Cullinan Golf & Resort Belek

Turecko, Belek

č. zájezdu: 469067/5
od31 490,-/osoba
Last minute
Cullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdy

Cullinan Golf & Resort Belek

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Belek

Ubytování: Cullinan Golf & Resort Belek


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen, Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 5 až 12 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Jde o zcela nový luxusní hotel navržen „ekologickou“ architekturou, která je především v souladu s přírodou. Odstíny oranžové, které uklidňují duši, světlé mramorové detaily a dokonalá krajina jsou odrazem typické středomořské atmosféry. Tento exkluzivní hotel nabízí svým hostům největší kvalitu luxusu, naprostý komfort v nadstandartních pokojích, mimořádnou zábavu i nezapomenutelné gastronomické zážitky. Právem se zařadí k nejlepším hotelům typu Maxx Royal či Regnum Carya.

rychly_prehled

nově otevřený hotel v červnu 2022Wifi připojení v celém areálu ZDARMAluxusní hotelová Spa na ploše 8.000 m^2vhodné pro rodiny s dětmi a milovníky golfu (36 jamek na 110 hektarech)skvě­lá gastronomie a vynikající nápojový lístek

strucna_poloha

přímo u 600 metrů dlouhé písčité pláže nedaleko Titanic Deluxepouhých 26 km od letiště Antalya (30 minut transfer)3 km od nákupního centra Kadriye a cca 7 km od Belekuv docházkové vzdálenosti od Cullinan Golf Clubuzdarma vstup do zábavního parku Rixos Legend

Poloha

5* hotel Cullinan Belek se rozprostírá na pozemku o ploše 170.000 m2 a nachází se přímo u 600 metrů dlouhé písečné pláže se 2 moly. Letiště v Antalyi je vzdáleno 26 km, do centra města Antalya je to přibližně 40 minut jízdy. Nejbližší nákupní centrum Kadriye je od hotelu vzdáleno 3 km, centrum rušného Beleku 7 km. Vše v docházkové vzdálenosti od CULLINAN LINKS GOLF CLUB, který má 36 jamek (9 z nich má noční osvětlení) na celkové ploše 1 100 000 m2 (110 hektarů) a je jediným golfovým hřištěm, které je vystavěno paralelně s mořem, řekou a pohořím Taurus v pozadí.

Vybavení hotelu

Při vstupu do tohoto moderního chrámu turistiky se hostům objeví centrální atrium procházející celou stavbou hotelu s prostorným a útulným loby, recepcí a Cordelia lobby barem. Jde o 8 podlažní budovu ve tvaru otevřeného „C“ s řadou věžiček v arabském slohu na břehu krásného moře. Klienti zde najdou hlavní restauraci s otevřeným bufetem určenou pro celodenní stravování, dalších 6 tématických restaurací (včetně několika skvělých a la carte za poplatek), celodenní 7/24 bistro A la carte, více jak 12 barů, ovocný bar na pláži, cukrárnu a patisserii. V zahradě nechybí ani 13 bazénů včetně několika dětských o celkové ploše téměř 10 000 m2, dětský klub Tini club s restaurací, který nabízí nikdy nekončící zábavu ve skupinách pro děti 0–3 roky, 4–12 let a juniory 13–16 let. Jde jeden z nejmodernějších dětských klubů s řadou míst na hraní podle věku, interaktivní zábavou, dobrodružným parkem, řadou sportovních aktivit, deskovými hrami, Lego místností, dětskou diskotékou atd. Nechybí ani hrací a TV místnost, 2 prostorná mola na pláži, Luxusní BeFine SPA centrum o rozloze 8 000 m2, kde najdete především krytý vnitřní (370 m2) a dětský (17 m2) bazén, vyhřívanou venkovní část (265 m2), masáže, tureckou lázeň, 2 sauny bio a klasickou, páru, Knaipův bazén, vířivky, nejmodernější fitness posilovnu a salon krásy.Nově byl vybudován na ploše více jak 3.000 m2 moderní vodní park se 13 ůžasnými skluzavkami pro děti i dospělé. Nejdelší skluzavka měří 121.50 m. Lehátka, osuškyx i WiFi připojení jsou u všech bazénů, na pláži zdarma. Hotel nabízí ubytování v 600 pokojích i samostatných vilách. Jde především o Superior (45 m2) i rodinné pokoje (55–68 m2), Grand family (103–124 m2),různé suity a velké množství pokojů s přímýmm vstupem do společného bazénku tzv. Swim up a 2 druhy vil (170–235 m2). Některé suity umožňují ubytování až 8 osob v jednom zařízení. Na pláži kromě lehátek a slunečníků najdete řadu privátních cabanas/ pavilonků (až pro 6 osob) za úplatu s celodenním servisem a obsluhou. V nabídce hotelu dále najdete pronájem vodních dýmek, středisko vodních sportů, asistenci osobního trenéra, golfovou akademii, kadeřníka, lékaře, hlídání dětí, beauty centrum, mytí aut, služby butlera, služby osobního řidiče, organizaci květin, oslav a dárků, kurýrní služby, půjčovnu limuzíny a jachty, čistírnu a prádelnu. Hotel zajišťuje i hlídání dětí od 12 měsíců věku, svatební či líbánkové balíčky vč. exkluzivních cen. V hotelu je k dispozici i Cullinan loungue, kde se klienti momentálně bez pokoje mohou převléci, osprchovat, odpočinout si či uschovat svá zavazadla.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí svým hostům celkem 18 typů pokojů různých kategorií. Na každého hosta čeká při příjezdu malé občerstvení vč. čerstvého ovoce, studených nápojů a šumivého vína.Standardní Superior pokoje s různým výhledem jsou umístěny v hlavní budově. Maximální obsazenost je 2 dospělí + 2 děti (nebo 3 dospělé osoby). Pokoj Superior je vybaven inteligentním ovládáním, pohodlným sofa/gaučem, King size bed 200×200 cm či 2 oddělenými postelemi 120×200 cm, LCD TV 49“, elektronickým trezorem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou značky ETRO, pantoflemi a župany, plážovou taškou, digitální váhou, minibarem, setem na přípravu čaje, konvicí, klimatizací, WiFi připojením zdarma a balkonem. Za poplatek možnost pokoje s výhledem na moře, nebo pokoje se sdíleným bazénem tzv. Swim up. Všude je nabízen Pillow service s množstvím různých polštářů na výběr, žehlící set či video monitor pro nejmenší. Podlaha je kryta převážně keramikou s místím kobercem. Všechny pokoje jsou velice moderní, vkusně a útulně vybaveny a jsou nezvykle prostorné, což přispívá vyššímu standardu dovolené.Najdete zde celou řadu jiných pokojů a především Rodinné pokoje (55 m2 i větší viz Duplex) umístěné v hlavní budově nabízející ubytování pro maximálně 3 dospělé osoby + 1 dítě. Pokoje se skládají ze dvou místností tj. z ložnice, obývacího pokoje a nabízí výhled do zahrady nebo na moře. Family pokoje mají k dispozici stejné vybavené jako pokoje Superior. Suity umožňují ubytování pro 5–8 osob dle typu.

pojmenovani_za­rizeni1

Superior pokoj s možností až 2 přistýlek s výhledem na golf

popis_zarizeni1

Standardní Superior pokoje jsou umístěny v hlavní budově. Maximální obsazenost je 2 dospělí + 2 děti (nebo 3 dospělé osoby). Pokoj Superior je vybaven inteligentním ovládáním, pohodlným sofa/gaučem, King size bed 200×200 cm či 2 oddělenými postelemi 120×200 cm, LCD TV 49“, elektronickým trezorem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou značky ETRO, pantoflemi a župany, plážovou taškou, digitální váhou, minibarem, setem na přípravu čaje, konvicí, klimatizací, WiFi připojením zdarma a balkonem.

pojmenovani_za­rizeni2

Superior pokoj s možností až 2 přistýlek s výhledem na moře

popis_zarizeni2

Standardní Superior pokoje jsou umístěny v hlavní budově. Maximální obsazenost je 2 dospělí + 2 děti (nebo 3 dospělé osoby). Pokoj Superior je vybaven inteligentním ovládáním, pohodlným sofa/gaučem, King size bed 200×200 cm či 2 oddělenými postelemi 120×200 cm, LCD TV 49“, elektronickým trezorem, koupelnou se sprchou, vysoušečem vlasů, luxusní kosmetikou značky ETRO, pantoflemi a župany, plážovou taškou, digitální váhou, minibarem, setem na přípravu čaje, konvicí, klimatizací, WiFi připojením zdarma a balkonem.

Stravování

Stravování probíhá formou bohatého Ultra All inclusive konceptu, v rámci kterého mají hosté přístup do šesti restaurací. Restaurace Lagoon, Pascarella, Asian Breeze, turecká restaurace HASIR. Rybí restaurace YAMAS a Beff Grill Club jsou zpoplatněny. Na vyžádání je možná příprava speciálních pokrmů ze zdravotních či preferenčních důvodů (cukrovka, alergie, bezlepková dieta, veganství nebo vegetariánství). Jde o gastronomický ráj s neuvěřitelným výběrem mezinárodních nápojů všech značek z celého světa, kde si každý najde to své. Zde rozhodně hladem či žízní nebudete trpět ani minutu po celý deni noc.

Náš názor

Jde o zcela nový hotel na unikátním místě sdílející stejnou pláž nedaleko oblíbeného hotelu Titanic Deluxe. Resort je umístěn v naprostém klidu, stranou ruchu letovisek. Jeho největší devizou je prostor, vlastní široká písečná pláž, všudepřítomná zeleň podpořená sousedícím 36 jamkovým golfovým hřištěm. Doporučujeme všem, co vyhledýávají nové moderní a neokoukané komplexy s vysokým standardem služeb, kvalitními použitými materiály a útulnou architekturou. Pouhým zhlédnutím nápojového lístku zahrnutého do ultra all inclusive zjistíte, že jste se ocitli opravdu ve výjímečném hotelu nejvyšších kvalit turecké riviéry. Hotel nabízí skvělé zázemí nejen Vašim dětem ale i Vám. Doporučujeme zvážit rezervaci některého z pokujů swim up. Standardní pokoje jsou nezvykle velké, ale toto je určitě příjemný upgrade. V celém komplexu se snoubí kvalita použitých materiálů, čisté linie, skvělý výběr nábytku a doplňků, vše působí velice útulně, moderně a spolu s vynikající gastronomií, prostorem a zelení je to určitě předurčené místo pro tu pravou dovolenou vysoké úrovně.

Odkaz na hotel/resort

https://www.cullinanhotels.com

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou
 • leteckou dopravu
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • služby delegáta
 • pobytovou taxu
 • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.
Cullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdyCullinan Golf & Resort Belek - Turecká riviéra - Turecko, Belek - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Hotel Cullinan Belek

Hotel Cullinan Belek

Země: Turecko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen - Září

Délka pobytu: 8 až 12 dnů

č. zájezdu: 445492/89
all-inclusive
letecky
od49 139,-/osoba
  Hotel Kaya Palazzo Golf Resort

  Hotel Kaya Palazzo Golf Resort

  Země: Turecko

  Destinace: Turecká riviéra

  Středisko: Belek

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Říjen

  Délka pobytu: 4 až 15 dnů

  č. zájezdu: 460609/138
  all-inclusive
  letecky
  od27 590,-/osoba
   Hotel Limak Arcadia Golf & Sport Resort

   Hotel Limak Arcadia Golf & Sport Resort

   Země: Turecko

   Destinace: Turecká riviéra

   Středisko: Belek

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Listopad

   Délka pobytu: 8 až 15 dnů

   č. zájezdu: 460288/138
   all-inclusive
   letecky
   od14 290,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Pobytové zájezdy na Madeiru

    Pobytové a pobytově-poznávací zájezdy

    Pobytový zájezd na Madeiru je synonymem pro relaxaci, klid a luxusní dovolenou.

    Aktuálně

    21.7.2023

    Velký okruh Slovinskem

    Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

    20.7.2023

    Poslední volná místa do Londýna!

    Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

    20.7.2023

    Last Minute Kalábrie

    doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

    RSS, více aktualit