Karneval v Benátkách (autobusem z Ostravy)

Itálie, Benátky

č. zájezdu: 335848/117
od2 290,-/osoba
Karneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdy

Karneval v Benátkách (autobusem z Ostravy)

Země: Itálie

Středisko: Benátky


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Únor

Délka pobytu: 3 dny


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantič­tějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canal Grande. A pak už si vychutnáte bujaré veselí, hudbu a originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

Program

1. den: Odjezd z Ostravy autobusem Radynacestu přes Olomouc, Brno, přejezd přes Rakousko.

2. den: Příjezd do Punta Sabbioni na Benátské laguně v ranních hodinách (přibližně v 7.00 h). Odtud pokračujeme lodí (jízdné není v ceně zájezdu, jízdné vybere původce v autobusu) do Benátek přímo na náměstí Sv. Marka. Seznámíme se s nejvýznamnějšími stavbami tohoto náměstí a okolí – bazilika Sv. Marka, Dóžecí palác, původní sídlo benátské administrativy Procuratíe Vécchie a Procuratíe Nuove, muzeum benátských kulturních dějin Museo Civico Correr, Kampanila a další. Nebude chybět ani pohled na slavný most Nářků, Ponte dei Sospiri. Následuje procházka uličkami historického centra Benátek, při níž poznáme nejdůležitější atraktivity města – rušný most Ponte di Rialto s přilehlým tržištěm, hlavní dopravní tepnu Benátek Canal Grande a jeho paláce,… V neposlední řadě navštívíme most Ponte dell´Accademia s nádherným výhledem na Canal Grande. V odpoledních hodinách možnost individuální návštěvy interiéru některé z mnoha výstavných budov města, jako je například Dóžecí palác s nádhernými kazetovými stropy, monumentální chrám Sv. Marka, galerie Academia, kde je řada děl slavných mistrů, nebo lze navštívit některý z kostelů s díly světoznámých umělců. Zejména si však vychnutnáme jedinečnou atmosféru benátského karnevalu, která nás bude obklopovat. V podvečerních hodinách (přibližně v 20.00 h) návrat lodí z přístaviště u náměstí sv. Marka zpět do Punta Sabbioni. Poté noční přejezd přes území Itálie a Rakouska jen s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.

3. den: Návrat do ČR v ranních hodinách, v průběhu dne dojezd na jednotlivá výstupní místa.

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantič­tějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canal Grande. A pak už si vychutnáte bujaré veselí, hudbu a originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

Informace

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla. V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění

Cena zahrnuje:

  • dopravu pohodlným plně vybaveným autobusem
  • průvodce

Cena nezahrnuje:

  • cestovní pojištění léčebných výloh
  • vstupné na místě
  • doprava na místě
Karneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdyKarneval v Benátkách (autobusem z Ostravy) - Itálie, Benátky - Poznávací zájezdy

Slevy

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů