PFANDL - Bad Ischl

Rakousko, Bad Ischl

č. zájezdu: 491887/62
od3 150,-/osoba
PFANDL - Bad Ischl

PFANDL - Bad Ischl

Země: Rakousko

Destinace: Horní Rakousko

Středisko: Bad Ischl


Stravování: snídaně
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Listopad

Délka pobytu: 4 až 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • snídaně

AKČNÍ NABÍDKA

SALZKAMMERGUT CARD ZDARMA BAD ISCHL a Solná komora – Evropské hlavní město kultury 2024

URČITĚ OCENÍTE

Proč gasthof Pfandl Bad Ischl:  – vyzkoušejte známé Evropské termální lázně v Bad Ischlu (3 km)  – Bad Ischl – místo kde pobývala císařovna Sissi  – zdarma slevová karta Salzkammegut Card s různými slevami a výhodami **** Nejen jediné město, ale celý region ponese v roce 2024 tento titul. A poprvé ve se jedná o alpskou venkovskou oblast. Tu čest bude mít Bad Ischl jako vlajkové město a dalších 22 obcí v Horním Rakousku a Štýrsku. A protože části Salzkammergut patří k Salcbursku, můžeme se podívat i za hranice. Zdaleka ne všechna z 23 zúčastněných míst jsou tak světoznámá, jako například Bad Ischl nebo Hallstatt. Menší, méně známá místa, jako je Kirchham, St. Konrad (Horní Rakousko) nebo Bad Mitterndorf (Štýrsko), se budou moci představit jako součást Hlavního města kultury. V souladu s touto myšlenkou bude program zaměřen na důležité otázky:  – Jak se žije zde, na alpském venkově a jak chceme žít v budoucnu?  – Jak se vidíme v Evropě a ve světě?  – Jak chceme přispět ke společné Evropě?  – Jak se nám daří žít uměním a kulturou jako zásadním faktorem pro rozvoj regionu? PROGRAM BUDE VELMI BOHATÝ – ať už se bude jednat o film, fotografii, divadlo, výstavu, sympozium nebo workshop – a všechny projekty najdete v jedné ze 4 programových linií: SÍLA A TRADICE zkoumá téma kulturní identity a objasňuje, jaké mocenské vztahy formovaly tento region. Od těžby soli přes vládu Habsburků až po nacionální socialismus. Všechny tady zanechaly svou stopu, která je cítit dodnes. PROUD KULTURY – součástí bude produktivní pokládání otázek, prostor pro debaty, nové, netradiční formy kultury a umělecké formáty. SDÍLENÍ SALZKAMMERGUT – Umění cestovat, se zaměří na cestovní ruch, který je nedílnou součástí Solné komory. Témata overturismu, napětí mezi masovým turismem a udržitelným cestováním, otázka kvalitního cestovního ruchu budou také součástí programu. GLOBALOKAL – BUILDING THE NEW – Na závěr budou diskutovány otázky venkovských oblastí. Motivem bude téma života na venkově, propojení se světem a globální práce. Více info .

KDE BUDETE SPÁT

2 – lůžkové pokoje, některé s možností až 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV (pokoj má cca 18 m2). Pokoje se 2 přistýlkami na ověření.

FORMA STRAVY

snídaně – bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří (menu o 3 chodech, výběr ze 2 hl. jídel) za doplatek v CK.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

SALZKAMMERGUT-THERME Bad Ischl (3 km) – unikátní solné lázně, kde se vše „točí“ kolem soli (vnitřní bazény, vířivky, venkovní divoká řeka aj.), letní koupaliště PARKBAD Bad Ischl (3 km),jezero NUSSENSEE – koupání v malé míře, ale spíše rybaření (5 km).

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 5,99 let ne přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti) Gasthof přijímá tyto platební karty (bez záruky): Maestro, Visa, Master Card, Diners Club, American Express

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

5 Eur/den

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří začíná pobyt večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

1. PROGRAMOVÝ POBYT

POBYT V BAD ISCHLU (min. délka pobytu 4 dny / 3 noci, nástup libovolný)  – ubytování se snídaní formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (menu o 3 chodech, výběrem ze 2 jídel) za doplatek v CK BONUSY ZDARMA:  – slevová karta s plno slevami a výhodami (při pobytu od 3 nocí), sleva až 25% na více než 110 atrakcí v regionu (např. výlety lodí na Attersee, Traunsee a Wlfgangee, dále na Solný svět v Hallstattu, Královská vila v Bad Ischlu, Ledová jeskyně Dachstein, Fuschl Badesee Resort, horská železnice Schafberg aj.)  – parkování

CELKOVÁ KAPACITA

14 pokojů

DÁLE PRO VÁS (léto)

.

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

3,5 Eur / osoba / noc (od 15 let)

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Gasthof Pfandl leží cca 2 km od centra Bad Ischlu ve směru na Wolfgangsee, v srdci Solné komory. Zastávka autobusu (směr Bad Ichsl/Salzburg) a potraviny v blízkosti (cca 500 m). Vlakové nádraží s stanicí skibusu leží 4,2 km od domu. Bad Ischl je lázeňské město v rakouské spolkové zemi Horní Rakousko v okrese Gmunden. Jsou zde známé solné lázně. Největšího věhlasu dosáhly v 19. století díky pobytům císařské rodiny a tehdejší honorace. Léčí se zde potíže dýchacích cest, revmatismus a ženské choroby.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Jídelna, dětské hřiště, parkoviště, úschova kol. V Bad Ischlu najdete světoznámé Evropské termální lázně (3 km) s léčivými prameny o teplotě 32° C a také KAISERVILLA (cca 3 km) – císařskou vilu, kde bydlel císař Franz Josef se svou manželkou Sissi v době pobytu v Bad Ischlu.

PŘÍJEZD AUTEM

Vzdálenost: z Prahy: 350 km, z Českých Budějovic: 203 km, z Brna: 406 km, z Ostravy: 573 km

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem z Brna (rj 259) do stanice Wien Hbf. Přestoupíte na vlak (rj 698) do stanice Attnang-Puchheim a odtud přestoupíte na vlak (R 4416) do stanice Bad Ischl. Přejdete na autobusovou zastávku Bad Ischl Bahnhof a pojedete autobusem (150) do Bad Ischl Pfandl Süd (B158). Hotel je od zastávky vzdálený asi 280 m. Cesta vlakem z Brna trvá přibližně 4 hodiny a 30 minut. Aktuální spojení vyhledáte na

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 47.71732711791992°, 13.591219902038574°
PFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad IschlPFANDL - Bad Ischl

Podobné zájezdy

Gasthof Pfandl

Gasthof Pfandl

Země: Rakousko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Říjen

Délka pobytu: 6 až 8 dnů

č. zájezdu: 489739/89
polopenze
vlastní doprava
od6 150,-/osoba
  COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim

  COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim

  Země: Rakousko

  Destinace: Korutany

  Středisko: Bad Kleinkirchheim

  Hotel: …Hotel Bad Kleinkirchheim

  Typ: Lyžařské zájezdy

  Termíny: Prosinec - Březen

  Délka pobytu: 3 až 8 dnů

  Osob: 1-2, 1-3, 1-4 osoba

  č. zájezdu: 408376/80
  polopenze
  vlastní doprava
  od6 770,-/osoba
  COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim

  COOEE alpin Hotel Bad Kleinkirchheim

  Země: Rakousko

  Destinace: Korutany

  Středisko: Bad Kleinkirchheim

  Hotel: …Hotel Bad Kleinkirchheim

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec - Listopad

  Délka pobytu: 3 až 14 dnů

  Osob: 2, 1, 4 osoby

  č. zájezdu: 486137/3
  polopenze
  vlastní doprava
  od4 000,-/osoba

  Mohlo by vás zajímat:

  Bad Gastein - Gasteinertal - Grossarltal

  Salzburgerland

  Bad Gastein nabízí především kvalitní sněhové podmínky od konce října až do pozdního jara. Lákadlem je zde Graukogel s náročnými závodními sjzedovkami. Najdeme zde přes 200 km sjezdovek a vysoký podíl kabinek a moderních sedačkových lanovek. Najdeme zde také termální Skalní lázně a moderní lázně Alpen Therme.

  Nabídka ubytování ve středisku Bad Kleinkirchheim

  Skpiasy se slevou a vstupy do termálních lázní v ceně

  Bad Kleinkirchheim je korutanská vesnice, kde naleznete vzorově čisté dřevěné hotýlky a termální areály, které se snoubí se vhodně doplňujími s neméně špičkovými sjezdovkami. Lyžařský areál v oblasti Nockberge táhnoucí se od vrcholu Kaisenburg přes Strohsack poskytuje to nejlepší možné lyžování v celých Korutanech.

  Pobytové zájezdy pro seniory

  Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

  Aktuálně

  5.6.2024

  Fjordy a další klenoty Norska

  Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

  12.4.2024

  Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

  Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

  11.4.2024

  Island nejen pro seniory 55+

  Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

  RSS, více aktualit