Hledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam

Egypt, Marsa Alam (oblast)

č. zájezdu: 324827/89
od16 490,-/osoba
Hledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdy

…historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam

Země: Egypt

Středisko: Marsa Alam (oblast)


Stravování: plná penze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Srpen, Září, Říjen

Délka pobytu: 8 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • plná penze

Trasa

Marsa Alam – Asuán – Edfu – Kom Ombo – Luxor – Karnak – Údolí králů – Marsa Alam

Program zájezdu

1. den: Přílet do Marsa Alam, transfer z letiště a ubytování v hotelu s all inclusive. 2. den: Po snídani check-out z hotelu a odjezd autokarem do Asuánu. Prohlídka Asuánské přehrady, považované za jeden z novodobých zázraků techniky 20. století, dále prohlídka Philae. Oběd na lodi a odpoledne návštěva botanické zahrady, kde se nacházejí vzácné druhy ptáků a rostlin. Večeře a nocleh na lodi. 3. den: Snídaně a plavba směr Edfu, k městu, které v minulosti leželo na obchodní cestě vedoucí Arabskou poušti k Rudému moři. Prohlídka Edfu. Poté oběd na lodi a plavba do Kom Ombo s návštěvou chrámu. Pokračování cesty do Luxoru, večeře a nocleh na lodi. 4. den: Po snídani na lodi návštěva Luxoru – města v jižní části starověkých Théb, na východním břehu Nilu. Návštěva chrámu v Luxoru, který byl vystavěn na počest Amenhotepa III. a chrámů v Karnaku. Oběd na lodi. Prohlídka Údolí králů – pohřebiště egyptských králů s 64 hrobkami vytesanými do skály. Prohlídka chrámu královny Hatšepsut s pozoruhodnými reliéfy, které zobrazují běžný i náboženský život. Přejezd k Memnonovým kolosům. Večeře a nocleh na lodi. 5. den: po snídani transfer autokarem do Marsa Alam, ubytování v hotelu s all inclusive, volný program. 6.-7.den: pobyt v hotelu s all inclusive v Marsa Alam, volný čas k odpočinku. 8. den: dle času odletu transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

Informace

 • minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 8 osob.  – změna programu dle aktuální situace v místě vyhrazena.

Cena nezahrnuje

 • vstupní víza do Egypta (k zakoupení po příletu za cca 25 USD)  – povinné vstupy do památek během programu splatné na místě u průvodce – 205 USD/osoba. Dítě má do 11 let má slevu 50%.  – spropitné (místní personál, průvodce, řidiči) cca 40 USD, splatné po příjezdu na místě

Cena zahrnuje

 • 3 noclehy s plnou penzí během plavby na lodi 5*, 4 noclehy s all inclusive v hotelu 3
 • v Marsa Alam
 • stravování dle programu zájezdu
 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků
 • transfery dle programu na místě
 • česky/slovensky hovořícího průvodce
 • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Hledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdyHledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdyHledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdyHledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdyHledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdyHledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdyHledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdyHledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdyHledání historie Egypta s plavbou po Nilu a pobytem v Marsa Alam - Egypt, Marsa Alam (oblast) - Pobytové zájezdy
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů