Klubový Apart Akropolis

Řecko, Fourka

č. zájezdu: 491772/97
od5 990,-/osoba
Last minute
Klubový Apart Akropolis

Klubový Apart Akropolis

Země: Řecko

Destinace: Chalkidiki

Středisko: Fourka

Ubytování: Klubový Apart Akropolis


Stravování: bez stravování, snídaně, večeře, polopenze
Doprava: letecky, autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 10 až 11 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
  • autobusem
  • letecky

Možnosti stravování

 • bez stravování
  • snídaně
  • večeře
  • polopenze

NAZEV_HOTELU

Klubový aparthotel AKROPOLIS ***

POLOHA

Komplex prostorných studií a apartmánů nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska je vzdáleno přibližně 1 km, to znamená 10–15 minut chůze.

UBYTOVANI

Studia pro 2–3 osoby a apartmány pro 4 osoby (některé s možností přistýlky) se dvěma ložnicemi s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), kuchyňským koutem (vařič, lednička…), balkónem nebo terasou, Wi-Fi, SAT-TV a rychlovarnou konvicí. Možnost klimatizace za příplatek 5,– Euro/studio/a­partmán a den.

VYBAVENI

Recepce, restaurace, velký bazén, dětský bazén/brouzdaliště, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar u bazénu, velká terasa pro slunění, beach-volejbalové hřiště, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, kulečník, dětské hřiště s houpačkami a průlezkami (vše k dispozici zdarma). Dále také možnost zapůjčení motorek a automobilů a nabídku fakultativních výletů. Náš delegát je k dispozici přímo v hotelovém komplexu.Aparthotel Akropolis má vlastní plážový bar s Wi-Fi, lehátky a slunečníky (za konzumaci), včetně nabídky jídel (club sendvič, souvlaki, saláty…), převlékárny a toalet. 

STRAVOVANI

Vlastní, možnost objednání snídaní formou bufetu a večeří – servírované (hlavní jídlo, salát a desert) podáváné v resturaci aparthotelu Akropolis.

PLAZ

Široká písečná pláž s malými, barevnými oblázky vzdálena cca 200 m (4 minuty chůze), hotel Akropolis má na pláži vlastní plážový bar s komfortními lehátky a slunečníky zdarma (za útratu v plážovém baru), bar nabízí nealko a alko nápoje, míchané koktejli, výbornou teplou i ledovou kávu a také rychlé občerstvení (toasty, souvlaki, saláty apod.).

SPORT_A_ZABAVA

Zdarma v areálu aparthotelu Akropolis k dispozici stolní tenis, šipky, stolní fotbálek, kulečník, dětský minibazén, vířivka (občasný provoz), velký plavecký bazén s lehátky a slunečníky zdarma, houpačky, beach volejbalové hřiště.

DALSI_SLUZBY

Příplatky: jednolůžkový pokoj + 500,– Kč/noc

SLEVY_A_VYHODY

spojení 2 turnusů – 2.000,– Kč

UPOZORNENI

Poznámkám k leteckým termínům: Letové časy jsou nezávazně plánovány (časy se mohou změnit, závazné jsou pouze časy uváděné v pokynech na cestu, které zasíláme zákazníkům cca 7 dní před odletem) takto: odlet z Brna v 01:55 hod. v noci, odlet z Ostravy ve 03:20 v noci, přílet do Soluně v 06:15 hod. ráno (místního času). Cesta zpět: odlet ze Soluně v 00:15 hod., v noci (místního času), přílet do Brna 01:10 hod. v noci, přílet do Ostravy v 02:35 hod. v noci. Zákazníci tak již v dopoledních hodinách dorazí do letovisek a budou ubytování a mohou si prakticky celý den užívat dovolenou. Předposlední den dovolené budou zákazníci odjíždět na letiště v podvečerních hodinách a odlétat v posledním dni dovolené 15 minut po půlnoci.

NAS_NAZOR

Perfektní destinace pro všechny věkové kategorie, zejména rodiny s dětmi, v červnu a září je destinace oblíbená zejména seniory. Akropolis je také velmi vhodnou destinací pro skupiny rodin s dětmi, pro sportovní i školní skupiny. Aparthotel je na kopečku s krásným výhledem do krajiny. Osobám se sníženou pohyblivostí můžeme zajistit studia v přízemí.Apar­thotel Akropolis v roce 2022 získal nejlepší hodnocení našich zákazníků spokojeností ***** – recenze jsou k dispozici na facebookových stránkách: https://www.facebook.com/…ton/reviews/ 

Info

Možnosti cestovního pojištění: Komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu a připojištění COVID – více informací zde: Pojistné limity cestovního pojištění UNIQA | CK BonTon (bontonck.cz) 

Cena s autobusovou dopravou zahrnuje

 • Cena zahrnuje: dopravu autokarem
 • ubytování a případně přiobjednanou stravu
 • služby delegáta
 • pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

cena_bus_nezahrnuje

 • Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna
 • pobytové taxy ve výši 1,5 Euro/studi­o/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hotelu

Cena zahrnuje

 • Cena zahrnuje: leteckou doprava
 • letištní taxy a základní poplatky
 • transfer z letiště do místa ubytování a zpět
 • ubytování a případně přiobjednanou stravu
 • služby delegáta
 • pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

Letecká doprava nezahrnuje

 • Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna
 • pobytové taxy ve výši 1,5 Euro/studi­o/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hotelu

Cena s vlastní dopravou zahrnuje

 • Cena zahrnuje: ubytování
 • služby delegáta

Cena s vlastní dopravou nezahrnuje

 • Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna
 • pobytové taxy ve výši 1,5 Euro/studi­o/apartmán a noc – platí se hotově na místě nebo na recepci hotelu

obecne_pobyto­va_akce

Klubový hotel Akropolis ***Poloha – nově rekonstruovaný hotelový komplex nacházející se ve svahu s krásným výhledem na letovisko Fourka, záliv s písečnou pláží a moře. Centrum letoviska je vzdáleno cca 800 m.Ubytování – studia pro 2–3 osoby a apartmány pro 4 osoby (některé s možností přistýlky) se dvěma ložnicemi s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), balkónem nebo terasou, Wi-Fi, SAT-TV, kuchyňským koutem (dvou-plotýnkový vařič, lednička, rychlovarná konvice, základní nádobí, hrnky, talířky a příbory dle počtu lůžek v dané kapacitě, 1 hrnec, 1 pánev, prkénko, cedník..)  KLIMATIZACE MOŽNÁ ZA PŘÍPLATEK 3 EURA/STUDIO/AP­T/DEN. Vybavení – recepce, restaurace, velký bazén, vířivka, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), bar u bazénu, velká terasa pro slunění, beach-volejbalové hřiště, stolní tenis, šipky, stolní fotbal dětské hřiště s houpačkami a průlezkami. Hotel zajišťuje 1× týdně zdarma přepravu do centra letoviska a zpět (nákupy), dodávku pizzy, gyrosu, řeckých specialit, půjčovnu motorek a automobilů a nabídku fakultativních výletů. Náš delegát je k dispozici přímo v hotelovém komplexu. V komplexu působí český animátor zajišťující bezplatně cvičení, programy pro děti i dospělé. Hotel má nově vlastní plážový bar s lehátky a slunečníky (za konzumaci).Po­vlečení je na místě k dispozici vždy na začátku turnusu, v průběhu pobytu se 1 x vyměňuje. Ručníky jsou k dispozici 1× malý a 1× osuška na osobu, které se v průběhu pobytu 1× mění (pouze na užívání v apartmánu, nikoli na pláž). Hygienické a úklidové prostředky jako je jar, utěrka apod. přibalte s sebou. Závěrečný úklid po opuštění ubytování je v režii domácích.Všechna studia a apartmány jsou situovány směrem k moři, většina nabízí nádherný výhled.

Stravování

vlastní nebo polopenze formou bufetu (řecká kuchyně), večeře sestává z polévky, salátů a příloh, dezertů nebo zmrzliny či ovoce (bufetovým způsobem) a servírovaným hlavním jídlem – výběr ze 2 menu  speciální nabídka: nápoj k večeři + 30,– Kč/den (výběr: 0,3 l čepované pivo, 0,2 l bílé nebo červené víno či retsina, cola, fanta, juice nebo 0,5 l minerální voda) 

plaze_plazovy_ser­vis

široká písečná pláž vzdálena cca 200 m, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (případně za konzumaci v plážovém baru), možno využít vlastních slunečníků

fakultativni_vylety

Ve Fource Vám delegátka dle aktuálních možností nabídne tyto fakultativní výlety:Thessaloniki (Soluň) – 25 euroWaterland (aquapark) – 20 euro transfer, lístky si klienti na místě hradí samiAfytos (noční historické městečko) – 12 euroVýlet lodí Toroneos – 35 euroNoční nákupy Kalithea – 12 euroDopolední trhy v Kassandrii – 8 euroKoupání v Possidi – 10 euroDěti do 6 let jsou zdarma, děti do 14 let platí poloviční cenu.     

Klubový Apart AkropolisKlubový Apart AkropolisKlubový Apart AkropolisKlubový Apart AkropolisKlubový Apart AkropolisKlubový Apart AkropolisKlubový Apart AkropolisKlubový Apart AkropolisKlubový Apart AkropolisKlubový Apart Akropolis

Podobné zájezdy

Hotel Kazaviti

Hotel Kazaviti

Země: Řecko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen, Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

č. zájezdu: 467346/89
snídaně
letecky
od10 490,-/osoba
  Hotel Four Seasons

  Hotel Four Seasons

  Země: Řecko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Srpen, Září

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 476969/89
  polopenze
  letecky
  od11 590,-/osoba
   Hotel Aloe

   Hotel Aloe

   Země: Řecko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Srpen, Září

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 487946/89
   polopenze
   letecky
   od10 790,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    16.7.2024

    First minute poznávací zájezdy

    Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2024-2025

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit