Villa Tina (apartmány s vlastním stravováním)

Chorvatsko, Gradac

č. zájezdu: 484306/109
od2 699,-/osoba
-57%sleva
Last minute
Villa Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdy

Villa Tina

Země: Chorvatsko

Destinace: Makarská riviéra

Středisko: Gradac

Ubytování: Villa Tina


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Letní dovolená v oblíbeném letovisku Gradac! Ubytování v apartmánech Tina až pro 4 osoby pouze 300 m od moře

  • 7 nebo 14 nocí v letovisku Gradac, Chorvatsko
  • Ubytování v apartmánovém domě Tina
  • Apartmány a studia pro 2–4 osoby
  • Vlastní forma stravování
  • Možnost dokoupení polopenze
  • Oblázková pláž cca 300 m od apartmánů
  • Apartmány s výhledem na moře
  • Služby oblastního delegáta
  • WiFi připojení zdarma
  • Možnost klimatizace za poplatek
  • Parkování zdarma
  • Doprava vlastní nebo autobusem

  Dovolená u moře v oblíbeném letovisku Gradac

  Gradac je nejjižnější letovisko Makarské riviéry, které leží pod pohořím Rilić. Od Makarské je vzdálen cca 40 km. Gradac láká turisty na jednu z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry – Gornja Vala. Procházky po krásné, dlouhé promenádě si můžete zpestřit návštěvou četných obchůdků, cukráren, kavárniček a pizzerií, přičemž na jejích obou koncích najdete diskotéky nacházející se přímo u pláže. Svojí polohou na polovině cesty mezi Splitem a Dubrovníkem, umožňuje svým návštěvníkům, kromě koupání a slunění realizovat i výlety do okolí. Nevynechejte návštěvu Dubrovníku (cca 150 km), řeky Neretvy nebo Bačinských jezer.

  Ubytování v apartmánech Tina pouze cca 300 m od moře

  Moderní Villa Tina se nachází na kopci cca 300 m od krásné oblázkové pláže a cca 300 m od centra města. Apartmánový dům disponuje WiFi připojením (zdarma) a parkovištěm. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňkou, vlastním sociálním zařízením, TV a balkonem nebo terasou. Studia č. 1, 2 a apartmán č. 5 mají přímý výhled na moře, apartmán č. 4 má boční pohled moře. Klimatizace je za příplatek 5 €/den. Pro přijíždějící a odjíždějící klienty je v domě k dispozici denní místnost, kde si mohou nechat zavazadla a využít sprchy.

  Apartmán 2+2

  Vlastní sociální zařízení, ložnice s manželským lůžkem, denní místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, SAT/TV a kuchyňským koutem.

  Studio 2+1

  Vlastní sociální zařízení, denní místnost s rozkládací pohovkou, SAT/TV a možností 1 přistýlky, kuchyňský kout.

  Stravování vlastní

  • Stravování probíhá ve vlastní režii
  • Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu
  • Možnost dokoupení polopenze v pensionu Naše Malo Misto (v rezervaci)

  Oblázkové pláže

  Dům je od oblázkové pláže vzdálen cca 300 m. Dlouhé gradacké pláže jsou lemovány borovicemi a palmami a díky drobným oblázkům a mírným vstupem do moře jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi. Na plážích klienti mohou využít sprchy a převlékárny (na hlavních plážích). Nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce a je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu. FKK pláž se nachází na západní straně Gradacu za hotelem Labineca.

  Sport

  V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si zapůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.

  Zábava

  Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivcem živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.

  Tipy na výlety

  V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.

  Cestujete s dětmi?

  Ubytování nenabízí slevy na děti.

  Oblastní delegát

  V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát necestuje s klienty autobusem, je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Oblastní delegát bude v destinaci pouze v hlavní sezóně, tedy od zhruba od 15. 6. do 14. 9. 2024 (mimo hlavní sezónu kontaktujte v případě potřeby asistenční linku CK).

  Důležité informace

  • Check in od cca 14.00 hod., check out je nutné provést do cca 9.00 hod.
  • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše)
  • Na místě se hradí povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den
  • Klimatizace za příplatek 5 €/den – hradí se na místě
  • Služby oblastního delegáta v ceně (pouze hlavní sezóna)
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • Doprava vlastní nebo autobusem
  • Nástupní místa po celé ČR
  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách
  • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
  • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd ve večerních hodinách
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Villa Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyVilla Tina (apartmány s vlastním stravováním) - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Villa Dusko

Villa Dusko

Země: Chorvatsko

Destinace: Jižní Dalmácie

Středisko: Pelješac - Orebić

Ubytování: Villa Dusko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 483587/109
bez stravování
vlastní doprava
od2 323,-/osoba
  Villa Maris

  Villa Maris

  Země: Chorvatsko

  Destinace: Jižní Dalmácie

  Středisko: Pelješac - Orebić

  Ubytování: Villa Maris

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Říjen

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 483585/109
  bez stravování
  vlastní doprava
  od3 173,-/osoba
   Villa Valentina

   Villa Valentina

   Země: Chorvatsko

   Destinace: Jižní Dalmácie

   Středisko: Pelješac - Trpanj

   Ubytování: Villa Valentina

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 483584/109
   bez stravování
   vlastní doprava
   od6 248,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Apartmány Itálie 2023

    Levné apartmány Itálie 10 dní, dovolená Bibione, Caorle, Leonardo

    Itálie nabízí kromě ubytovacích zařízení jako jsou hotely (albergo) a pensiony (pensioni) také velice oblíbenou levnějí varintu ubytování v podobě apartmánů, které jsou však plně zařízené a pro běžné potřeby plně uspokojující.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit