BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY)

č. zájezdu: 356104/118
od12 990,-/osoba
BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY) - Aktivní dovolená

BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY)

Země: Francie

Ubytování: BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY)


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 10 dnů


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu č.136 BRETAŇ NA KOLE je cca 0–400km

Program1. – 2. den: Žďár n.S. – Armorický N.P. Autobusem přes Německo do sídla bretaňských vévodů – Aramisova Vannes s opevněním a hrázděnými domy. Na kole Morbihanským zálivem.
NA KOLE: 0–45km3. den: Penmarch. Přejezd busem do Quimper – kulturního centra Bretaně. Na kole po Côte de Cornouaille – nejtypičtější části Bretaně s kamennými kalváriemi, místním folklórem a bretonštinou. Starobylé městečko legend Penmarch s majákem Ekmühl. Koupání v Atlantiku nebo pokračování ke kalvárii v Tronoen.
NA KOLE: 0–50km4. den: Carnac. Na kole k Morbihanskému zálivu a dále po poloostrově Quiberon krajem megalitické kultury. Table des Marchands a Grand Menhir Brisé – největší dolmen a menhir Bretaně, 2753 kamenných obelisků (menhirové řady, dolmeny) v Carnacu.
NA KOLE: 0–50km5. den: Lannion a pobřeží růžových skal. Přístav Lannion. Po pobřeží Corniche Bretonne se skalisky rozličných tvarů a kamennými kaplemi, krajem mýtů a legend o králi Artušovi. Údajný Avalon – ostrov Ile Grande, koupání.
NA KOLE: 0–50km6. den: Morlaix. Na kole rázovitým bretaňským vnitrozemím. Fary s kalváriemi a kamennými ohradami, Kerouatský mlýn, lesy a rašeliniště. Skalnaté pohoří Monts d´Arrée: vyhlídka z vrchu Roch Trévezel (384 m). Přístav Morlaix s mohutným viaduktem.
NA KOLE: 0–45km7. den: Pointe du Raz – Ménez Hom. Busem na rozeklané pobřeží a nejzápadnější bod Francie Pointe du Raz a mys Pointe du Van. Douarnenez s vyhlídkou na ostrůvek Tristana a Isoldy. Na kole na Ménez Hom, vyhlídky na pobřeží.
NA KOLE: 0–45km8. den: Crozon. Na kole poloostrovem kresleného Asterixe. Útesy a vyhlídky Pointe de Penhir, Dinan. Koupání, prohlídka Crozon a Camaret.
NA KOLE: 0–55km9. – 10. den: Armorický N.P. – Mont St. Michel – Žďár n.S. Busem k pohádkové perle gotiky – klášteru na ostrůvku Mont St. Michel (UNESCO), po Paříži nejnavštěvovanější místo Francie. Na kole kolem přilehlého zálivu. Busem zpět domů.
NA KOLE: 0–50km

Obtížnost:


1–3, doporučujeme cross Délka tras: autobusem 4800 km, na kole 0–400 km Počasí: vzduch 25–30 °C Odjezdy: Brno, Žďár n. Sáz., Pardubice, Praha, Plzeň

V ceně je:


Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 7× ubytování v kempu u Plomodiern (4-lůžkové mobilhomy s oddělenými ložnicemi), průvodce, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH.

Uvedené cyklistické trasy jsou jen jedny z možných (volitelně). Celková trasa NA KOLE k zájezdu č.136 BRETAŇ NA KOLE je cca 0–400km

BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY) - Aktivní dovolená

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

28.11.2019

Sleva na exotické poznávací zájezdy

Slevy na exotické poznávací zájezdy pokračují nyní se slevou až 15% pouze do konce listopadu.

RSS, více aktualit