Selectum Family Resort

Turecko, Belek

č. zájezdu: 469061/5
od33 890,-/osoba
Selectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdy

Selectum Family Resort

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Belek

Ubytování: Selectum Family Resort


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Nově zrekonstruovaný 5* hotel (2020) dříve Letonia resort, určený především pro rodiny s dětmi. O stavu, pití či zábavu nebude nouze, najdete zde 11 barů, 12 restaurací, 5 bazénů, vodní věž a skluzavky pro děti i dospělé. Pýchou je dlouhá písečná pláž plná vzrostlých palem a privátních pavilónů.

rychly_prehled

vhodný nejen pro rodiny s dětmi5 velkých sladkovodních bazénů11 barů a 12 restaurací včetně a la carteskluzavky pro děti i dospělé, vodní věžmnoho sportovního vyžití, nedaleko golfu

strucna_poloha

35 km od letiště v Antalii45 km od centra města Antaliapřímo u 500m dlouhé písečné pláže 3 km od nákupního centra Beleku10 km od zábavního parku Rixos Legend

Poloha

Nový plně zrekonstruovaný 5* resort se rozprostírá na pozemku 75.000 m2. Skládá se z hlavní 6 patrové budovy, 20ti bungalovů a zahradního hotelovího objektu( 2–3 patra). Nachází se 35 km od letiště v Antalyi a 45 km od centra města Antalya. Nejbližší centrum s řadou nákupních možností je v letovisku Belek, které je vzdáleno cca 4 km. Zábavní a water park Legend je vzdálen asi 10 km. Nedaleko najdete i 36 jamek golfového hřiště Gloria. Resort leží přímo u vlastní 500m dlouhé písečné pláže oddělené od hotelu menší upravenou řekou. Vstup do moře je pozvolný a příjemný nejen pro děti. Pláž je osázená mnoha vzrostlými palmami a působí neskutečně a nezadá si s plážemi jako někde z Karibiku.

pojmenovani_u­poutavky1

Restaurace a bary

popis_upoutavky1

K celodennímu občerstvení slouží 11 barů a 12 restaurací včetně dětské a několika kvalitních a la carte restaurací (Cooker´s Cellar, Ham Ham turkish, Deep Sea fish, Pepperoni italian – 1× týdně zdarma). Najdete zde i kavárnu, patisérii, cukrárnu, gozleme stánek, snack bar apod.

pojmenovani_u­poutavky2

Vodní svět

popis_upoutavky2

V zahradě nemůže chybět multifunkční vodní věž, 6 skluzavek pro děti, Aquapark pro dospělé s 5 skluzavkami a 5 sladkovodních bazénů – hlavní bazén (1600 m2), poloviční olympijský bazén (400 m2), relaxační bazén s vířivkou (170 m2), zahradní bazén (280 m2) a vnitřní vyhřívaný bazén (65 m2).

Vybavení hotelu

Resort vznikl přeměnou a přestavbou původního hotelu Letonia Resort- Nachází se mezi hotely Gloria Serenity a Cesar Temple. Nabízí ubytování v 455 pokojích s 954 lůžky. V hlavní budově (228 pokojů) se nachází recepce s loby a útulným barem, hlavní restaurace Eterna Mito a nákupní třída s řadou různých obchodů jako je kadeřnictví, fotoslužba, minimarket a půjčovna aut. Objekt Garden house má 50 pokojů a v bungalovech najdete 177 zrekonstru­ovaných pokojů. My nabízíme ubytování v Economy (17–25m2), Standardních pokojích (25 m2), Rodinných suitách (53 m2) a velkých rodinných suitách (64 m2) se 3 oddělenými pokoji až pro 5 osob. V zahradě nemůže chybět pro vaše ratolesti multifunkční vodní věž, 6 skluzavek pro děti, Aquapark pro dospělé s 5 skluzavkami a 5 sladkovodních bazénů – hlavní bazén (1600 m2), poloviční olympijský bazén (400 m2), relaxační bazén s vířivkou (170 m2), zahradní bazén (280 m2) a vnitřní vyhřívaný bazén (65 m2). K celodennímu občerstvení slouží kromě jiného 11 barů a 12 restaurací včetně dětské a několika kvalitních a la carte restaurací (Cooker´s Cellar, Ham Ham turkish, Deep Sea fish, Pepperoni italian – 1× týdně zdarma). Najdete zde i kavárnu, patisérii, cukrárnu, gozleme stánek, snack bar apod. Nechybí ani SPA centrum s 15ti masážními pokoji (750 m2), saunou, hammamem, párou, whirpoolem, fitnes a vnitřním bazénem. V zahradě jsou i venkovní šachy, sportovní víceúčelové hřiště na minikopanou, basket, volejbal a házenou, Mini Club (4–11 let), Youth club (12–17 let) a Mini diskotéka pro děti. Hotel pravidelně organizuje programy s živou hudbu, různé tématické večery a celodenní animační programy i různá představení. Na pozemku najdete i amfiteátr, kde se konají pravidelná večerní představení a show. Nechybí zde ani sportovní aktivity jako je tenis (2 hřiště s osvětlením), místo na zumba tanec či cvičení aerobicu, rybaření, plážový voleyball, badminton, šipky atd. Lehátka, ručníky a slunečníky na pláži i u bazénu jsou ZDARMA stejně jako internetové Wifi připojení v celém areálu hotelu.Za poplatek: speciální organizace narozenin, telefon, fax, motorizované vodní sporty, kadeřník, zdravotnický servis, hlídání dětí, prádelna a sušárna, osvětlení tenisového kurtu a v neúposlední řadě pronájem úžasných privátních gazeb/pavilónů na pláži ve stínu velikých palem s batler servisem (cca 80 EUR).

Vybavení pokojů

Pokoje jsou nově zrekonstruovány, mají sociální vybavení se sprchou (župan a pantofle), vysoušeč vlasů, toaletu, king size bed (160 cm), trezor zdarma, telefon, satelitní LCD TV, centrální klimatizaci, konvici na přípravu čaje a kávy, minibar, Wifi připojení ZDARMA a balkon s výhledem do zahrady. Podlaha je krytá dlažbou.

pojmenovani_za­rizeni1

Standardní pokoj (NATURE room) s možností až 2 přistýlek

popis_zarizeni1

Standardní pokoj bungalow s možností až 2 přistýlek mají sociální vybavení se sprchou (župan a pantofle), vysoušeč vlasů, toaletu, křeslo nebo sofa a stolek, trezor zdarma, telefon, satelitní LCD TV, centrální klimatizaci, konvici na přípravu čaje a kávy, minibar, Wifi připojení ZDARMA a balkon s výhledem do zahrady.

pojmenovani_za­rizeni2

Standardní pokoj v hlavní budově s možností 1 přistýlky

popis_zarizeni2

Pokoje s možností 1 přistýlky jsou nově zrekonstruovány, mají sociální vybavení se sprchou (župan a pantofle), vysoušeč vlasů, toaletu, křeslo nebo sofa, stolek, trezor zdarma, telefon, satelitní LCD TV, centrální klimatizaci, konvici na přípravu čaje a kávy, minibar, Wifi připojení ZDARMA a balkon s výhledem do zahrady. Podlaha je krytá dlažbou s lokálním kobercem u postele.

Stravování

Stravování je poskytováno formou kvalitního Ultra All inclusive servisu včetně mnoha mezinárodních alkoholů, vín a koktejlů. Dle všeobecného ohlasu klientů jde o výbornou, bohatou i kvalitní stravu.Ultra all inklusive služba zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou otevřeného bufetu, občerstvení v průběhu dne v mnoha barech a restauracích, místní i některé importované alkoholické a nealkoholické nápoje zdarma. Za poplatek jsou pouze prémiové nápoje, speciální vína a šampaňské. Nechybí ani Innovador 7/24 restaurace a bar nedaleko bazénového komplexu a řeky.

Náš názor

Jde o sesterský komplex hotelu Selectum Luxury, který sám o sobě nasadil laťku kvality velmi vysoko. Vyhlášená je především strava hotelu, který vznikl celkovou rekonstrukcí bývalého hotelu Letonia. Má vzrostlou zahradu s obrovskými palmami na pláži a množstvím květin. Zajímavě řešený pozemek leží ve strategické vzdálenosti od golfových hřišť. Nejdete zde pro sebe a své děti velkou nabídku občerstvení, zábavy a rozptýlení. Doporučujeme především rodinám s dětmi díky příjemné lokalitě u nádherné pláže ve stínu palem. Základní pokoje jsou sice menší ale útulně zařízené a po rekonstrukci. Vše působí moderně a svěže. Určitě to není špatná volba ekonomické dovolené nedaleko letiště bez dlouhých a úmorných transferů.

Odkaz na hotel/resort

https://familyresortbelek.selectumhotels.com

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu
 • hotel s Ultra all inclusive
 • leteckou dopravu
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • služby delegáta
 • pobytovou taxu
 • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.
Selectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdySelectum Family Resort - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Hotel Selectum For Two Side

Hotel Selectum For Two Side

Země: Turecko

Středisko: Manavgat

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

č. zájezdu: 462100/138
all-inclusive
letecky
od20 890,-/osoba
  Hotel Club Paloma Family

  Hotel Club Paloma Family

  Země: Turecko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Září

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 442762/89
  all-inclusive
  letecky
  od15 579,-/osoba
   Hotel Greenwood Kemer Resort /ex Sherwood Greenwood Resort/

   Hotel Greenwood Kemer Resort /ex Sherwood Greenwood Resort/

   Země: Turecko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Říjen, Listopad

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 443142/89
   all-inclusive
   letecky
   od20 999,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit