HOLANDSKO a květinové korzo

Nizozemí, nizozemsko

č. zájezdu: 473500/93
od8 990,-/osoba
-10%sleva
HOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdy

HOLANDSKO a květinové korzo

Země: Nizozemí

Středisko: nizozemsko


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Duben

Délka pobytu: 5 dnů


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • snídaně

Program

1. den: Odjezd v podvečerních hodinách směr Rozvadov, noční přejezd přes území SRN

2. den: Ráno příjezd do Nizozemského království, návštěva největší květinové výstavy Keukenhof na ploše 28 ha, kde Vás doslova zaplaví vlna rozkvetlých tulipánů a dalších omamně vonících květin, poté přejezd do Madurodamu, jedinečného parku miniatur, kterému se přezdívá Nizozemsko v miniaturách, a do nejvýznamnějších nizozemských lázní Scheveningen ležících na břehu Severního moře obklopených jedinečnými písečnými dunami, na závěr prohlídka královského města Den Haag s procházkou kolem královského dvora až k Mírovému paláci, navečer příjezd na ubytování, nocleh

3. den: Snídaně, dopoledne návštěva světoznámých sýrových trhů v Alkmaaru konaných podle původních tradic, odpoledne skanzen větrných mlýnů v Zaanse Schans s výrobou typických místních produktů, poté návštěva sýrové farmy Irene Hoeve s ukázkou tradiční výroby sýrů a holandských dřeváčků, ochutnávkou a možností výhodných nákupů, v podvečer zastávka v Roterdamu, největším evropském přístavu, s vyhlídkovou věží Euromast a výjezdem na její vyhlídkovou plošinu, návrat na ubytování, nocleh

4. den: Snídaně, dopoledne přejezd do přímořského letoviska Noordwijku na slavné Květinové korzo, přehlídka pestrobarevných voňavých květinových alegorických vozů, poté odjezd do Amsterdamu, pěší prohlídka města: náměstí Dam s královským palácem, rušná třída Rokin, plovoucí květinový trh, projížďka lodí po amsterodamských grachtech, ve volném čase možnost návštěvy Rijks muzea (Rembrandtova „Noční hlídka“) nebo Van Goghova muzea či Muzea voskových figurín Madame Tussaud, večerní procházka čtvrtí červených luceren, v nočních odjezd směr SRN

5. den: Návrat do České republiky v odpoledních hodinách

Podnadpis:

s projížďkou lodí po grachtech

Anotace:

Vydejte se s námi za duhovou krásou rozkvetlých tulipánů, vůní slavných holandských sýrů Edam a Gouda, klapotem statných větrných mlýnů a roztomilých dřeváčků na největší květinovou slavnost roku. K tomu navíc téměř celý den v hlavním nizozemském městě Amsterodamu se svoji neopakovatelnou rozvolněnou atmosférou, která Vás doslova pohltí a už nepustí.

Program zájezdu:


Cena nezahrnuje:

 

 • komplexní cestovní pojištění UNIQA Covid+ 60,– Kč/os/noc
 • fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů * pobytovou taxu ve výši cca 5 €/os/noc (k úhradě na místě)

Cena zahrnuje:

 • doprava lux busem
 • 2× ubytování (hotel ***)
 • 2× snídaně
 • služby průvodce
 • balíček na cestu
 • zákonné pojištění CK

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

Na místě se hradí pobytová taxa ve výši cca 5 €/os/noc (přesná výše bude uvedena v cestovních pokynech v závislosti na lokalitě ubytování).

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Kolín – Praha – Plzeň – Rozvadov – Norimberk – Würzburg – Duisburg – den Haag – Amsterdam a zpět

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Hradec Králové (16:45), Pardubice (17:15), Kolín (18:15), Poděbrady (18:30), Nymburk (18:45), Praha (19:30), Plzeň (21:00), Jičín (17:15), 2. den příjezd do Holandska cca 08:00–10:00 hod. Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech. Návrat do ČR cca 15–19 hod dle výstupních míst. Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 4–4,5 hod.

Autobusová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,– Kč.

Motto – nadpis

Největší květinová slavnost roku a Amsterdam v novém hávu!

Motto – odstavec

Vydejte se s námi za duhovou krásou rozkvetlých tulipánů, vůní slavných holandských sýrů Edam a Gouda, klapotem statných větrných mlýnů a roztomilých dřeváčků na největší květinovou slavnost roku. K tomu navíc téměř celý den v hlavním nizozemském městě Amsterodamu se svoji neopakovatelnou rozvolněnou atmosférou, která Vás doslova pohltí a už nepustí.

Umístění ubytování:

Oblast Rotterdam/den Haag/Breda

Ubytování:

Hotel ***

Pokoj:

2-lůžkový pokoj s příslušenstvím (možnost přistýlky)

Stravování:

Snídaně

HOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdyHOLANDSKO a květinové korzo - Nizozemí, nizozemsko - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Holandsko

Holandsko

Země: Nizozemí

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Květen

Délka pobytu: 5 dnů

č. zájezdu: 367795/16
snídaně
autobusem
od7 690,-/osoba
  Last minute
  -4%sleva
  Německo a Holandsko

  Německo a Holandsko

  Země: Nizozemí

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Duben

  Délka pobytu: 5 dnů

  č. zájezdu: 469049/113
  snídaně
  autobusem
  od19 990,-/osoba
   Holandsko

   Holandsko

   Země: Nizozemí

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Květen

   Délka pobytu: 5 dnů

   Osob: 1, 2 osoby

   č. zájezdu: 473239/5
   snídaně
   autobusem
   od7 191,-/osoba
   First minute
   -10%sleva

   Mohlo by vás zajímat:

   Poznávací zájezdy Holandsko 2023

   Poznávací zájezdy do Holandska, velmoci tulipánů, sýrů a větrných mlýnů, zahrnují například sýrové trhy v Alkmaaru, prozkoumávání malebných měst jako je Volendam, Amsterdam či skanzen Zaanse Schans. Můžete zde spatřit i unikátní umělecká díla, jako je Rembrandtova Noční hlídka.

   Pobytově poznávací zájezdy

   Pobyty s výlety

   Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

   Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

   Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

   Aktuálně

   5.12.2023

   Island nejen pro seniory 55+

   Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

   21.7.2023

   Velký okruh Slovinskem

   Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

   20.7.2023

   Poslední volná místa do Londýna!

   Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

   RSS, více aktualit