4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice

Česká republika, Dolní Věstonice

č. zájezdu: 491734/62
od3 490,-/osoba
4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice

…JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice

Země: Česká republika

Destinace: Jižní Morava

Středisko: Dolní Věstonice


Stravování: snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • snídaně

AKČNÍ NABÍDKA

4 SRPNOVÉ DNY S DEGUSTACÍ VÍNA NA JIŽNÍ MORAVĚ V DOLNÍCH VĚSTONICÍCH

URČITĚ OCENÍTE

Kraj pod Pálavou je rájem pro všechny milovníky dobrého vína, vinařské turistiky i agroturistiky! PROCHÁZKA PAVLOVEM S DEGUSTACÍ s vínomilcem panem Tomášem Startlem, v pondělí 19.8. nebo v pondělí 26.8.2024 Milov­ník vína a Váš průvodce Vás seznámí s historií Pálavy a Pavlova a novinkami ve vinařství. Vždy je sraz v 17hod. v zahradě pana Tomáše v centru vesnice. Účastníci se posadí, dostanou vinnou skleničku s logem na praktickém závěsu na krk (sklenku a závěs si ponechají jako suvenýr), vodu a první vzorek vína. Postupně se schází a průvodce začne vyprávět o historii. Vyjde to tak, že přijdou i poslední opozdilci a tak po 15min. a druhém vzorku se vyrazí vesnicí do prudkého kopce nad Pavlov. Dle situace se cestou zastavíte buď přímo v obecní vinotéce nebo u ní – tedy na náměstí v Pavlově u kostela. Poté se pokračuje nad Pavlov na vyhlídkové místo odkud pozorujete a povídáte si při třetím či čtvrtém vzorku. Poté se přesunete k místnímu baroknímu hřbitovu kde buď máte další vzorek nebo jdete do historického sklípku a tam si dáváte vzorek vína jednoho starého pana vinaře. Sklípek volí průvodce hlavně v létě, kdy je takové horko, že přijde vhod zajít do sklípku a schladit se. Poté se pokračuje do moderního vinařství Reisten, kde je zastávka, vzorek (záchod) a u vinařství se stojí ve vinici a říkáte si co se v ní zrovna děje a jak se s vinicí pracuje. Kousek dál je poslední zastávka ve vinařském dvoře vinařství Přátelé Pavlova a poslední jeden či dva vzorky. Víno nese průvodce v zachlazeném termo-batohu. Na každém zastavení si rozlijete jednu láhev – 0,7l. Vždy nějakou vhodnou pro dané místo. **  – Procházka je dlouhá 4km a trvá 2 hodiny, max. počet účastníků ideálně 13  – Start je v zahradě pana Tomáše – mezi Domečky Pavlov 24, adresa 23.dubna 24 (půjdete-li od COOPu směrem dolů po hlavní k yacht-clubu, místo najdete asi po 50m. vlevo, tam vejděte do otevřené brány do zahrady)  – Doporučujeme vodu a vhodnou obuv, není vhodné pro malé děti a pejsky** Přihlaste se formulářem na webu:**** (alespoň den dopředu) nebo formou SMS nejméně 2hod. předem na tel: 724 290 280 (uveďte kontaktní jméno, počet osob, termín), účast Vám bude potvrzena v emailu nebo SMS, event. z kapacitních důvodů či nepříznivého počasí se Vám průvodce omluví. ****CENA: **Účastnický poplatek hotově při srazu činí **250kč/os. a zahrnuje průvodce, nejméně 5 vzorků (zatím vždy 7 vzorků) špičkových místních vín a degustační vinnou skleničku na praktické šňůrce. Platba je možná předem převodem na účet (pro více účastníků) nebo na místě (když se ohlásí dvojice apod.).

KDE BUDETE SPÁT

2 – lůžkové pokoje: Spr. + WC, SAT TV, lednička, klimatizace, Wi-Fi

FORMA STRAVY

**Snídaně. ** Možnost dokoupení večeří v CK nebo na místě. Pro ubytované hosty cena 300 Kč/noc (polévka, hlavní jídlo a dezert), výběr ze 3 hl. jídel.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

** – Hotelový venkovní bazén. ** – Aquapark AQUALAND MORAVIA (11 km):  – nejmodernější zábavní centrum v České republice  – celkem 12 bazénů s vodní plochou 3000 m2, některé s využitím vody z místního geotermálního vrtu  – 20 tobogánů a skluzavek s celkovou délkou více než 1,7 km  – venkovní vodní atrakce Abbys a Boomerango určené pro 3místné rafty  – kromě jiných oblíbené jsou připraveny tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River nebo Yellow Crash  – dětské bazény se skluzavkami a atrakcemi – skákadla, šplhací sítě nad vodou, bublinkovače, chrliče  – rozsáhlá wellness zóna  – sluneční a římské lázně  – 2 restaurace a 4 bary ** – Novomlýnské vodní nádrže** (1,5 km)

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Procházka na zřícenu hradu Děvíčky – 40minutová procházka na nedaleký hrad Děvíčky s úžasným výhledem na celou Pálavu (známý např. z videoklipu k seriálu Vinaři. Videoklip k vidění .)
Pálavské cyklo a vinařské tratě
Okolí nabízí nepřeberné množství krásných cyklotras a jsme schopni zajistit zapůjčení jízdních kol, elektro-kol, koloběžek nebo třeba i segway. Cykloputovaní v okolí Mikulova, Pálavy nebo podél pravého břehu Dyje. Lze zpestřit ochutnávkou vína a domácími lahůdkami přímo ve vinici.

„PÁLAVA“ TROCHU JINAK…
Pálava na paddleboarduJízda na paddleboardech Zámeckou Dyji, jde o takovou Moravskou Amazonku, stromy, rákos, kapradí, ptactvo, bobři, ryby, lekníny, prostě nádhera. Taková „pohodová projížďka s rozcvičkou“, stoupni, lehni, stoupni, klekni, podlez, přelez. Postupně se pod vedením instruktora propádlujete bujarou vegetací až k zámku Lednice. Už jste někdy chodili po zámeckém parku v plavkách, s paddleboardem v ruce? Rozhodně nesmí chybět focení (důkaz na Instagram musí být). Zmrzlina v parku a pádluje se dál. Vidíte i na Minaret a pokračuje se na Janův hrad. Na závěr cigáro z domácí udírny a pro ne-řidiče sklenička dobrého vína. Heslo zní: „Přidej se, vše tě naučíme.“

DALŠÍ SLUŽBY

Víno patří k jižní Moravě a o to víc do hotelové vinárny s víny z našeho vinařství. Zažijte degustaci v naší vinárně nebo v nedalekém vinném sklípku.

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Před hotelem ZDARMA.

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

NEPOVOLEN.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno (8:00 – 9:30 h) Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Večeře se podávají v době 18:00 – 20:00 hod.

1. PROGRAMOVÝ POBYT

4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ (4 dny / 3 noci, nástupní den NEDĚLE)  – 3× ubytování se snídaní (formou rautu)  – Wi-Fi PROCHÁZKU PAVLOVEM S DEGUSTACÍ (NENÍ V CENĚ UBYTOVÁNÍ), NUTNO PŘEDEM REZERVOVAT A DOMLUVIT (viz. „URČITĚ OCENÍTE“)

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ – (odlišné storno, omezení)

Do obce Pavlov se pohodlně dostanete autobusovým spojením. Z Dolních Věstonic odjíždí autobus do Pavlova v 16h a v 17h (cesta trvá 6 minut). Autobus večer zpět odjíždí z Pavlova v 19:52 hod. Platí odlišné storno podmínky: 20 – 15 dní, 30% storno 14 – 17 dní, 50% storno 6 – 3 dny, 80% storno 2 – 0 dny, 100% storno

CELKOVÁ KAPACITA

18 pokojů

DÁLE PRO VÁS

Možnost zapůjčení dětské postýlky. (K dispozici 3 ks na hotelu) – nutno předem ověřit Možnost rezervace privátního hotelového wellness. Doobjednání ovoce a šampaňského.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

20 Kč / osoba / noc

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Vinárna a pension „U Langrů“ Dolní Věstonice byla vybudována z vinného habánského sklepa z roku 1868. Nachází se na konci vesnice Dolní Věstonice směrem na Pavlov. Objekt je situován u hlavní silnice na Lednici a Břeclav s výhledem na Novomlýnskou nádrž i Pálavské vrchy.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce, restaurace z vinného sklepa, vinárna, úschovna kol zdarma, školící prostory, venkovní zahrádka s výhledem na Novomlýnskou nádrž a Pálavské vrchy, privátní wellness centrum (vířivku, ochlazovací koupel, finská sauna, masáže), v letních měsících venkovní bazén

PŘÍJEZD AUTEM

Z dálnice Praha – Brno – Bratislava: odbočit na sjezd Hustopeče, v Hustopečích směr Strachotín a Dolní Věstonice Z komunikace Brno – Wien: přes Pohořelice, v Pohořelicích odbočit u Spálené hospody na Horní Věstonice, dále Dolní Věstonice Z komunikace od Hodinína směr Břeclav: dále Podivín, Přítluky, Rakvice, Milovice a Dolní Věstonice

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Vlakem do Šakvice, odtud potom autobusem do Dolní Věstonice. Autobusová zastávka 800 m (pěšky) od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na .

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Šakvice, odtud potom autobusem do Dolní Věstonice. Autobusová zastávka 800 m (pěšky) od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na .

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 48.88719177246094°, 16.65403175354004°
4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice4 DNY NA JIŽNÍ MORAVĚ S DEGUSTACÍ - Hotel U LANGRŮ - Dolní Věstonice

Podobné zájezdy

Hotel Zlatá hvězda Třeboň - balíček Senior 55+ na 4 dny

Hotel Zlatá hvězda Třeboň - balíček Senior 55+ na 4 dny

Země: Česká republika

Destinace: Jižní Čechy

Středisko: Třeboň

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Prosinec

Délka pobytu: 4 dny

č. zájezdu: 457123/135
polopenze
vlastní doprava
od4 620,-/osoba
  Hotel Zlatá hvězda Třeboň - balíček Dámská jízda na 3 dny

  Hotel Zlatá hvězda Třeboň - balíček Dámská jízda na 3 dny

  Země: Česká republika

  Destinace: Jižní Čechy

  Středisko: Třeboň

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec - Prosinec

  Délka pobytu: 3 dny

  č. zájezdu: 457121/135
  snídaně
  vlastní doprava
  od3 770,-/osoba
   Adventní Jižní Čechy

   Adventní Jižní Čechy

   Země: Česká republika

   Středisko: Jižní Čechy

   Ubytování: Adventní Jižní Čechy

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Listopad, Prosinec

   Délka pobytu: 3 dny

   Osob: 1-3 osoba

   č. zájezdu: 486858/97
   polopenze
   autobusem
   od5 490,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit