Centrální Tanzanie - Fotosafari v divočině

č. zájezdu: 480653/115
od114 000,-/osoba
Centrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdy

Centrální Tanzanie - Fotosafari v divočině

Země: Tanzánie


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen, Červenec

Délka pobytu: 14 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Popis

Fotosafari po málo navštěvovaných parcích bohatých na zvěř a koupání v Indickém oceánu.

Program1. den: Letecky do Tanzanie, Dar es Salaam.2. den: Přelet do města Iringa.3. den: Po snídani přesun africkým venkovem do NP Ruaha. Po prašné cestě Never Endless k bráně druhého největšího parku Tanzanie, NP Ruaha. Cestou safari – hroši a krokodýli v řece. Večeře a přenocování na břehu řeky Great Ruaha.4. den: Ranní safari v okolí pískovcového koryta řeky Mwagusi s palmovými háji. Little Serengeti plné baobabů a slonů. Návrat k řece na oběd a navečer další krátké safari. Pestrá paleta vegetace, téměř 500 druhů ptáků a zvěř z netradičního úhlu pohledu. Noc na břehu řeky Great Ruaha.5. den: Ranní safari okolo řeky Great Ruaha. Občerstvení v nádherné Ruaha River Lodge. Odpolední safari v centru parku. Pláně s baobaby a velkou koncentrací slonů. Průjezd akáciovým lesem, šance na koupající se slony, západ slunce skrze baobaby. Noc na břehu řeky Great Ruaha.6. den: Po snídani přesun africkým venkovem zpět přes Iringu do Mikumi."7. den: Safari v NP Mikumi. Užíjeme plání s velkými stády antilop a slonů, budeme pozorovat hrochy v Hippo Pool.8. den: Přejezd přes Morogoro a pohoří Uluguru Mountains do největší rezvace zvěře v Africe,"NP Selous. Noc těsně u severní brány parku.9. den: Průjezd NP Selous"- cestou budeme pozorovat stáda pakoňů, žiraf a antilop. Odpoledne plavba po řece Rufiji – oko i objetiv fotoaparátu potěší vodní ptactvo, hroši a krokodýli. Noc na břehu řeky Rufiji.10. den: Ranní a odpolední safari v NP Selous. Obrovské území neobyhlené lidmi je součástní světového dědictví UNESCO. Hyeny, levharti, gepardi, žirafy, zebry, buvoli. Spatříme v lese i kočkodana? Laguny řeky Rufiji. Noc na jejím břehu.11. den: Přesun do Dar es Sallamu."Koupání a odpočinek na pláži u Indického oceánu.12. den: Koupání a odpočinek na pláži u Indického oceánu.13. den: Dopolední koupání"a odpoledne přesun do Dar es Salaamu, krátký odpočinek v hotelu a odlet domů.14. den: Letecký návrat domů."

Fotosafari po málo navštěvovaných parcích bohatých na zvěř a koupání v Indickém oceánu.

Cena zahrnuje:

 • Mezinárodní letenka a letištní taxy

  Letenka do Iringy

  Veškerá doprava džípem upraveným pro fotografování

  Ubytování komfortního typu v plně vybavených stanových nebo kamenných lodžích, s plnou penzí v NP Selous a Ruaha, plopenzí v NP Mikumi a se snídaní na Zanzibaru

  Vstupy do národních parků a doprava po nich včetně lodní

  Český průvodce

Cena nezahrnuje:

 • Víza do Tanzanie 50 USD při příletu

  Stravování nad rámec programu

  Při pobytu na ostrově Zanzibar fakultativní aktivity, exkurze za kořením a návštěva Kamenného města

  Spropitné

  Příplatek za jednolůžkový pokoj 24 200 Kč"

  [[Fakultativní aktivity]]

  Cestovní pojištění – rádi však sjednáme prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, nejlépe oslovte garanta zájezdu přímo při objednávce

Centrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdyCentrální Tanzanie - Fotosafari v divočině - Poznávací zájezdy

Doprava

Letenky a letištní taxy jsou zahrnuty do ceny zájezdu, pokud není uvedeno jinak. CK pro zákazníka jeho jménem na základě uzavření Smlouvy o zájezdu zajistí u dodavatele nákup letenek na linkové lety leteckých společností. Storna a změny letenek vycházejí z podmínek jednotlivých leteckých společností.


Podobné zájezdy

Národní parky Tanzanie a ostrov Zanzibar

Národní parky Tanzanie a ostrov Zanzibar

Země: Tanzánie

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 11 dnů

č. zájezdu: 453412/133
polopenze
letecky
od96 800,-/osoba
  Safari a migrace v NP Tanzanie a Zanzibar

  Safari a migrace v NP Tanzanie a Zanzibar

  Země: Tanzánie

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Únor

  Délka pobytu: 12 dnů

  č. zájezdu: 468284/133
  polopenze
  letecky
  od114 800,-/osoba
   Safari v Tanzanii - To nejlepší ze severní Tanzánie s českým průvodcem

   Safari v Tanzanii - To nejlepší ze severní Tanzánie s českým…

   Země: Tanzánie

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Duben

   Délka pobytu: 8 dnů

   Osob: 1-3 osoba

   č. zájezdu: 461649/130
   plná penze
   letecky
   od87 500,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Čína 2023

    Poznávací zájezdy do Číny, s českým průvodcem. Uvidíte to nejlepší z Číny, poznáte tu pravou čínskou kuchyni a budete ohromeni velikostí nejen Velké čínské zdi.

    Aktuálně

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    13.12.2023

    Vánoční poukaz na dovolenou

    Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

    RSS, více aktualit