Hotel Divi Aruba Phoenix Beach resort

č. zájezdu: 480780/89
od67 159,-/osoba
Hotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdy

Hotel Divi Aruba Phoenix Beach resort

Země: Aruba


Stravování: bez stravování
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Prosinec

Délka pobytu: 9 až 16 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • bez stravování

Výhody nabídky 1 dlouhá a široká pláž přímo u hotelu

Výhody nabídky 2 větší resort

Výhody nabídky 3 široké sportovní vyžití

Výhody nabídky 4 vhodný pro rodiny s dětmi

Středisko Palm – Eagle Bech

Poloha Resort se nachází na začátku oblíbené a dlouhé pláži Palm Beach s jemným bílým pískem a vedle rezervace Bubali Bird Sanctuary. Divi Aruba Phoenix Beach patří mezi ty větší rezorty na ostrově a je vyhledávaný zvláště rodinami a páry, kteří chtějí dobrý komfort s širokou nabídkou restaurací, vyžitím, služeb a zároveň dobro cenou.Letiště a hlavní město jsou vzdálené 13 km.

Pláž přes kilometr dlouhá písečníá pláž.

Vybavení Hosté mají k dispozici 3 restaurace, 2 bary, 2 sladkovodní bazény + dětský bazén, venkovní Jacuzzy, Spa a další zařízení pro aktivity i odpočinek. Wifi je v celém rezortu zdarma. 

Ubytování Každý pokoj disponuje klimatizací, koupelnou s WC, fénem, stropním větrákem, TV, telefonem, chladničkou, žehličkou, trezor, Wifi, kávovarem, a balkónem. Vyšší typy pokojů mají kompletně vybavenou kuchyňku.Studio Suite: 1× lůžko typu Queen + rozkládací sofa. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Pokoje se nachází ve výškových budovách. Maximální obsazenost 4 os.One Bedroom Suite: 1× lůžko typu King + rozkládací sofa v obývacím pokoji. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Pokoje se nachází ve výškových budovách. Kompletně vybavená kuchyňka. Maximální obsazenost 4 os.Two Bedroom Suite: 2× lůžko typu King ve dvou ložnicích + rozkládací sofa v obývacím pokoji. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Pokoje se nachází v nízkých vilkách u bazénu. Kompletně vybavená kuchyňka. Maximální obsazenost 6 os.Beach Tower Studio Suite: pokoje se nachází v nejnovější části rezortu. 1× lůžko typu King + rozkládací sofa v obývacím pokoji. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Pokoje se nachází v nejnovější části rezortu. Kompletně vybavená kuchyňka. Maximální obsazenost 4 os.Beach Tower One Bedroom Suite: pokoje se nachází v nejnovější části rezortu.1× lůžko typu King + rozkládací sofa v obývacím pokoji. 2 koupelny. Balkón s částečným, nebo plným výhledem na moře. Kompletně vybavená kuchyňka. Maximální obsazenost 4 os.

Strava Bez stravy.

Sport a zábava Animační programy, golf (za poplatek Divi Golf Village), posilovna, nemotorizované vodní sporty & windsurfing, kanoe, plachtění, volejbal, půjčovna kol.

Cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Hotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdyHotel Divi Aruba Phoenix Beach resort - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Riu Palace Aruba

Riu Palace Aruba

Země: Aruba

Středisko: Palm Beach

Ubytování: Riu Palace Aruba

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Únor - Říjen

Délka pobytu: 9 až 17 dnů

Osob: 1-4 osoba

č. zájezdu: 479977/5
all-inclusive
letecky
od84 590,-/osoba
  Amsterdam Manor Beach Resort

  Amsterdam Manor Beach Resort

  Země: Aruba

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Březen - Leden

  Délka pobytu: 9 až 16 dnů

  č. zájezdu: 481206/89
  bez stravování
  letecky
  od69 719,-/osoba
   Barcelo Aruba

   Barcelo Aruba

   Země: Aruba

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Prosinec

   Délka pobytu: 9 až 16 dnů

   č. zájezdu: 476171/89
   all-inclusive
   letecky
   od92 959,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    27.2.2024

    Velikonoční lyžování

    Vyrazte zalyžovat si přes Velikonoce. Nepotřebujete si brát žádnou dovolenou!

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit