HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY)

č. zájezdu: 356087/118
od12 190,-/osoba
HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY) - Aktivní dovolená

HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY)

Země: Nizozemí

Ubytování: HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY)


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Červenec, Srpen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu č.120 HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY): je cca 0–250km

Program1. – 2. den: Žďár n.S. – Amsterdam. Autobusem přes Německo do Nizozemí. Na holandských místních kolech návštěva N.P. Hoge Veluwe s písečnými dunami a 500 druhy rostlin, galerie v přírodě. Dále do oblasti Amsterdamu. Ubytování v chatkách.
NA KOLE: 0–45km3. den: Zaanse Schans, Edam, Volendam. Cyklookruh přes Zaanse Schans s větrnými mlýny a výrobou dřeváků a sýra, přes město sýrů Eidam do starobylého přístavu Volendam a do kempu.
NA KOLE: 0–58km4. den: Marken, Amsterdam. Dopolední projížďka na kolech na ostrov Marken s dřevěnými domky na kůlech. Autobusem do Amsterdamu: muzea, tržiště, proslulé kanály – grachty, uličky lásky, brusírny diamantů, Rembrantův dům.
NA KOLE, NEBO PĚŠKY: 0–7km5. den: Den Haag, Scheveningen, Rotterdam. Autobusem do královského sídelního města Den Haagu, Holandsko v miniatuře v Madurodamu, na kolech do pobřežního Scheveningenu

  • mořské akvárium, koupání. Dále písečnými dunami přes

Hoek Van Holland do Maassluis. Moderní architektura přístavu Rotterdam – věž Euromast (185 m), panorama mostu a moderních mrakodrapů.
NA KOLE: 0–45km6. den: Alkmaar, Bergen aan Zee. Výlet na kole do Alkmaaru, návštěva proslulých sýrových trhů, vážní budova Waag, muzeum sýra. Na kolech do lázní Bergen aan Zee, akvárium, koupání. Cyklostezkou mezi dunami a po břehu Nord Holland kanálu do kempu.
NA KOLE: 0–35km7. – 8. den: Amsterdam, Naarden – Žďár n.S. Výlet na kolech k vodnímu hradu Muiderslot (z r. 1280), návštěva hrobu J. A. Komenského a pevnosti v Naardenu. Odtud autobusem přes Německo domů.
NA KOLE: 0–40km

Pozn.


Termín zájezdu č.1204 je na 10 dní, program aj. je upřesněn na www.nomad.cz, nebo info. žádejte v CK.

Obtížnost:


1, nejlépe crossová kola, možno silniční Délka tras: autobusem 2700 km, na kole 0–300 km Počasí: vzduch 22–25 °C, voda 18–20 °C Odjezdy: Brno, Žďár nad Sázavou, Pardubice, Praha, Ústí nad Labem

V ceně je:


Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 5× ubytování v kempu ve 4-lůžkových chatkách (2-lůžková chatka), průvodce, zdravotní připojištění, inf. materiály a DPH.

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu č.120 HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY): je cca 0–250km

HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY) - Aktivní dovolená

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

RSS, více aktualit