Apartmánový dům Maršić

Chorvatsko, Gradac

č. zájezdu: 438762/109
vyprodáno
Apartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdy

Apartmánový dům Maršić

Země: Chorvatsko

Destinace: Makarská riviéra

Středisko: Gradac

Ubytování: Apartmánový dům Maršić


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: žádný termín

Délka pobytu: volitelná


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Letní dovolená v letovisku Gradac, ubytování v Apartmánovém domě Maršić pro až 5 osob!

  • 3–7 nocí v chorvatském středisku Gradac
  • Ubytování v apartmánovém domě Maršić
  • Stravování vlastní formou 
  • Jen cca 200 m od pláže
  • Klimatizace za poplatek
  • WiFi připojení zdarma
  • Apartmány s balkonem pro 2–5 osob
  • Parkování u apartmánu zdarma
  • Doprava vlastní 

  Dovolená u moře v oblíbeném letovisku Gradac

  Gradac je nejjižnější letovisko Makarské riviéry, které leží pod pohořím Rilić. Od Makarske je vzdálen cca 40 km. Gradac láká turisty na jednu z nejkrásnějších pláží Makarské riviéry – Gornja Vala. Procházky po krásné, dlouhé promenádě si můžete zpestřit návštěvou četných obchůdků, cukráren, kavárniček a pizzerií, přičemž na jejích obou koncích najdete diskotéky nacházející se přímo u pláže. Svojí polohou na polovině cesty mezi Splitem a Dubrovníkem, umožňuje svým návštěvníkům, kromě koupání a slunění realizovat i výlety do okolí. Nevynechejte návštěvu Dubrovníku (cca 150 km), řeky Neretvy nebo Bačinských jezer.

  Ubytování v apartmánovém domě Maršić

  Apartmánový dům se nachází cca 200 m od moře a cca 400 m od centra města, kde naleznete obchody, restaurace a poštu. Apartmán je vhodný pro 2–5 osob. Klimatizace je možná za poplatek 5 €/den. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Parkování zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat). Oficiální klasifikace pro studia jsou pro apartmány .

  Studio č. 1 a č. 2 pro 3 osoby

  Apartmán se nachází v 1. patře a je vhodný pro 3 osoby. Disponuje vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi připojením, s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi a jedním samostatným lůžkem. Apartmán je vybaven balkonem a je orientován na stranu park nebo na stranu moře (neznamená výhled na moře).

  Apartmán č. 3 pro až 5 osob

  Apartmán se nachází v 1. patře. Disponuje vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi připojením, ložnicí s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a přistýlkami. Apartmán je vybaven balkonem.

  Studio č. 4

  Apartmán se nachází v 2. patře a je vhodný pouze pro 2 osoby. Disponuje ložnicí s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi připojením a balkonem.

  Apartmán č. 5 pro 2–4 osoby

  Apartmán se nachází v 2. patře a je vhodný pro 2–4 osoby. Disponuje ložnicí s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a dvěma přistýlkami, vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi připojením a balkonem.

  Studio č. 6 pro 2–3 osoby

  Apartmán se nachází v 2. patře a je vhodný pro 2–3 osoby. Disponuje ložnicí s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a přistýlkou, vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi připojením a balkonem.

  Studio č. 7 pro 2 osoby

  Apartmán se nachází v 2. patře a je vhodný pouze pro 2 osoby. Disponuje ložnicí s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením, TV, WiFi připojením a balkonem s výhledem na stranu park. 

  Stravování

  • Stravování probíhá vlastní formou 

  Oblázkové pláže

  Krásná oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází pouze cca 200 m od apartmánu. Dlouhé gradacké pláže jsou lemovány borovicemi a palmami a díky drobným oblázkům a mírným vstupem do moře jsou velice vhodné pro rodiny s dětmi. Nejznámější je Gornja Vala, která se nachází na jižním okraji obce a je považována za jednu z nejkrásnějších pláží Jadranu. 

  Sport, zábava a tipy na výlety

  Sport

  V rámci letoviska si můžete vybrat z různých druhů rekreačních sportů jako tenis, plavba na loďce, podmořské potápění nebo cyklistika. V Gradaci se nachází několik tenisových kurtů nebo hřiště na vodní pólo, které je v Chorvatsku národním sportem. Na pláži jsou nabízeny různé vodní sporty a můžete si vypůjčit např. vodní lyže nebo vodní skútr.

  Zábava

  Za zábavou můžete vyrazit do centra Gradacu. Podél pláží se táhne promenáda, na které najdete příjemné kavárny, restaurace a bary, které jsou často otevřeny dlouho do noci a v některých si dokonce můžete poslechnout živou hudbu. Pokud nejste příznivcem živé hudby, můžete zajít na diskotéku, která je pořádána několikrát do týdne. V červenci se zde pořádá tradiční lidová slavnost Gradacká turistická noc, které se účastní folklórní kapely z okolí.

  Tipy na výlety

  V okolí Gradacu stojí za návštěvu Bačinská jezera, která se nachází přibližně 15 km daleko. Bačinská jezera tvoří 6 navzájem propojených krasových jezer, která jsou až 28 m hluboká. Hladina jezer je jak nad úrovní, tak pod úrovní mořské hladiny. Za poplatek můžete absolvovat po jezerech projížďku. Dalším lákadlem v okolí je řeka Neretva, která pramení nedaleko hranic Bosny a Hercegoviny s Černou Horou a území dolní Neretvy patří k nejúrodnějším zemědělským oblastem v Chorvatsku. Za zmínku také stojí Dubrovník s unikátními historickými stavbami nebo hlavní město Makarské riviéry Makarská.

  Důležité informace

  • Check in od 14.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,50 €/os./den – hradí se na místě, hned po příjezdu
  • Doprava vlastní 
  • Klimatizace je k dispozici za poplatek 5 €/den
  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky


Apartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdyApartmánový dům Maršić - Makarská riviéra - Chorvatsko, Gradac - Pobytové zájezdy

Aktuálně

12.8.2022

Zájezdy do exotiky se slevou nyní až 25%

Slevy na poznávací zájezdy first minute až 25%

12.8.2022

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

27.4.2022

Změna vstupních podmínek na Kubu

S účinností od 6. dubna 2022 Kuba ruší povinnost předložení očkovacího certifikátu i negativního PCR testu.

RSS, více aktualit