Holandsko - Holandsko na kole

č. zájezdu: 358553/1
od12 190,-/osoba
Holandsko - Holandsko na kole - Pobytové zájezdy

Holandsko - Holandsko na kole

Země: Nizozemí


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Aktivní dovolená

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Program

2. den: Odjezd z ČR přes Německo do Nizozemí. Na holandských místních kolech návštěva N.P. HOGE VELUWE s písečnými dunami a 500 druhy rostlin, galerie v přírodě. Dále do oblasti Amsterdamu. Ubytování v chatkách.

3. den: Cyklookruh přes ZAANSE SCHANS s větrnými mlýny a výrobou dřeváků a sýra, přes město sýrů Eidam do starobylého přístavu VOLENDAM a do kempu.

4. den: Dopolední projížďka na kolech na ostrov MARKEN s dřevěnými domky na kůlech. Autobusem do AMSTERDAMU: muzea, tržiště, proslulé kanály – grachty, uličky lásky, brusírny diamantů, Rembrantův dům.

5. den: Autobusem do královského sídelního města DEN HAAGU, Holandsko v miniatuře v Madurodamu, na kolech do Scheveningenu – mořské akvárium, koupání. Dále pobřežními dunami přes Hoek Van Holland do Maassluis. Moderní architektura přístavu ROTTERDAM – černá loď, věž Euromast (185 m).

6. den: Výlet na kole do ALKMAARU, návštěva proslulých sýrových trhů, vážní budova Waag, muzeum sýra. Na kolech do lázní BERGEN AAN ZEE, akvárium, koupání. Cyklostezkou mezi dunami a po břehu Nord Holland kanálu do kempu.

8. den: Výlet na kolech k vodnímu hradu MUIDERSLOT (z r. 1280), návštěva hrobu J. A. Komenského a pevnosti v NAARDENU. Odtud autobusem přes Německo do ČR.

Úvod:

Užijeme si pohodové hvězdicové výlety z jednoho místa ubytování v zemi s nejdokonalejší sítí cyklostezek, v zemi větrných mlýnů, polderů, písečných dun, dřeváků, sýra a krav. Holandsko je nejen zemí historických i moderních měst a přístavů, ale je také zemí protkanou stovkami kilometrů vodních kanálů (grachtů) mezi lány květin a svým rovinným charakterem přímo stvořenou pro lehčí cyklistiku. Návštěva proslulých sýrových trhů!

Poznámka I:

Doporučujeme crossová kola.

Cena zahrnuje:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 5× ubytování v kempu ve 4lůžkových chatkách, vedoucí zájezdu, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, informační materiály.

Cena nezahrnuje:

Vše ostatní, co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“.

Příplatky:

2lůžková chatka 2 500 Kč.

Ubytování:

5× ubytování v kempu ve 4lůžkových chatkách

Stravování:

Polopenze (polní kuchyně)

Holandsko - Holandsko na kole - Pobytové zájezdyHolandsko - Holandsko na kole - Pobytové zájezdyHolandsko - Holandsko na kole - Pobytové zájezdy

Slevy

FIRST MOMENT platí do 31.12.2017

  • 500 Kč – u zájezdu v hodnotě do 9 999 Kč
  • 1000 Kč – u zájezdu v hodnotě 10 000 Kč a výše
  • 2000 Kč – u zájezdů v hodnotě 30 000 Kč a výše
  • 3000 Kč – u zájezdů v hodnotě 50 000 Kč a výše

Aktuálně

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

RSS, více aktualit