Ikos Dassia Resort 2024

Řecko, Dassia

č. zájezdu: 473448/5
od48 711,-/osoba
-13%sleva
First minute
Ikos Dassia Resort 2024 - Korfu - Řecko, Dassia - Pobytové zájezdy

Ikos Dassia Resort 2024

Země: Řecko

Destinace: Korfu

Středisko: Dassia

Ubytování: Ikos Dassia Resort 2024


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Výhody:

 • Pobyty - ČASOVÁ SLEVA 13 %
 • Pobyty - Časová sleva 13 %

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Slevy

 • Pobyty – ČASOVÁ SLEVA 13 %
 • Pobyty – Časová sleva 13 %

rychly_prehled

zcela nový luxusní hotelový komplexcelkem 8 restaurací, vlastní pláž, wellnessstravování all inclusivemožnost ubytování s vlastním bazénem

strucna_poloha

přímo u dlouhé písečné plážehlavní město Kerkyra 12 kmdoba transferu cca 30 min

Poloha

zcela nově otevřený luxusní hotelový komplex řadící se do řetězce IKOS Resorts leží v oblíbeném středisku Dassia na východě ostrova a rozléhá se na velké ploše osázené piniemi, olivovníky a palmami a dotýká se dlouhé a široké písečné pláže. Hlavní město Kerkyra je vzdáleno pouhých 12 km (doba transferu cca 20 min). Díky místní hromadné dopravě se lze ze střediska snadno dostat i do dalších zajímavých míst ostrova.

pojmenovani_u­poutavky1

Hotel.

popis_upoutavky1

Hotelové wellness centrum.

Vybavení hotelu

komplex tvoří 2 hlavní 5patrové budovy a několik samostatných bungalovů a vilek (některé s vlastním bazénem) vsazených do okolní bohaté zeleně. Celková kapacita resortu je 400 pokojů či suit. Venkovní areál je protkán bazény různých tvarů a stylů. V hlavních budovách Vás přivítá recepce s lobby a barem, ke stravování je k dispozici celkem 7 restaurací á la carte a 1 bufetová restaurace (speciality jak tradiční řecké kuchyně, tak i kuchyně středomořské, asijské aj. ). V nabídce hotelových služeb je i pokojový gastro servis. K posezení je k dispozici několik vnitřních i venkovních barů či vináren s reprodukovanou nebo živou hudbou, rovněž bar na pláži. Vnitřní prostory obou hlavních budov dále nabízí svým hostům wellness centrum – parní lázně, sauna, vnitřní bazén, masáže a další lázeňské či beauty procedury, fitness centrum (některé části lázní, restaurací, areálu venkovních bazénů a pláže jsou vyhrazeny pouze pro dospělé 16+). Nechybí minimarket, TV sál, knihovna, prádelna, lékař, herny, business centrum, internetový koutek, dětský klub. Rozlehlý venkovní areál nabízí celkem 7 bazénů (některé vyhrazené pouze pro děti) a řada slunečních teras s lehátky a slunečníky (zdarma i na pláži přilehlé k resortu). K aktivnějšímu odpočinku jsou k dispozici 2 tenisové kurty, aerobic, jóga, pilates, zumba, aktivity pro nejmenší, košíková, stolní tenis, šipky, na pláži pak plážový volejbal a plážový tenis, pronájem šlapadel a kánoí, windsurfing, řada vodních atrakcí střediska vodních sportů, škola potápění aj. Hotel pořádá animační programy nejen pro nejmenší hosty. WiFi ve společných prostorách a parkování jsou samozřejmostí.

Vybavení pokojů

hotelové pokoje a suity jsou luxusně zařízené a dělí se do více kategorií. Všechny mají individuální klimatizaci, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, WiFi připojení, minibar, trezor, kávovar, coffee/tea set, balkon nebo terasu (výhled na hory, zahradu nebo na moře). Pokoje pro 2–3 osoby se dělí do kategorií Promo (23 m2), Superior (25 m2), Family (50 m2, oddělená ložnice, kapacita 2–4 osoby). Suity pro 2–4 osoby se dělí do katogorií Junior (35 m2), Panorama Junior (35 m2, výhled na moře),Panorama Junior Private Garden (35 m2, vlastní zahrada, výhled na moře), Deluxe Junior (40 m2, zahrnuje Deluxe program – samostatný bazén a část pláže), Deluxe Junior Private Pool a Deluxe Junior Private Pool Beach front (40–50 m2, vlastní bazén, zahrnuje Deluxe program – samostatný bazén a část pláže, u pláže). U suit možnost 1 samostatné ložnice, u kategorie Deluxe Bungalow (85 – 90 m2, kapacita 2–6 osob, 2 samostatné ložnice) lze sjednat ubytování s vlastním bazénem a zahradou, u všech zahrnuje Deluxe program – samostatný bazén a část pláže. Kategorie vily (120 m2, kapacita až 7 osob) rovněž zahrnuje Deluxe program – samostatný bazén a část pláže, vlastní bazén a zahradu, umístění u pláže.

pojmenovani_za­rizeni1

Pokoj pro 2 osoby.

popis_zarizeni1

Pokoje pro 2 osoby (23 m2) mají individuální klimatizaci, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, WiFi, minibar, trezor, kávovar, coffee/tea set, balkon nebo terasu (výhled na hory, zahradu nebo na moře).

pojmenovani_za­rizeni2

Superior pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

popis_zarizeni2

Superior pokoje pro 2 osoby (25 m2) nabízí možnost 1 přistýlky, mají individuální klimatizaci, sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, SAT-TV, WiFi, minibar, trezor, kávovar, coffee/tea set, balkon nebo terasu (výhled na hory, zahradu nebo na moře).

Stravování

all inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu/servírovaná (dle nabídky v jednotlivých restauracích, vyžadováno formálnější oblečení), během dne snack, odpolední káva/čaj, zákusky, zmrzlina, místní i dovozové alko a nealko nápoje ve všech barech po celý den, možnost dětského menu.

Náš názor

vysoce kvalitní nový hotelový komplex se výtečnou vybaveností, pestrou škálou a vysokou kvalitou služeb, oceňujeme i rozmanitost typů ubytování. Výhodou je bezpochyby skvělá poloha u vlastní pláže a stravování v hotelu. Hotel je vhodný jak pro náročnou klientelu, tak i pro rodiny s dětmi. Výhodou jsou separované části určené pouze dospělým.

Odkaz na hotel/resort

http://ikosresorts.com

Cena zahrnuje

 • ubytování s vybraným druhem stravování
 • leteckou dopravu
 • letištní a palivové taxy
 • transfery v místě
 • služby delegáta.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.

cena_let_povin­ne_priplatky

pobytová taxa – hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1–2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Ikos Dassia Resort 2024 - Korfu - Řecko, Dassia - Pobytové zájezdyIkos Dassia Resort 2024 - Korfu - Řecko, Dassia - Pobytové zájezdyIkos Dassia Resort 2024 - Korfu - Řecko, Dassia - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Sani Beach 2024

Sani Beach 2024

Země: Řecko

Destinace: Chalkidiki

Středisko: Kassandra - Sani

Ubytování: Sani Beach 2024

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 1-2 osoba

č. zájezdu: 473376/5
polopenze
letecky
od34 791,-/osoba
First minute
-13%sleva
Sani Club 2024

Sani Club 2024

Země: Řecko

Destinace: Chalkidiki

Středisko: Kassandra - Sani

Ubytování: Sani Club 2024

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Listopad

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 1-2 osoba

č. zájezdu: 473395/5
polopenze
letecky
od33 834,-/osoba
First minute
-13%sleva
Ikos Aria

Ikos Aria

Země: Řecko

Destinace: Kos

Středisko: Kefalos

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Září, Říjen

Délka pobytu: 15 dnů

Osob: 1-3 osoba

č. zájezdu: 472746/51
all-inclusive
vlastní doprava
od133 090,-/osoba

  Mohlo by vás zajímat:

  Pobytově poznávací zájezdy

  Pobyty s výlety

  Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

  Pobytové zájezdy pro seniory

  Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

  Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

  Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

  Aktuálně

  5.12.2023

  Island nejen pro seniory 55+

  Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

  21.7.2023

  Velký okruh Slovinskem

  Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

  20.7.2023

  Poslední volná místa do Londýna!

  Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

  RSS, více aktualit