Centrální Tanzanie - Fotosafari v divočině

č. zájezdu: 491617/115
od114 000,-/osoba
Centrální Tanzanie - Fotosafari v divočině

Centrální Tanzanie - Fotosafari v divočině

Země: Tanzánie


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Září - Červen

Délka pobytu: 14 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Popis

Fotosafari po málo navštěvovaných parcích bohatých na zvěř a koupání v Indickém oceánu.

Program1. den: Letecky do Tanzanie, Dar es Salaam.2. den: Přelet do města Iringa.3. den: Po snídani přesun africkým venkovem do NP Ruaha. Po prašné cestě Never Endless k bráně druhého největšího parku Tanzanie, NP Ruaha. Cestou safari – hroši a krokodýli v řece. Večeře a přenocování na břehu řeky Great Ruaha.4. den: Ranní safari v okolí pískovcového koryta řeky Mwagusi s palmovými háji. Little Serengeti plné baobabů a slonů. Návrat k řece na oběd a navečer další krátké safari. Pestrá paleta vegetace, téměř 500 druhů ptáků a zvěř z netradičního úhlu pohledu. Noc na břehu řeky Great Ruaha.5. den: Ranní safari okolo řeky Great Ruaha. Občerstvení v nádherné Ruaha River Lodge. Odpolední safari v centru parku. Pláně s baobaby a velkou koncentrací slonů. Průjezd akáciovým lesem, šance na koupající se slony, západ slunce skrze baobaby. Noc na břehu řeky Great Ruaha.6. den: Po snídani přesun africkým venkovem zpět přes Iringu do Mikumi."7. den: Safari v NP Mikumi. Užíjeme plání s velkými stády antilop a slonů, budeme pozorovat hrochy v Hippo Pool.8. den: Přejezd přes Morogoro a pohoří Uluguru Mountains do největší rezvace zvěře v Africe,"NP Selous. Noc těsně u severní brány parku.9. den: Průjezd NP Selous"- cestou budeme pozorovat stáda pakoňů, žiraf a antilop. Odpoledne plavba po řece Rufiji – oko i objetiv fotoaparátu potěší vodní ptactvo, hroši a krokodýli. Noc na břehu řeky Rufiji.10. den: Ranní a odpolední safari v NP Selous. Obrovské území neobyhlené lidmi je součástní světového dědictví UNESCO. Hyeny, levharti, gepardi, žirafy, zebry, buvoli. Spatříme v lese i kočkodana? Laguny řeky Rufiji. Noc na jejím břehu.11. den: Přesun do Dar es Sallamu."Koupání a odpočinek na pláži u Indického oceánu.12. den: Koupání a odpočinek na pláži u Indického oceánu.13. den: Dopolední koupání"a odpoledne přesun do Dar es Salaamu, krátký odpočinek v hotelu a odlet domů.14. den: Letecký návrat domů."

Fotosafari po málo navštěvovaných parcích bohatých na zvěř a koupání v Indickém oceánu.

Cena zahrnuje:

 • Mezinárodní letenka a letištní taxy

  Letenka do Iringy

  Veškerá doprava džípem upraveným pro fotografování

  Ubytování komfortního typu v plně vybavených stanových nebo kamenných lodžích, s plnou penzí v NP Selous a Ruaha, plopenzí v NP Mikumi a se snídaní u moře

  Vstupy do národních parků a doprava po nich

  Český průvodce

Cena nezahrnuje:

 • Víza do Tanzanie 50 USD při příletu

  Stravování nad rámec programu

  Spropitné

  Příplatek za jednolůžkový pokoj 24 200 Kč"

  [[Fakultativní aktivity]]

  Cestovní pojištění – rádi však sjednáme prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, nejlépe oslovte garanta zájezdu přímo při objednávce

Centrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočiněCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině

Doprava

Letenky a letištní taxy jsou zahrnuty do ceny zájezdu, pokud není uvedeno jinak. CK pro zákazníka jeho jménem na základě uzavření Smlouvy o zájezdu zajistí u dodavatele nákup letenek na linkové lety leteckých společností. Storna a změny letenek vycházejí z podmínek jednotlivých leteckých společností.


Podobné zájezdy

Tanzanie - jarní prázdniny na safari - s českým průvodcem

Tanzanie - jarní prázdniny na safari - s českým průvodcem

Země: Tanzánie

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Únor

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 490727/36
plná penze
letecky
od118 101,-/osoba
  First minute
  -7%sleva
  Luxusní Tanzanie - Tarangire, Ngorongoro a Serengeti s pobytem na Zanibaru

  Luxusní Tanzanie - Tarangire, Ngorongoro a Serengeti s pobytem…

  Země: Tanzánie

  Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

  Termíny: Září, Říjen

  Délka pobytu: 12 dnů

  Osob: 1-2 osoba

  č. zájezdu: 482656/130
  polopenze
  letecky
  od124 900,-/osoba
   Safari a migrace v NP Tanzanie a Zanzibar

   Safari a migrace v NP Tanzanie a Zanzibar

   Země: Tanzánie

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Únor

   Délka pobytu: 12 dnů

   č. zájezdu: 468284/133
   polopenze
   letecky
   od114 800,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Poznávací zájezdy Řecko

    Pestrá nabídka poznávacích zájezdů do Řecka

    Řecko patří mezi státy pohostinné a zvyklé na množství cizinců, kteří přijíždějí za poznáním či rekreací. Turisté zde nepodstupují větší žádná bezpečnostní rizika, ale přesto je nutné uvést některá specifika – především v oblasti dopravy.

    Aktuálně

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit