Rezidence Marmolada

Itálie, Arabba / Marmolada

č. zájezdu: 324677/11
od2 102,-/osoba
Last minute
Rezidence Marmolada - Dolomiti Superski - Itálie, Arabba / Marmolada - Aktivní dovolená

Rezidence Marmolada

Země: Itálie

Destinace: Dolomiti Superski

Středisko: Arabba / Marmolada

Ubytování: Rezidence Marmolada


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Aktivní dovolená

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

uvod

Dolomity – majestátní stěny, vysoké a ostré věže, nepřekonatelné útesya zubaté hřebeny, rozmanitost tvarů, barev a údolí, které procházejípřes Dolomity okouzlily velké horolezce historie stejně jako mnohéumělce. Mimo jiné i „král osmitisícovek“ – Reinhold Messnero Dolomitech říká: „Nejsou to nejvyšší hory, ale jsou určitě nejkrásnějšína světě“. Tato horská oblast jedinečná z geologického, botanickéhoa krajinného hlediska a známá po celém světě pro své nesrovnatelnékrásy je od června 2009 zapsaná do seznamu světového přírodníhodědictví UNESCO jako jedna z 50 nejkrásnějších krajin v Evropě a 199celosvětově. Díky svému původu z prehistorického tropického mořeplného měkkýšů, řas, korálů a ryb, došlo v této oblasti k masivní výroběvápence, který následně po mnoha milionech let díky vulkanickéaktivitě, posunu tektonických desek a dalším přírodním vlivůmvymodeloval jedinečný povrch Dolomitů. Nespočet zkamenělinpre­historických zvířat a jedinečné složení hornin předurčil oblast i provědecké zkoumání vědců – geologů, mineralogů i geografů. Jednímz divů Dolomit, založeném na konkrétním mineralogickém složení, je, žepři západu slunce se hory rozsvítí intenzivně červenou barvou. Skalnístěny vytvářejí barevné spektrum od světle žluté až po ohnivé červenéa pak se rozpadají na různé úrovně fialové, dokud nezmizí úplně vetmě noci.

misto_popis

Bosco Verde (1.200 m) – městečko které se nachází 3,5 km od lanovek na Marmoladu. Dům se nahází na slunném místě vedle města Rocca Pietore, na úpatí ledovce Marmolada.

ubytovani_typ

Apartmán

ubytovani_popis

Rezidence Marmolada** – malá moderní rezidence. Jednoduché a útulné apartmány BILO-4, ložnice s 2lůžkem, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, prostor na spaní s palandou,kou­pelna/WC; TRILO-6 ložnice s 2lůžkem, ložnice s 2lůžkem a 1lůžkem, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, výklopné lůžko, 2× koupelna/WC.Ložní prádlo a ručníky nutné vlastní.Parkování: venkovní v ceně.

Stravování

Vlastní

stravovavi_popis

S možností vaření ve vybavené kuchyňce.

pobyty_dny

Týdenní pobyty sobota-sobota

fakultativne

• Oblast Alto Agordino a zejména Rocca Pietore a okolí nabízí různéturistické atrakce – pěší turistiku, horolezectví, ale i výlety do lesů plnýchhub s bohatou faunou i flórou, stejně jako úžasná místa k fotografování• Impozantní Marmolada (3.342 m) – královna a nejvyšší hora Dolomit• Serrai Sottosunga – množství místních řemeslných dílen – např. dřevěnépředměty, šperky z třešňového dřeva zdobené křišťály Swarovski,barometry aj., kované reprodukce železných zvířat jako jsou sovy, motýli adalší• Pokračovat vzhůru na Marmoladu můžete lanovkou z Malga Ciapela téměřdo 3.300 metrů na vyhlídku Punta Rocca s nepopsatelným 360 ° panorama• Serrai di Sottoguda, asi dvě kilometry dlouhý kaňon na úpatí Marmoladys dech beroucí scenérií je přístupný pěšky i na kole (s kartouMarmolada vstup zdarma), stejně jako místním vláčkem• Vesnička Alleghe se stejnojmenným jezerem a stadionem De Toni -otevřený pro bruslení i v létě

V ceně

• 7× ubytování v apartmánu včetně energií• Wi-fi• DPH

platba_misto

• Vratná kauce: 150 €/apartmán• Závěrečný úklid: 40 €/apartmán• Turistická taxa

platba_misto_dalsi

• Domácí mazlíček: 30 €/pobyt (na vyžádání)

slevy

• Stálý klient: –2%

stravovani__

Vlastní

Rezidence Marmolada - Dolomiti Superski - Itálie, Arabba / Marmolada - Aktivní dovolenáRezidence Marmolada - Dolomiti Superski - Itálie, Arabba / Marmolada - Aktivní dovolenáRezidence Marmolada - Dolomiti Superski - Itálie, Arabba / Marmolada - Aktivní dovolenáRezidence Marmolada - Dolomiti Superski - Itálie, Arabba / Marmolada - Aktivní dovolenáRezidence Marmolada - Dolomiti Superski - Itálie, Arabba / Marmolada - Aktivní dovolenáRezidence Marmolada - Dolomiti Superski - Itálie, Arabba / Marmolada - Aktivní dovolená

sjezdových tratí nadmořská výška areálu
15× 22× 1 472 – 3 264 m/n.m
délka sjezdových tratí (km) snowparků
25,4 28,1 10,2
lanovky a vleky běžeckých tratí
16× 7,5 km
773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

5.2.2019

Slevy 9% na exotické poznávací zájezdy

Poznávací zájezdy 2019 plné zážitků do 125 zemí světa v doprovodu českých a slovenských průvodců se slevou 9%. First minute trvá jenom do 28.2.2019 za podmínky složení zálohy.

24.8.2018

Aktuální zlevněné poznávací zájezdy

Kam vyrazit v září? .-)

7.6.2018

Tip dne - akční nabídka

Mallorca 2 osoby za cenu 1 - let z Prahy

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů