Hotel Neptun

Chorvatsko, Gradac

č. zájezdu: 480851/109
od5 999,-/osoba
-49%sleva
First minute
Hotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdy

Hotel Neptun

Země: Chorvatsko

Destinace: Makarská riviéra

Středisko: Gradac


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenzePopis:

  Dovolená v Chorvatsku na Makarské riviéře! Ubytování v hotelu Neptun s bazénem, jen 80 m od oblázkové pláže a dítě do 11,99 let na přistýlce zdarma!

  • 7 nebo 14 nocí v letovisku Gradac, Chorvatsko
  • Ubytování v hotelu Neptun
  • Pokoje pro 2–4 osoby
  • Stravování formou polopenze
  • Jedno dítě do 11,99 let na přistýlce zdarma
  • Druhé dítě do 17,99 let na přistýlce se slevou
  • Jen cca 80 m od oblázkové pláže
  • Centrum 300 m od ubytování
  • Bohaté sportovní vyžití
  • Letovisko s jednou z nejkrásnějších pláží Jadranu
  • Výlety po okolí – Bačinská jezera, řeka Neretva, Dubrovník, Makarská
  • Služby oblastního delegáta v ceně
  • Klimatizace a WiFi připojení zdarma
  • Parkování za poplatek cca 3 €/den
  • Doprava vlastní nebo autobusová

  Nejjižnější městečko Makarské riviéry

  Oblíbené letovisko Gradac se nachází 40 km jihovýchodně od Makarské, na úpatí horského pásma Rilić. Tato oblast má velice bohatou vegetaci a kromě tradičního zemědělství, rybářství a pěstování oliv se obyvatelé zabývají turismem a pohostinstvím. Za prohlídku zajisté stojí nepatrné zbytky římských staveb a věž ze 17. století, která je pozůstatkem opevnění proti Osmanům. Nedaleko je hřbitov se starým, částečně dochovaným barokním kostelem.

  Ubytování v útulném hotelu Neptun s vnitřním bazénem

  Hotel Neptun se nachází v oblíbeném letovisku Gradac. Pláž je vzdálena jen cca 80 m od ubytování (hotel stojí ve 2. řadě u pláže), centrum je vzdáleno jen 300 m. Hotel disponuje recepcí, restaurací, aperitiv barem s terasou, vnitřním bazénem se sladkou vodou, saunou (za poplatek), WiFi připojením zdarma a parkovištěm za poplatek cca 3 €/auto/den (omezená kapacita, nelze rezervovat předem). Ubytováni budete v komfortních pokojích s balkonem orientovaných na mořskou stranu nebo do parku/ulice. Orientace na mořskou stranu neznamená výhled na moře. 

  Dvoulůžkové pokoje bez možností přistýlky

  Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, plochou televizí, mini ledničkou a balkonem orientovaným na mořskou stranu nebo do parku/ulice (možno zvolit při rezervaci). 

  Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky

  Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, plochou televizí, mini ledničkou a balkonem orientovaným na mořskou stranu. V pokoji je také možná jedna přistýlka, kde je dítě do 11,99 let zdarma.

  Třílůžkové pokoje s možností 1 přistýlky

  Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, plochou televizí, mini ledničkou a balkonem orientovaným na mořskou stranu. V pokoji jsou 3 pevná lůžka a jedna rozkládací přistýlka a musí zde být ubytovány nejméně 3 dospělé osoby (musí být 3× uhrazené plná cena) a následně se uplatní sleva na přistýlku.

  Stravování formou polopenze

  • Snídaně jsou podávány formou bufetu
  • Večeře jsou servírované, výběr z menu o 3 chodech (polévka, hlavní chod, salát, dezert)
  • Nápoje u večeře nejsou zahrnuty v ceně
  • Pobyt začíná večeří a končí snídaní

  Oblázkové pláže lemované borovicemi a palmami

  Nejbližší pláž se nachází jen cca 80 m od ubytování. Pláž je oblázková s pozvolným vstupem do moře a díky tomu je vhodná pro děti i neplavce. Široké oblázkové pláže jsou lemovány borovicemi a palmami. Pláže se táhnou podél celé obce a nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce. Gornja Vala je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu.

  Sport, zábava a tipy na výlety

  Sport

  V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si vypůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.

  Zábava

  Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivci živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.

  Tipy na výlety

  V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.

  Cestujete s dětmi?

  Dítě do 11,99 let má ubytování na přistýlce s polopenzí zdarma, dítě od 12 do 17,99 let na přistýlce má pobyt se slevou. Dítě 0–2,99 let je také zdarma bez nároku na lůžko a služby. K dispozici je dětská postýlka (za poplatek 5 €/den, na vyžádání u CK). V případě varianty s autobusovou dopravou hradíte za dítě zdarma cenu dopravy stejnou jako u dospělé osoby.

  Oblastní delegát

  V průběhu pobytu budete mít k dispozici služby oblastního delegáta. Pozor, oblastní delegát má na starost větší množství hotelů, mezi kterými přejíždí a není možné, aby byl u příjezdu a check-inu všech klientů. Delegát necestuje s klienty autobusem, je celou sezónu v letovisku a Vy ho máte k dispozici po celou dobu pobytu. V místě Vašeho ubytování uspořádá delegát informační schůzku (čas a termín bude na nástěnce nebo v informační knize CK). Schůzka není povinná, ale velmi ji klientům doporučujeme – delegát Vám sdělí všechny důležité informace ohledně ubytování, letoviska, co kde jak funguje a také Vám nabídne fakultativní výlety (nejsou v ceně zájezdu). Telefonní kontakt na delegáta obdržíte v pokynech k zájezdu, které Vám pošleme emailem 5–7 dní před odjezdem. Oblastní delegát bude v destinaci pouze v hlavní sezóně, tedy od zhruba od 15. 6. do 14. 9. 2024 (mimo hlavní sezónu kontaktujte v případě potřeby asistenční linku CK).

  Důležité informace

  • Check in je možný od cca 14.00 hod., check out je nutné provést nejpozději do 10.00 hod.
  • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše) 
  • V případě autobusové dopravy je velmi brzký příjezd na místo a na cestu zpět je odjezd do ČR ve večerních hodinách
  • Povinná pobytová taxa cca 1,40 €/os./den se hradí na místě, děti do 11,99 let taxu neplatí
  • Domácí zvířata nejsou povolena
  • V ceně jsou zahrnuty ručníky, ale doporučujeme klientům si vzít svoje vlastní, jelikož hotel klientům poskytne pouze 1× malý ručník 
  • Parkování k dispozici za poplatek 3 €/auto/den (omezená kapacita) – hradí se na místě
  • Vstup do sauny za poplatek (ceny dle aktualniho ceniku na recepci)
  • V hlavní sezóně k dispozici oblastní delegát (od cca 15.6. do 14.9.2023)
  • Dětská postýlka za poplatek 5 €/den, na vyžádání u CK – hradí se na místě
  • Doprava vlastní nebo autobusová
  • Nástupní místa po celé ČR
  • Odjezd z ČR v odpoledních hodinách, příjezd v ranních hodinách
  • Návrat do ČR v dopoledních hodinách
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Hotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyHotel Neptun - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Nikola

Hotel Nikola

Země: Chorvatsko

Destinace: severní Dalmácie

Středisko: Vodice

Hotel: Nikola

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 2 osoby

č. zájezdu: 475727/3
polopenze
vlastní doprava
od8 990,-/osoba
  First minute
  Veya Hotel by Aminess (ex. Hotel Jadran) Njivice

  Veya Hotel by Aminess (ex. Hotel Jadran) Njivice

  Země: Chorvatsko

  Středisko: Njivice

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Říjen

  Délka pobytu: 5 až 10 dnů

  č. zájezdu: 475390/135
  polopenze
  autobusem
  od4 230,-/osoba
   Hotel Horizont

   Hotel Horizont

   Země: Chorvatsko

   Destinace: Makarská riviéra, Střední…

   Středisko: Baška Voda

   Hotel: Horizont

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Září

   Délka pobytu: 4 až 14 dnů

   Osob: 2, 1 osoba

   č. zájezdu: 475749/3
   polopenze
   vlastní doprava
   od4 671,-/osoba
    First minute
    -10%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    27.2.2024

    Velikonoční lyžování

    Vyrazte zalyžovat si přes Velikonoce. Nepotřebujete si brát žádnou dovolenou!

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit