Pension Kod Irene

Chorvatsko, Gradac

č. zájezdu: 484284/109
od5 999,-/osoba
-46%sleva
Last minute
Pension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdy

Pension Kod Irene

Země: Chorvatsko

Destinace: Makarská riviéra

Středisko: Gradac

Ubytování: Pension Kod Irene


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenzePopis:

  Dovolená v Chorvatsku na Makarské riviéře! Ubytování v pensionu Kod Irene s polopenzí, jen 10 m od pláže! 

  • 7 nebo 14 nocí v letovisku Gradac, Chorvatsko
  • Ubytování v pensionu Kod Irene
  • Klimatizované pokoje pro 2–3 osoby
  • Dítě do 2,99 let na lůžku s rodiči zdarma
  • Dítě do 11,99 let na přistýlce se slevou
  • Stravování formou polopenze
  • Jen 10 m od pláže
  • Centrum 300 m od ubytování
  • Bohaté sportovní vyžití
  • Letovisko s jednou z nejkrásnějších pláží Jadranu
  • Výlety po okolí – Bačinská jezera, řeka Neretva, Dubrovník, Makarská
  • Služby oblastního delegáta v ceně
  • Parkoviště za poplatek
  • Doprava vlastní nebo autobusová

  Nejjižnější městečko Makarské riviéry

  Oblíbené letovisko Gradac se nachází 40 km jihovýchodně od Makarské, na úpatí horského pásma Rilić. Tato oblast má velice bohatou vegetaci a kromě tradičního zemědělství, rybářství a pěstování oliv se obyvatelé zabývají turismem a pohostinstvím. Za prohlídku zajisté stojí nepatrné zbytky římských staveb a věž ze 17. století, která je pozůstatkem opevnění proti Osmanům. Nedaleko je hřbitov se starým, částečně dochovaným barokním kostelem.

  Ubytování v pensionu Kod Irene jen 10 m od pláže

  Pension Kod Irene se nachází v oblíbeném letovisku Gradac. Pláž je vzdálena jen 10 m od ubytování, centrum jen 300 m. Pro hosty je k dispozici restaurace, která je známá svou vynikající kuchyní. WiFi připojení je k dispozici v penzionu zdarma. Parkování je možné na veřejném parkovišti jen cca 200 m od pensionu (za poplatek cca 5 €/den, omezená kapacita). Všechny pokoje jsou vybavený klimatizaci, malou ledničkou a fénem. Majitelé se rozhodli na jaro 2022 rekonstruovat všechny pokoje, koupelny, společné chodby a do pokojů zakoupit LCD TV, aby hostům ještě víc zpříjemnili pobyt. Pokoje č. 1–6 se nacházejí v prvním patře, pokoje č. 8 a 9 se nacházejí ve druhém patře. Pokoj 1b se nachází v suterénu. Pokoj s orientací na mořskou stranu neznamená, že má výhled na moře.

  Pokoj č. 1, 4

  Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, malou ledničkou, LCD TV, fénem a balkonem. Pokoje jsou orientovány na mořskou stranu a mají pohled na moře.

  Pokoj č. 2, 3, 5

  Dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, malou ledničkou, LCD TV, fénem a balkonem. Pokoje mají boční pohled na moře.

  Pokoj č. 6

  Dvoulůžkový pokoj bez možnosti přistýlky. Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, klimatizací, malou ledničkou, LCD TV, fénem a balkonem.

  Pokoj č. 8, 9

  Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, malou ledničkou, LCD TV, fénem, klimatizací a balkonem. Pokoje mají boční pohled na moře.

  Pokoj č. 1b 

  Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky. Pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, malou ledničkou, fénem a LCD TV. Klienti mohou využívat terasu s posezením, která se nachází před vilou. Pokoj je orientován na mořskou stranu, ale nemá výhled na moře.

  Stravování formou polopenze

  • Snídaně jsou podávány formou bufetu
  • Večeře jsou servírované, výběr z menu o 3 chodech (polévka, hlavní chod, salát, dezert)
  • Nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně
  • Pobyt začíná večeří a končí snídaní

  Oblázkové pláže lemované borovicemi a palmami

  Nejbližší pláž se nachází jen 10 m od ubytování. Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře a díky tomu je vhodná pro děti i neplavce. Široké oblázkové pláže jsou lemovány borovicemi a palmami. Pláže se táhnou podél celé obce a nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce. Gornja Vala je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu.

  Sport, zábava a tipy na výlety

  Sport

  V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si vypůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.

  Zábava

  Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivci živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.

  Tipy na výlety

  V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.

  Cestujete s dětmi?

  Dítě do 2,99 let má ubytování na lůžku s rodiči s polopenzí zdarma (kromě pokojů 2 a 5, kde nelze dítě ubytovat). Děti ve věku 3–11,99 let mají pobyt na přistýlce se slevou. V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.

  Oblastní delegát

  V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát necestuje s klienty autobusem, je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Oblastní delegát bude v destinaci pouze v hlavní sezóně, tedy od zhruba od 15. 6. do 14. 9. 2024 (mimo hlavní sezónu kontaktujte v případě potřeby asistenční linku CK).

  Důležité informace

  • Check in je možný od cca 14.00–22.00 hod., check out je nutné provést do 9.00 hod.
  • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše) 
  • V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den – hradí se na místě při příjezdu na recepci 
  • Pobyt s domácím mazlíčkem není možný
  • Služby oblastního delegáta v ceně (pouze v hlavní sezóně)
  • Doprava vlastní nebo autobusová
  • Nástupní místa po celé ČR
  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
  • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Pension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyPension Kod Irene - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Pension Villa Jelavić s bazénem

Pension Villa Jelavić s bazénem

Země: Chorvatsko

Destinace: Střední Dalmácie

Středisko: Seget Vranjica

Ubytování: …Villa Jelavić s bazénem

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 17 dnů

č. zájezdu: 483655/109
polopenze
autobusem
od6 999,-/osoba
  Last minute
  -44%sleva
  Pension Mala Duba

  Pension Mala Duba

  Země: Chorvatsko

  Destinace: Makarská riviéra, Střední…

  Středisko: Živogošće

  Ubytování: Pension Mala Duba

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 8 dnů

  Osob: 2 osoby

  č. zájezdu: 477293/3
  polopenze
  vlastní doprava
  od6 990,-/osoba
   Last minute
   -11%sleva
   Pension Jerič

   Pension Jerič

   Země: Chorvatsko

   Destinace: Střední Dalmácie, severní…

   Středisko: Kaštel Štafilič

   Ubytování: Pension Jerič

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   Osob: 2, 4-5 osoby

   č. zájezdu: 476488/3
   bez stravování
   vlastní doprava
   od6 390,-/byt
    Last minute
    -10%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit