Sissy

Řecko, Kamena Vourla

č. zájezdu: 318717/97
od9 990,-/osoba
Sissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdy

Sissy

Země: Řecko

Destinace: Maliakos - Kamena Vourla, Centrální Řecko

Středisko: Kamena Vourla

Ubytování: Sissy


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 10 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

NAZEV_HOTELU

Hotel SISSY

POLOHA

plážový hotel s krásnou subtropickou zahradou se vzrostlými palmami přímo na pláži v klidné jižní části letoviska. V blízkosti hotelu se nachází několik obchůdků, restaurací a taveren.

UBYTOVANI

dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo) a čtyřlůžkové pokoje s manželským lůžkem a patrovou postelí pro děti. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (SWC, fén), SAT/TV, telefon, mini lednici, klimatizaci a sejf (zdarma) a balkón se zahradním nábytkem. Všechny pokoje jsou v patře a mají prostorné balkóny s nádherným přímým výhledem na moře!

VYBAVENI

hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace s venkovní terasou s výhledem na moře, bar, venkovní bazén se slunečníky a lehátky (zdarma), beach bar, disco club, animační a sportovní programy,  řecké večery s folklórními tanci, večerní programy a barbecue večeře, Wi-Fi v lobby (zdarma), šachy, pingpongový stůl, biliard (za poplatek). Lehátka na pláži zdarma! Na pláži je možno využít nabídky vodních sportů – kajaky, motorové vodní skútry, vodní lyže, šlapadla (za poplatek). Přímo v zahradě hotelu jsou nabízeny také masáže.

STRAVOVANI

polopenze – snídaně a večeře formou výborného bufetu podávané v hotelové restauraci (vnitřní i venkovní část). Během dne možnost dokoupení občerstvení za velice příznivé ceny v areálu hotelové zahrady – beach bar (víno, pivo, nealko – 1–2,– Euro, koktejly 3–4,– Euro, toasty, souvlaki, hot-dog, hranolky – od 1,5 Euro)

PLAZ

přímo na oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře, plážový servis ZDARMA. Nabídka vodních sportů za poplatek. Pláž navazuje přímo na hotelovou zahradu stíněnou stromy a palmami.

SLEVY_A_VYHODY

vlastní doprava – 2.000,– Kč, spojení 2 turnusů (BUS) – 2.000,– Kč, spojení 2 turnusů (LET) – 5.000,– Kč

UPOZORNENI

jednolůžkový pokoj +600,– Kč/noc

POZNAMKA

Autokarové zájezdy: Cena zahrnuje: dopravu autokarem, 7 x ubytování s polopenzí, služby POLSKY a ANGLICKY MLUVÍCÍHO delegáta a animátora, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 30,– Kč/os./den, příplatky viz tabulka, pobytové taxy ve výši 1,5,– Euro/pokoj a noc – platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu 

NAS_NAZOR

pohodový hotel, pokoje s úžasnými výhledy na moře, krásnou zahradou, bazénem i pláží a příkladnou péčí hotelového personálu o hosty. Pobyty ocení rodiny s dětmi, senioři i mladí klienti.

obecne_pobyto­va_akce

Hotel SISSY Poloha: plážový hotel s krásnou subtropickou zahradou se vzrostlými palmami přímo na pláži v klidné jižní části letoviska. V blízkosti hotelu se nachází několik obchůdků, restaurací a taveren. Ubytování: jednoduše a účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (rozkládací křeslo) a čtyřlůžkové pokoje s manželským lůžkem a patrovou postelí pro děti. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, vana, fén), SAT/TV, telefon, mini lednici, klimatizaci (zdarma) a balkón se zahradním nábytkem. Povlečení je na místě k dispozici, ručníky malý na osobu při nástupu a v průběhu pobytu se 1× mění. Všechny pokoje jsou v patře a mají prostorné balkóny s nádherným přímým výhledem na moře!Vybavení: hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace s venkovní terasou s výhledem na moře, bar, venkovní bazén se slunečníky a lehátky (zdarma), beach bar, disco club, animační programy (s polsky nebo anglicky hovořícím animátorem), Wi-fi v lobby (zdarma), pingpongový stůl, biliard (za poplatek). Lehátka na pláži zdarma! Hotel pořádá pro své hosty řecké večery a barbecue večeře. . 

Stravování

polopenze – snídaně a večeře formou bufetu podávané v hotelové restauraci (vnitřní i venkovní část). Během dne možnost dokoupení občerstvení za velice příznivé ceny v areálu hotelové zahrady – beach bar (víno, pivo, nealko – 1–2,– Euro, koktejly 3–4,– Euro, toasty, souvlaki, hot-dog, hranolky – od 1,5 Euro) 

plaze_plazovy_ser­vis

HOTEL SISSYpřímo na oblázkové pláži s pozvolným vstupem do moře, plážový servis ZDARMA. Vhodné boty do vody. Nabídka vodních sportů za poplatek. Pláž navazuje přímo na hotelovou zahradu stíněnou stromy a palmami.. 

Sissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdySissy - Maliakos - Kamena Vourla - Řecko, Kamena Vourla - Pobytové zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů