CYKLOSTEZKA BODENSEE - KÖNIGSSEE

č. zájezdu: 331805/118
od13 790,-/osoba
CYKLOSTEZKA BODENSEE - KÖNIGSSEE - Aktivní dovolená

CYKLOSTEZKA BODENSEE - KÖNIGSSEE

Země: Švýcarsko

Ubytování: CYKLOSTEZKA BODENSEE - KÖNIGSSEE


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Září

Délka pobytu: 10 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • snídaně

Popis

135 CYKLOSTEZKA BODENSEE – KÖNIGSSEE: https://www.bikemap.net/en/r/4706122/

Program

1. – 2. den: Praha – Bodensee. Přes Německo k Bodamskému jezeru. Z malebného starobylého Lindau s věží začneme od Bodensee pozvolně stoupat podél rakouských hranic k hrádku Syrgenstein. Stezkou po vedlejších silničkách do horského střediska Oberstaufen v srdci přírodního parku Nagelfluhkette.

3. – 4. den: Grosser Alpsee – Neuschwanstein. Širokým údolím k jezeru Grosser Alpsee. Od pivovarnického města Rettenbergu pozvolně vystoupáme k jezerům Rottachsee a Grüntensee. Sjezd k Hopfensee s úchvatnými výhledy na alpské velikány okolo Zugspitze. Další den z historického města Füssen u krásného jezera Forggensee k romantickému zámku Neuschwanstein a lesní cyklostezkou do lázeňského městečka Bad Kohlgrub.

5. – 6. den: Kochelsee – Bad Feilnbach. Od Kochelsee po cyklostezce kolem kláštera v Benediktbeuern, k lázeňskému Bad Tölz s malebným historickým jádrem a k břehům půvabného Tegernsee. Další den pod Alpami k jezeru Schliersee a dlouhým sjezdem do údolí řeky Inn k lázeňskému Bad Feilnbach.

7. – 8. den: Chiemsee – Königssee. Od řeky Inn k jezeru Chiemsee a přes Siegsdorf, jež se pyšní nálezem největší mamutí kostry na světě, až do Traunstein. Další den zpět dolů k řece Saalach a lázeňskému Bad Reichenhall, proslavenému termálními prameny a solným dolem. Na závěr do Berchtesgadenu a ke Königssee – jednomu z nejčistších jezer střední Evropy.

9. – 10. den: Königssee – Praha. Relaxace u jezera Königssee, lodní výlet na St. Bartholomä nebo Salet. Možnost výstupu či výjezdu na Kehlstein, Orlí hnízdo vybudované k 50. narozeninám Adolfa Hitlera. Na kolech možnost výletu do překrásného Mozartova Salzburgu s pevností. Autobusem zpět domů.

Obtížnost:

1–2, doporučujeme cross (silniční) Délka tras: autobusem 2100 km, na kole 0–350 km Počasí: vzduch 22–25 °C, voda 20–22 °C Odjezdy: Pardubice, Hradec Králové, Poděbrady, Praha, Beroun, Plzeň

V ceně je:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, 7× nocleh se snídaní v hotelech a penzionech ve 2-lůžkových pokojích se sociálním zařízením, průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Příplatky: 1-lůžkový pokoj 3000 Kč.

135 CYKLOSTEZKA BODENSEE – KÖNIGSSEE: https://www.bikemap.net/en/r/4706122/

CYKLOSTEZKA BODENSEE - KÖNIGSSEE - Aktivní dovolená
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.6.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů