Hotel Ramada by Wyndham Akbuk

č. zájezdu: 486920/89
od11 990,-/osoba
Hotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdy

Hotel Ramada by Wyndham Akbuk

Země: Turecko


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Výhody nabídky 1 rodinná dovolená

Výhody nabídky 2 nedaleko centra letoviska

Výhody nabídky 3 bazén se skluzavkami

Výhody nabídky 4 hotelový bus na pláž

Výhody nabídky 5 dětská cena/sleva pro děti do: 13 let

Středisko Didyma-Akbuk

Poloha Komplex několika budov otevřený v roce 2014 se nachází cca 1 500m od centra Akbuku. Letiště v Bodrumu je situované cca 70 km od hotelu.

Pláž Písčíto-oblázková pláž s bazénem se skluzavkami, dětským bazénem a snack barem v rámci All inclusive se nachází cca 1000 m od hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Zapůjčení plážových osušek zdarma. Přistup na pláž přes ulici, lze využit plážový bus zdarma. Bar v rámci All inclusive.

Vybavení Komplex několika budov, recepce, restaurace, bary, výtah, WiFI v arealu hotelu zdarma. Venkovní bazén se 2 skluzavkami, dětský bazén se skluzavkou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování Dvoulůžkové pokoje s možnosti až 2 přistýlek mají vlastní příslušenství (WC, sprcha, vysoušeč vlasů), klimatizaci, TV, minibar (za poplatek), trezor, terasu a balkon. Pokoje stranou k moři nebo s výhledem na bazén. Za příplatek a na vyžádání větší pokoje (1 místnost) s palandami.

Strava Ultra All inclusive (24 h) zahrnuje plnou penzi formou bufetu, zmrzlinu, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v časech a místech určených hotelem. A la carte restaurace zdarma 1× za pobyt (nutná rezervace předem).

Sport a zábava Fitness, plážový volejbal, aerobik, stolní tenis, šipky, animační programy, miniklub (4–12 let), dětské hřiště, centrum spa, sauna, turecká lázeň, parní lázeň.Za poplatek masáže a kosmetické procedury.

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků * transfery v cíli zájezdu * 7/10/11/14 noclehů * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. 159/99 Sb.
Hotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdyHotel Ramada by Wyndham Akbuk - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Grand Hotel de Pera

Hotel Grand Hotel de Pera

Země: Turecko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Listopad

Délka pobytu: 4 až 6 dnů

č. zájezdu: 487212/89
snídaně
letecky
od11 419,-/osoba
  Hotel Club And Hotel Letoonia

  Hotel Club And Hotel Letoonia

  Země: Turecko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 5 až 16 dnů

  č. zájezdu: 484032/89
  all-inclusive
  letecky
  od16 009,-/osoba
   Hotel Limak Atlantis Deluxe Hotel And Resort

   Hotel Limak Atlantis Deluxe Hotel And Resort

   Země: Turecko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Listopad - Březen

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   č. zájezdu: 484169/89
   all-inclusive
   letecky
   od8 539,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit