HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY)

č. zájezdu: 331786/118
od11 590,-/osoba
HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY) - Aktivní dovolená

HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY)

Země: Nizozemí


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 8 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

117 HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY): https://www.bikemap.net/en/r/477681/

Popis

HOLANDSKO – POHODOVÁ DOVOLENÁ NA KOLE (článek)

Program

1. – 2. den: Žďár n.S. – Amsterdam. Autobusem přes Německo do Nizozemí. Na holandských místních kolech návštěva N.P. Hoge Veluwe s písečnými dunami a 500 druhy rostlin, galerie v přírodě. Dále do oblasti Amsterdamu. Ubytování v chatkách.

3. den: Zaanse Schans, Edam, Volendam. Cyklookruh přes Zaanse Schans s větrnými mlýny a výrobou dřeváků a sýra, přes město sýrů Eidam do starobylého přístavu Volendam a do kempu.

4. den: Marken, Amsterdam. Dopolední projížďka na kolech na ostrov Marken s dřevěnými domky na kůlech. Autobusem do Amsterdamu: muzea, tržiště, proslulé kanály – grachty, uličky lásky, brusírny diamantů, Rembrantův dům.

5. den: Den Haag, Scheveningen, Rotterdam. Autobusem do královského sídelního města Den Haagu, Holandsko v miniatuře v Madurodamu, na kolech do Scheveningenu – mořské akvárium, koupání. Dále pobřežními dunami přes Hoek Van Holland do Maassluis. Moderní architektura přístavu Rotterdam

  • černá loď, věž Euromast (185 m).

6. den: Alkmaar, Bergen aan Zee. Výlet na kole do Alkmaaru, návštěva proslulých sýrových trhů, vážní budova Waag, muzeum sýra. Na kolech do lázní Bergen aan Zee, akvárium, koupání. Cyklostezkou mezi dunami a po břehu Nord Holland kanálu do kempu.

7. – 8. den: Amsterdam, Naarden – Žďár n.S. Výlet na kolech k vodnímu hradu Muiderslot (z r. 1280), návštěva hrobu J. A. Komenského a pevnosti v Naardenu. Odtud autobusem přes Německo domů.

Obtížnost: 1

, nejlépe crossová kola, možno silniční Délka tras: autobusem 2700 km, na kole 0–300 km Počasí: vzduch 22–25 °C, voda 18–20 °C Odjezdy: Brno, Žďár n. Sáz., Pardubice, Praha, Ústí nad Labem

V ceně je:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, zvýšená polopenze (polní kuchyně), 5× ubytování v kempu ve 4-lůžkových chatkách (2-lůžková chatka), průvodce, zdravotní připojištění, inf. materiály a DPH.

117 HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY): https://www.bikemap.net/en/r/477681/

HOLANDSKO – POHODOVÁ DOVOLENÁ NA KOLE (článek)

HOLANDSKO NA KOLE (CHATIČKY) - Aktivní dovolená
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů