazén se dvěma tobogány, krytý bazén, animace, večerní show, vodní cvičení, šipky, stolní tenis, plážové sporty a další. Aktivity u bazénu probíhají v čase od 9.00 do 12.30 hod. a od 14.30 do 18.00 hod. (šipky, backgammon, šach, sportovní aktivity, soutěže). Aktivity na pláži probíhají v čase od 9.00 do 18.00 hod. (plážový volejbal, stolní tenis, aerobic). V amfiteátru probíhají dětské disco (v čase od 20.30 do 21.00 hod.) a různé show ve vybraném termínu cca od 1. 5. do 15. 10. (bingo, tombola, karaoke, komediální show a soutěže).

  Tipy na výlety

  • Historické centrum Antalya (cca 51 km)
  • Vodopády Düden (cca 60 km)
  • Ruiny starověkého města Termessos (cca 75 km)
  • Pozůstatky byzantského kostela starověkého města Idyros (cca 5 km)
  • Zříceniny starověkého města Phaselis (cca 5,5 km)
  • Nomádský park Yörük (cca 7 km)
  • Ruiny města Olimpos (cca 30 km)
  • Fakultativní výlety je možné zakoupit u delegáta

  Cestujete s dětmi?

  Akce až dvě děti do 11,99 let na přistýlce zdarma platí pouze v pokoji 2+2 s názvem “Pokoj Standard 2+2 a 2 děti zdarma” (omezená kapacita, dítě má zdarma ubytování a stravu, dopravu hradí). Pokud se “pokoj Standard 2+2 a 2 děti zdarma” nezobrazuje v kalkulaci, je pro daný termín nebo odletové místo již vyprodaný. Na ostatní pokoje platí klasická sleva dítě od 2 do 11,99 let na 1. přistýlce zdarma (jen za cenu dopravy). V rodinném pokoji a v pokoji Junior Suite máte zdarma 1 dítě do 11,99 let a druhé se slevou, platí se 3 pevná lůžka. Dále pokud jste pouze 1 samotná osoba a chcete cestovat s dítětem od 0 do 11,99 let sami, tak máte na ubytování slevu ve výši 20 % v pokoji Standard a neplatíte tedy plnou cenu lůžka. Děti do 1,99 let mají cenu letenky ve výši 999 Kč a nemají nárok na sedačku. V hotelu jsou pro děti animační programy, mini club, různé zábavné aktivity, dětský bazén a hřiště. Dětská postýlka, židlička a kočárek je k dispozici na vyžádání zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat).

  Informace k letům

  • Z letiště Praha a Brno nám byl přidělen odletový den ve středu
  • První a poslední den slouží k přepravě a pozdní přílet do Turecka či brzký odlet zpět do ČR není důvodem ke kompenzaci
  • Lety mohou být kdykoliv během dne, například odletíte ráno a přiletíte ještě před možným check inem nebo naopak můžete letět i před půlnocí a do Turecka přiletět až po půlnoci
  • V případě pozdního příletu mohou klienti přijít o první večeři. Nebo při velmi brzkém příletu a tím pádem brzkém odjezdu poslední den na letiště transferem mohou klienti přijít o poslední snídani. Obojí bez nároku na kompenzaci. Stravování začíná jídlem, které následuje jako první po check inu v hotelu (při příjezdu do hotelu v pozdních večerních hodinách začíná strava snídaní následující den) a končí posledním jídlem před check outem z hotelu (při odjezdu z hotelu v brzkých ranních hodinách je strava ukončena předchozí den večeří).

  Oblastní delegát

  V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát nemusí cestovat s klienty transferem, jelikož jezdí více transferů než je v místě delegátů. Delegát je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Pokud máte s ubytováním jakýkoliv problém, nejprve ho nahlašte delegátovi telefonicky nebo na schůzce a on se ho pokusí vyřešit. Pokud nebude problém nahlášen delegátovi, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

  Důležité informace

  • Check in 14.00 hod., check out do 11.00 hod.
  • Po příjezdu na hotel máte nárok na check in (ubytování) od 14.00 hod., pokud máte brzký přílet a budete na hotelu třeba již v 10 dopoledne, na pokoj máte nárok až od 14.00 hod., pokud máte pozdější přílet večer a budete na hotelu třeba až ve 2 hodiny ráno, ubytování budete hned. Na recepci se přihlásíte s voucherem a doklady, na základě kterých Vám bude vydán klíč/karta od pokoje.
  • Odletové časy jsou uvedeny u zájezdu v záložce “Doprava”
  • Pokyny k odletu Vám budou zaslány cca 7 dní před odletem na email
  • První a poslední den slouží k přepravě a pozdní přílet do Turecka či brzký odlet zpět do ČR není důvodem ke kompenzaci
  • Povinná pobytová taxa je zahrnutá v ceně
  • Není tolerováno rezervování lehátka u bazénu pomocí ručníku nebo jiných osobních předmětů – management hotelu si vyhrazuje právo proti této rezervaci zakročit
  • Není tolerováno odnášet hotelové ručníky z pokoje k bazénu nebo na pláž, k tomu jsou určené ručníky, které si za vratnou kauci můžete zdarma půjčit
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • Povlečení je měněno každé dva dny a ručníky každý den (může být změněno)
  • Pokoje jsou nekuřácké
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a dětských klubů. Z tohoto důvodu nemůže CK garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy a dětské kluby standardně probíhají v cizím jazyce. Ze strany pořadatele dětských programů je třeba, aby děti setrvávali v těchto programech v doprovodu dospělé osoby
  • Cestovat můžete s platným pasem (není možné cestovat na občanský průkaz)
  • Děti musí mít platný vlastní cestovní pas
  • Pas musí mít platnost po vstupu do Turecké republiky minimálně dalších 150 dnů. Například pokud letíte do Turecka 30.7. a na pasu máte platnost do 30.9. stejného roku, tak má pas krátkou platnost (62 dní) a nebude Vám platit na cestu do Turecka. Při Vašem vstupu do Turecka musí mít pas delší platnost a to tedy minimálně 150 dní. Při vstupu do Turecka 30.7. tedy musí pas platit alespoň do 27.12. a déle!
  • Z důvodu Covid opatření mohou být nabízené služby v hotelu omezeny
  • Roaming do Turecka není zdarma jako v EU, zkontrolujte si tedy informace o cenách u svého operátora
  • Mobilní data jsou v Turecku přes roaming velmi drahá. Proto je potřeba používat jenom WiFi
  • Pouze letecká doprava


Hotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdyHotel Lucida Beach - Turecko, Kemer – Camuyava - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Balmy Beach Resort Kemer 18+

Balmy Beach Resort Kemer 18+

Země: Turecko

Destinace: Kemer

Středisko: Kemer – Beldibi

Ubytování: Balmy Beach Resort Kemer 18+

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 480877/109
all-inclusive
letecky
od32 490,-/osoba
  Last minute
  -43%sleva
  Hotel Marbas Select Beach

  Hotel Marbas Select Beach

  Země: Turecko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 8 až 16 dnů

  č. zájezdu: 471618/89
  all-inclusive
  letecky
  od17 429,-/osoba
   Hotel Adora Calma Beach

   Hotel Adora Calma Beach

   Země: Turecko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Listopad

   Délka pobytu: 4 až 9 dnů

   č. zájezdu: 443017/89
   all-inclusive
   letecky
   od10 089,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    13.12.2023

    Vánoční poukaz na dovolenou

    Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

    RSS, více aktualit