BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY)

č. zájezdu: 331802/118
od12 290,-/osoba
BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY) - Aktivní dovolená

BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY)

Země: Francie


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 10 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Popis

132 BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY): https://www.bikemap.net/en/r/474876/

Program

1. – 2. den: Žďár n.S. – Armorický N.P. Autobusem přes Německo do sídla bretaňských vévodů – Aramisova Vannes s opevněním a hrázděnými domy. Na kole Morbihanským zálivem.

3. den: Penmarch. Přejezd busem do Quimper – kulturního centra Bretaně. Na kole po Côte de Cornouaille – nejtypičtější části Bretaně s kamennými kalváriemi, místním folklórem a bretonštinou. Starobylé městečko legend Penmarch s majákem Ekmühl. Koupání v Atlantiku nebo pokračování ke kalvárii v Tronoen.

4. den: Carnac. Na kole k Morbihanskému zálivu a dále po poloostrově Quiberon krajem megalitické kultury. Table des Marchands a Grand Menhir Brisé – největší dolmen a menhir Bretaně, 2753 kamenných obelisků (menhirové řady, dolmeny) v Carnacu.

5. den: Lannion a pobřeží růžových skal. Přístav Lannion. Po pobřeží Corniche Bretonne se skalisky rozličných tvarů a kamennými kaplemi, krajem mýtů a legend o králi Artušovi. Údajný Avalon – ostrov Ile Grande, koupání.

6. den: Morlaix. Na kole rázovitým bretaňským vnitrozemím. Fary s kalváriemi a kamennými ohradami, Kerouatský mlýn, lesy a rašeliniště. Skalnaté pohoří Monts d´Arrée: vyhlídka z vrchu Roch Trévezel (384 m). Přístav Morlaix s mohutným viaduktem.

7. den: Pointe du Raz – Ménez Hom. Busem na rozeklané pobřeží a nejzápadnější bod Francie Pointe du Raz a mys Pointe du Van. Douarnenez s vyhlídkou na ostrůvek Tristana a Isoldy. Na kole na Ménez Hom, vyhlídky na pobřeží.

8. den: Crozon. Na kole poloostrovem kresleného Asterixe. Útesy a vyhlídky Pointe de Penhir, Dinan. Koupání, prohlídka Crozon a Camaret.

9. – 10. den: Armorický N.P. – Mont St. Michel – Žďár n.S. Busem k pohádkové perle gotiky – klášteru na ostrůvku Mont St. Michel (UNESCO), po Paříži nejnavštěvovanější místo Francie. Na kole kolem přilehlého zálivu. Busem zpět domů.

Obtížnost:

1–3, doporučujeme cross Délka tras: autobusem 4800 km, na kole 0–400 km Počasí: vzduch 25–30 °C Odjezdy: Brno, Žďár n. Sáz., Pardubice, Praha, Plzeň

V ceně je:

Doprava klimatizovaným autobusem, přeprava kol, polopenze (polní kuchyně), 7× ubytování v kempu u Plomodiern (4-lůžkové mobilhomy s oddělenými ložnicemi), průvodce, zdrav. připojištění, inf. materiály a DPH.

132 BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY): https://www.bikemap.net/en/r/474876/

BRETAŇ NA KOLE (MOBILHOMY) - Aktivní dovolená
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

4.4.2019

Garantované termíny poznávacích zájezdů

Aktuální last minute nabídky na poznávací zájezdy s garancí odjezdu.

14.3.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů