Sun Club El Dorado

Španělsko, Arenal

č. zájezdu: 486609/51
od13 690,-/osoba
Sun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdy

Sun Club El Dorado

Země: Španělsko

Destinace: Mallorca

Středisko: Arenal


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 12 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Poloha

Hotelový komplex se nachází v jihozápadní části ostrova Mallorca, který je největším ostrovem Baleárských ostrovů. Oblast El Arenal je vzdálená asi 12 kilometrů od hlavního města Palma de Mallorca, kde je i mezinárodní letiště.

Vybavení hotelu

Součástí hotelového komplexu, který nabízí ubytování ve více jak 360 pokojích, je vstupní hala s recepcí s nonstop provozem. Dále se v hotelu nachází restaurace, bar, diskotéka a minimarket. U hotelu je rovněž venkovní bazén, u kterého jsou lehátka a slunečníky volně k využití.

Vybavení pokoje

Ubytování je nabízené v jednoduše zařízených bungalovech, které mají maximální obsazenost 3 dospělé osoby a jedno dítě. Součástí každého bungalovu je vlastní sociální zařízení, dále mají hosté k dispozici za poplatek trezor.

Stravování

Program ALL INCLUSIVE zahrnuje snídaně, obědy a večeře, které jsou podávány formou bufetu. Dále je během dne připravováno lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10:00 do 23:00 jsou rozlévány nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

Pláž

Hotel se nachází asi 500 metrů od pláže. Koupání je možné mola, které je betonové a přistupuje se k němu po schodech.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 39.42524337768555°, 2.7408854961395264°
Sun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdySun Club El Dorado - Mallorca - Španělsko, Arenal - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

HTOP Royal Sun

HTOP Royal Sun

Země: Španělsko

Destinace: Costa Brava/Maresme

Středisko: Santa Susanna

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 10 dnů

Osob: 1-2, 1, 1-3, 1-4 osoba

č. zájezdu: 473860/93
plná penze
letecky
od10 990,-/osoba
  First minute
  -15%sleva
  Santa Susanna - H - TOP Hotel Summer Sun

  Santa Susanna - H - TOP Hotel Summer Sun

  Země: Španělsko

  Destinace: Costa Brava, Costa del Maresme

  Středisko: Santa Susanna

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 8 až 10 dnů

  Osob: 1-3, 1-2 osoba

  č. zájezdu: 472092/70
  bez stravování
  autobusem
  od2 895,-/osoba
   -52%sleva
   Hotel Ona Aucanada Club

   Hotel Ona Aucanada Club

   Země: Španělsko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Říjen

   Délka pobytu: 4 až 12 dnů

   č. zájezdu: 487530/89
   snídaně
   letecky
   od11 829,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit