Riu Atoll

Maledivy, Dhaalu Atoll

č. zájezdu: 486958/137
od53 490,-/osoba
Riu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdy

Riu Atoll

Země: Maledivy

Středisko: Dhaalu Atoll


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Listopad

Délka pobytu: 7 až 14 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Program zájezdu

Vybavení a služby ubytování • Recepce 24 hodin denně• Restaurace / Bar• Internet (ZDARMA)• Venkovní bazén• Fitness centrum• Wellness

Informace o hotelu Hotel Riu Atoll se nachází na soukromém ostrově na Maledivách a nabízí bohatý 24hodinový balíček all-inclusive. Jistě oceníte bezplatné WiFi připojení v areálu, bohatou nabídku delikátních pokrmů v místních restauracích nebo exkluzivní servis a osobní přístup, kterým jsou hotely Riu proslulé. Ubytování je poskytováno ve více než 440 pokojích vybavených tím nejlepším zařízením, od stylového nábytku z přírodních materiálů, přes satelitní TV nebo klimatizaci, až po nejrůznější nezbytnosti, jakými jsou například minibar a trezor. Nabízené pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, podle místa, kde se nacházejí. Ty nejvíce exkluzivní jsou bezpochyby pokoje ve vilách přímo nad vodní hladinou, určené pro ty nejnáročnější klienty, ty nabízíme na vyžádání. Vašimi oblíbenými místy pro trávení volného času a načerpání nových sil se písečná pláž s nádherným vstupem do volného oceánu a velký bazén s barem a relaxačními lehátky. Milovníky dobré kuchyně nezklame ani 6 restaurací s bary s vytříbeným menu sestaveným z těch nejčerstvějších surovin. Pokud zatoužíte po něčem speciálním, můžete si rezervovat relaxační procedury a masáže v místním Spa Renova, uvolnit se v parní lázni, nebo si jen tak užít péči o svůj zevnějšek v kosmetickém salonu a kadeřnictví.

Riu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdyRiu Atoll - Maledivy, Dhaalu Atoll - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Siyam World

Siyam World

Země: Maledivy

Středisko: Noonu Atoll

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 6 až 15 dnů

č. zájezdu: 479395/138
all-inclusive
letecky
od66 990,-/osoba
  Hotel Velassaru

  Hotel Velassaru

  Země: Maledivy

  Středisko: South Male Atoll

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 6 až 15 dnů

  č. zájezdu: 484993/138
  snídaně
  letecky
  od42 890,-/osoba
   Hotel Komandoo

   Hotel Komandoo

   Země: Maledivy

   Středisko: Lhaviyani Atoll

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Říjen

   Délka pobytu: 6 až 15 dnů

   č. zájezdu: 481604/138
   plná penze
   letecky
   od51 790,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit