Kresten Royal Euphoria Resort

Řecko, Kalithea

č. zájezdu: 412040/122
od21 490,-/osoba
Kresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdy

Kresten Royal Euphoria Resort

Země: Řecko

Destinace: Rhodos

Středisko: Kalithea

Ubytování: Kresten Royal Euphoria Resort


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8, 11, 12 dnů


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • all-inclusive

nazev

Kresten Royal Euphoria Resort*****

doporuceni

Luxusní hotel s přátelskou atmosférou je situován na vyvýšeném místě nad mořem s nádherným výhledem. Hotel je vhodný i pro tu nejnáročnější klientelu.

Poloha

Hotelový areál je situovaný v klidnější části prázdninového letoviska Kalithea, cca 20 km od letiště a cca 6 km od hlavního města Rhodos. Centrum letoviska s obchody, restauracemi a bary je cca 500 m od hotelu. Autobusová zastávka je vzdálena cca 100 m. Hotel se nachází v mírném svahu cca 250m od písčitooblázkové pláže.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, tři restaurace, bar, bar u bazénu, dva bazény (jeden s mořskou vodou), vnitřní bazén, dětský bazén, dětské hřiště, společenská místnost, obchody, směnárna. Zdarma: Wi-Fi (v celém areálu), slunečníky a lehátka u bazénu, basketbal, plážový volejbal, šipky, fotbal, minigolf, fitness, stolní tenis. Za poplatek: masáže, vířivka, sauna, solárium, SPA centrum.

Ubytování

Superior pokoje s výhledem na moře s balkonem nebo terasou a se sociálnímzařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány(zdar­ma) a vybaveny TV/SAT, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Junior suity, suity se soukromým bazénem na vyžádání a za příplatek.

Stravování

Služby ultra all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně obědy, večeře), neomezenou konzumaci vybraných místních nealkoholických a alkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

plaz

Písčitooblázková pláž s kamenitým podložím (vstup do vody je možný přes molo) se nachází cca 50 m od hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA ZDARMA. Plážové osušky na vratnou zálohu.

popisnawww

Luxusní hotel s přátelskou atmosférou je situován na vyvýšeném místě nad mořem s nádherným výhledem. Hotel je vhodný i pro tu nejnáročnější klientelu.

gps

36.391879, 28.238441

plazcca

cca 250 m

plazm

250

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax a palivového příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Informace pro zákazníky: S platností od 1. 1. 2018 je po příjezdu na místě hoteliérem vybírána turistická taxa ve výši 4 EUR na pokoj a noc.

Pro výpočet ceny zájezdu byla použita cena ropy a leteckého paliva ke dni 30. 8. 2021. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 30. 8. 2021. *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasné snížené možnosti poskytování těchto služeb v neomezeném rozsahu.

letak

all inclusive, cca 50 m od pláže

letak2

all inclusive, cca 50 m od pláže

Kresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdyKresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdyKresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdyKresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdyKresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdyKresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdyKresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdyKresten Royal Euphoria Resort - Rhodos - Řecko, Kalithea - Pobytové zájezdy

Aktuálně

26.5.2021

Aktuální podmínky vstupu do zemí

Chtěli bychom vás informovat o aktuálních pravidlech a možnostech cestování k dnešnímu dni v rámci České republiky a do okolních států. Snad Vám tento přehled usnadní vyznat se v současné stále se měnící situaci a pomůže vám při výběru vašeho zájezdu. · platí, že kdo má alespoň 14 dní po druhé dávce očkování proti Covid-19, může se vracet z ,červených‘ a ,oranžových‘ zemí do ČR bez testů či karantény. Očkovaným klientům toto usnadní cestování a ušetří náklady za testy.

6.5.2021

Vstupní podmínky do Tuniska

Do Tuniska lze vstoupit pouze s potvrzením o negativním PCR-testu na COVID-19. Toto potvrzení nesmí být v době vstupu do země starší 72 hodin. Z testování jsou vyjmuty děti do 11,99 let (avšak Smartwings má výjimku pro děti pouze do 4,99 let, čili děti starší 5 let musí mít na palubu letadla potvrzení o negativním antigenním testu ne starším než 24 hodin před odletem anebo o negativním PCR-testu......

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

RSS, více aktualit