Hotel Al Sole Mountain Chic

Itálie, Folgaria

č. zájezdu: 480839/109
od2 590,-/osoba
Hotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdy

Al Sole Mountain Chic

Země: Itálie

Destinace: Folgaria/Lavarone

Středisko: Folgaria

Ubytování: Al Sole Mountain Chic


Stravování: snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • snídaněPopis:

  Zažijte parádní zimní dovolenou ve Folgarii! Ubytování v hotelu Al Sole Mountain Chic se snídaní, dítě do 3,99 let na přistýlce zdarma!

  • 3–7 nocí v blízkosti střediska Folgaria, Itálie
  • Ubytování v hotelu Al Sole Mountain Chic
  • Pokoje pro 2–3 osoby
  • Stravování formou snídaně
  • Dítě do 3,99 let na přistýlce zdarma
  • Nejbližší sjezdovky cca 1 km od ubytování
  • Skibus cca 20 m od hotelu zdarma
  • Podmínky pro slevy na skipas níže v popisku
  • Středisko vhodné pro rodiny s dětmi
  • 85 km sjezdových tratí
  • 60 km běžkařských tratí
  • WiFi připojení zdarma v celém hotelu
  • Parkování k dispozici zdarma
  • Vlastní doprava

  Lyžování ve středisku Folgaria

  Folgaria – Lavarone je středisko zaměřené na rodiny s dětmi. Zalyžujte si buď v Lavarone – 30 km sjezdových tratí nebo ve Folgarii – 74 km sjezdových tratí. Tyto 2 oddělené areály (nejsou propojeny sjezdovkami, pouze skibusy) nabízí klientům dohromady 104 km tratí. V části Lavarone je velké množství „jezdících koberců“, které ocení hlavně Vaše děti. Díky téměř 100% umělému zasněžování pak nabízí i navzdory menší nadmořské výšce solidní sněhové podmínky. Nabídka pro běžkaře je bohatá. Poblíž vesničky Luserna na okraji areálu Lavarone najdete placený běžecký areál Centro Fondo Millegrobbe Vezzena, cca 60 km upravovaných tratí. Ve Folgarii je městský sportovní areál Palasport di Folgaria s vnitřním bazénem a dětským bazénem. Ani na snowboardisty zde nezapomněli a připravili pro ně 2 snowparky. Děti se vyřádí ve 3 dětských parcích.

  Ubytování v hotelu Al Sole Mountain Chic

  Jedná se o typický horský hotel, který se nachází v malém městečku San Sebastiano, které je vzdáleno od centra města Folgaria cca 5 min autem. Hotel Al Sole je vzdálen od nejbližších sjezdovek cca 1 km, ke kterým vás zadarmo doveze městský skibus, který zastavuje cca 20 m od hotelu. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, společenskou místností s TV, lyžárnou a Wi-Fi připojením a parkovištěm zdarma. K zapůjčení je možná dětská postýlka za poplatek 10 €/noc – hradí se na místě, na vyžádání u CK předem. Hotel poskytuje pro své klienty 10% slevu do některých okolních restaurací.

  Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky

  Pokoj o velikosti 25 m2 je vybaven vlastním sociálním zařízením s vanou nebo sprchou, fénem, topením, TV, trezorem, WiFi připojením.

  Stravování formou snídaně

  • Snídaně formou bohatého bufetu
  • Hotel poskytuje pro své klienty 10% slevu do některých okolních restaurací

  Cestujete s dětmi?

  • Dítě do 3,99 let na přistýlce zdarma
  • Dítě do 11,99 let na přistýlce za zvýhodněnou cenu

  Informace o skipasech 

  Skipasy u nás lze koupit na 3–6 dní na celou sezónu včetně Vánoc a Nového roku. U vybraného termínu se Vám v kalkulaci načtou skipasy pro oblast Alpe Cimbra – skiarea Folgaria Lavarone (104 km sjezdovek). K termínům na 3 noci si můžete vybrat skipas na 3 dny, na 4 noci si můžete zvolit skipas na 3 nebo 4 dny, k termínům na 5 nocí skipas na 4 nebo 5 dní, k termínům na 6 nocí si můžete zvolit skipas na 5 nebo 6 dní a k termínům na 7 nocí si můžete přidat 6denní skipas. V případě, že máte zájem o jinou kombinaci například pobyt na 7 nocí a chcete skipas jen na 4 dny, dejte nám prosím vědět a skipas Vám nastavíme. Skipas ale musí být využit ve dnech po sobě jdoucích. Pokud o skipas nemáte zájem, vyberte si variantu bez skipasu „nelyžař“

  Slevy na skipasy, pro děti zdarma

  Při rezervaci tohoto pobytu si můžete zakoupit skipas za výhodnou cenu. Za dospělé osoby u nás ušetříte od 100 Kč/osoba do cca 1300 Kč/osoba. Pokud máte v kalkulaci děti, které jsou mladší 8 let (resp. narozené po 30. 4. 2015) budou mít skipas zcela zdarma. Skipas zdarma může mít dítě v objednávce s dospělou osobou (vždy jedno dítě na jednoho dospělého). Starší děti (junioři narození mezi 30. 4. 2015 a 30. 4. 2007) pak mohou mít skipas oproti dospělým osobám ještě trochu výhodnější (konkrétní podmínky se liší dle termínů, středisek a počtu dní skipasu). V některých termínech může být cena za juniory s minimálním rozdílem oproti dospělé osoba, zde dostáváme od skipasárny na juniora menší slevu a máme více zvýhodněné dospělé osoby. Děti a junioři, kteří mají nárok na slevu, se musí prokázat dokladem o věku.

  Podmínky lyžařského střediska Folgaria (Alpe Cimbra, Folgaria Lavarone)

  • Povinná helma při lyžování pro děti do 18 let
  • V případě nepříznivého počasí nebude skipas proplacen
  • V případě úrazu a nevyužití skipasu dostanou klienti voucher na skipas na další rok. Voucher na další rok bude na nevyužitou část skipasu kvůli zranění. Klient musí zranění dokázat a to dodáním dokladu od lékaře a vrácením skipasu na centrální skipasárnu na adrese Via Roma 60, Folgaria
  • Skipas si vyfoťte, pokud byste ho ztratili, budete muset doložit fotku skipasu na skipasárně a nový skipas Vám bude vydán za případný poplatek
  • Skipas typu FAB DUAL nemáme k dispozici k prodeji
  • Skipasy jsou nepřenosné
  • Foto na skipas není potřeba
  • Vratná kauce za skipas je 5 €
  • Všichni lyžaři jsou povinni mít zakoupeno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě (když někomu dalšímu způsobíte škodu na zdraví nebo majetku). Podle nového pravidla každý, kdo si zakoupí skipas, v okamžiku nákupu přijme pravidla platná v Itálii. Pokud tedy způsobíte někomu škodu a nebudete pojištění, tak jste osobně zodpovědní za náhradu (proplacení) škody 

  Bez delegáta 

  Delegát není k dispozici a klienti obdrží v pokynech k zájezdu 5–7 dní před odjezdem telefonní číslo na asistenční linku CK. V případě potřeby (problémy při ubytování, pozdější příjezd na ubytování apod.) volejte asistenční linku CK. V případě úrazu kontaktujte rovnou linku pojišťovny a využijte její asistenční služby (tel. číslo najdete na kartičkách pojištěnce).

  Důležité informace o zájezdu

  • Check in od 14.00 do 19.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • V hotelu lze platit platební kartou Visa, MasterCard, EC card/Maestro
  • Recepce otevřena od 8.00 do 19.00
  • Nejbližší sjezdovky cca 1 km, skibus zdarma zastavuje přímo u hotelu
  • Domácí mazlíčci zde nejsou povoleni
  • Parkování k dispozici zdarma (omezená kapacita, nelze rezervovat)
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezony je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska.
  • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50 – 3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.


Hotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdyHotel Al Sole Mountain Chic - Folgaria/Lavarone - Itálie, Folgaria - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Caminetto Mountain Resort

Caminetto Mountain Resort

Země: Itálie

Destinace: Skirama Dolomiti Adamello…

Středisko: Folgaria / Lavarone

Ubytování: Caminetto Mountain Resort

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Březen, Duben

Délka pobytu: 3 až 8 dnů

Osob: 2-4, 2, 2-3 osoby

č. zájezdu: 474655/31
polopenze
vlastní doprava
od4 390,-/osoba
  Lac Salin Spa & Mountain Resort

  Lac Salin Spa & Mountain Resort

  Země: Itálie

  Destinace: Lombardie

  Středisko: Livigno

  Ubytování: …Salin Spa & Mountain Resort

  Typ: Lyžařské zájezdy

  Termíny: Březen, Duben

  Délka pobytu: 8 dnů

  Osob: 2-4 osoby

  č. zájezdu: 474583/31
  polopenze
  vlastní doprava
  od38 090,-/osoba
   Hotel Alpina Mountain Resort

   Hotel Alpina Mountain Resort

   Země: Itálie

   Destinace: Jižní Tyrolsko

   Středisko: Sulden am Ortler

   Hotel: Alpina Mountain Resort

   Typ: Lyžařské zájezdy

   Termíny: Březen, Duben

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   Osob: 1-3, 1-4, 1-2 osoba

   č. zájezdu: 331813/80
   polopenze
   vlastní doprava
   od8 034,-/osoba

   Mohlo by vás zajímat:

   Pobytově poznávací zájezdy

   Pobyty s výlety

   Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

   Pobytové zájezdy na Madeiru

   Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

   Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

   Pobytové zájezdy pro seniory

   Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

   Aktuálně

   27.2.2024

   Velikonoční lyžování

   Vyrazte zalyžovat si přes Velikonoce. Nepotřebujete si brát žádnou dovolenou!

   9.2.2024

   Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

   Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

   24.1.2024

   Sleva na poznávací zájezdy až 35%

   Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

   RSS, více aktualit