Villaggio Argentario

Itálie, Albinia

č. zájezdu: 484289/109
od2 148,-/osoba
Villaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdy

Villaggio Argentario Camping Village

Země: Itálie

Destinace: Toskánsko

Středisko: Albinia

Ubytování: Villaggio Argentario Camping Village


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 5 až 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Skvělá letní dovolená pro celou rodinu v Toskánsku ve Villaggiu Argentario+ přímo u moře

  • 4–7 nocí v Toskánsku v lokalitě Albínia
  • Ubytování ve Villaggio Argentario+
  • Klimatizované apartmány pro 2–4 osoby
  • Stravování ve vlastní režii
  • Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze
  • Bazény, vířivka a plážový servis k dispozici zdarma
  • Animační programy a miniklub zdarma
  • Vhodné pro rodiny s dětmi
  • Prostor pro sportovní hry
  • Parkoviště k dispozici zdarma
  • WiFi připojení zdarma
  • Vlastní doprava

  Toskánsko – užijte si fantastické kulinářské zážitky a kulturní zajímavosti

  Toskánsko je region se skvělou tradiční gastronomií, zaměřující se na základní chuť surovin, jednoduchou přípravu a špičkovou kvalitu. Vinaři z toskánské oblasti produkují jedna z předních světových vín. Je to kraj nejen s nádhernou přírodou, ale také s množstvím historických památek. Bohatá historie a kultura láká cestovatele a dovolenkáře z celého světa. Mezi top místa patří určitě renesanční Florencie, město Livorno s mnoha památkami a akváriem, město Siena a šikmá věž v Pise.

  Ubytování ve Villaggio Argentario+

  Villaggio Argentario se nachází přímo u moře v zahradě, která je obklopena piniovým hájem, jen několik kilometrů od vyhlášených toskánských ostrovů Giglio, Giannutri a Montecristo a pár minut jízdy autem od městečka Albinia s obchody, supermarkety a restauracemi. Je dobrou základnou k návštevě všech věhlasných toskánskych metropolí. Ubytování disponuje 24 hodinovou recepcí, dvěma restauracemi (včetně pizzerie), společnou místností s TV, zahradou, bazénem pro dospělé, bazénem pro děti a vířivkou (v provozu v závislosti od počasí, cca od 1. 6. ) a barem u bazénu a na pláži. Plážový servis (1× slunečník a 2× lehátka) je k dispozici zdarma cca od 1. 6. 2024 v závislosti od počasí (omezená kapacita, nelze rezervovat). V hlavní sezoně (cca červenec–srpen) jsou k dispozici denní i večerní animační programy pro děti v amfiteátru a miniclub. V areálu se nachází taky minimarket, místo pro grilování, dětské hřiště, multifunkční hřiště pro fotbal a volejbal, plážový volejbal, stolní tenis a bankomat. Prádelna a půjčovna kol je k dispozici za poplatek (platba na místě). Klienti villaggia mají speciální nabídku cen na jízdy na koních, lekce potápění, lekce tenisu (cca 1 km), lekce windsurfingu a kitingu (cca 10 km), plachtění (cca 3 km) a rybaření. Vodní sporty (kanoe, šlapadla) jsou k dispozici zdarma ve vybraném termínu cca od 1. 6. 2024. Dětská postýlka je k dispozici za poplatek 40 €/týden, nebo 10 €/den (platba na místě, omezená kapacita). Na vyžádání jsou k dispozici taky apartmány pro osoby s omezenou pohybovou aktivitou. V areálu je k dispozici WiFi připojení a nehlídané parkoviště zdarma.

  Villa Superior Giglio

  Apartmán pro 4 osoby o velikosti cca 40 m2 se nachází v přízemí či v 1. patře. Apartmán disponuje ložnicí s dvoulůžkem a obývacím pokojem s kuchyňským koutem se dvěma samostatnými lůžky, vlastním sociálním zařízením a balkonem nebo terasou s posezením. K dispozici je klimatizace, fén, lednička, TV a povlečení a ručníky (každá další výměna je za poplatek 10 €/os.). WiFi připojení je k dispozici zdarma. Vratná kauce je ve výši 100 €/apartmán (platba na místě).

  Villa Superior Giannutri

  Apartmán pro 4 osoby o velikosti cca 35 m2. Apartmán disponuje vstupní místností s kuchyňským koutem a dvěma samostatnými lůžky, ložnicí s manželskou postelí, vlastním sociálním zařízením a balkonem nebo terasou s posezením. K dispozici je klimatizace, fén, lednička, TV a povlečení a ručníky (každá další výměna je za poplatek 10 €/os.). WiFi připojení je k dispozici zdarma. Vratná kauce je ve výši 100 €/apartmán (platba na místě).

  Stravování

  • Stravování ve vlastní režii
  • Možnost dokoupení polopenze či plné penze (nutné rezervovat předem u CK, platba na místě)
  • Polopenze za poplatek 30 €/os./den (bez nápojů, platba na místě)
  • plná penze za poplatek 40 €/os./den (bez nápojů, platba na místě)
  • Děti do 3,99 let dle skutečné konzumace, děti 4–10,99 let s 40% slevou
  • Stravování je nutné objednat minimálně na 3 po sobě jdoucí dny

  Pláž

  Písečná pláž se nachází přímo u villaggia a nabízí pozvolný vstup do moře, který je vhodný i pro děti. Plážový servis (1× slunečník a 2× lehátka) a vodní sporty (šlapadla, kanoe) jsou k dispozici zdarma ve vybraném období cca od 1. 6. 2024 v závislosti na počasí (omezená kapacita, nelze rezervovat).

  Cestujete s dětmi?

  Dětskou postýlku lze zapůjčit na vyžádání za poplatek 40 €/týden či 10 €/den (platba na místě, omezená kapacita). Animační programy a miniklub pro děti jsou k dispozici cca od července do srpna. V areálu je dětský bazén a hřiště.

  Asistence na telefonu

  V oblasti je česky nebo slovensky mluvící osoba z partnerské agentury, která vám v případě potřeby pomůže v agentuře, případně na telefonu. Pro zájemce má i nabídku výletů. Telefonní kontakt na něj obdržíte v pokynech k zájezdu, které obdržíte emailem 5–7 dní před odjezdem na dovolenou.

  Důležité informace

  • Check in cca od 16.00 hod. do 19.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,5 €/os./den pro osoby starší 13,99 let (platba na místě)
  • Asistenční služba k dispozici v českém nebo slovenském jazyce
  • Bázény a plážový servis k dispozici zdarma (omezená kapacita)
  • Animační programy pro děti a miniklub ve vybraném termínu cca od července do srpna 
  • Cestovní kancelář není pořadatelem animačních programů a nemůže garantovat rozsah, četnost, či kvalitu poskytovaných služeb. Animační programy standardně probíhají v cizím jazyce. Animační program mohou navštěvovat děti různých věkových kategorií, avšak u nízkého věku dětí může být vyžadován dozor blízké dospělé osoby.
  • Povinná vratná kauce 100 €/apartmán (platba na místě)
  • První set povlečení a ručníků k dispozici zdarma
  • Každá výměna povlečení a ručníků za poplatek 10 €/os.
  • Dětská postýlka za poplatek 40 €/týden či 10 €/den (platba na místě, omezená kapacita)
  • Příplatek za polopenzi 30 €/os./den, plná penze 40 €/os./den (nutná rezervace předem, platba na místě)
  • Parkoviště a WiFi připojení k dispozici zdarma
  • Vlastní doprava
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
  • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.


Villaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdyVillaggio Argentario - Toskánsko - Itálie, Albinia - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Argentario Osa Resort - apartmány

Argentario Osa Resort - apartmány

Země: Itálie

Destinace: Střední Itálie

Středisko: Toskánsko

Ubytování: …Osa Resort - apartmány

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 3 až 14 dnů

Osob: 4 osoby

č. zájezdu: 475816/3
bez stravování
vlastní doprava
od3 315,-/byt
  -15%sleva
  Argentario Osa Resort - hotel

  Argentario Osa Resort - hotel

  Země: Itálie

  Destinace: Střední Itálie

  Středisko: Toskánsko

  Ubytování: Argentario Osa Resort - hotel

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Září

  Délka pobytu: 3 až 14 dnů

  Osob: 2, 3, 4 osoby

  č. zájezdu: 477136/3
  snídaně
  vlastní doprava
  od1 240,-/osoba
   -10%sleva
   Gitavillage Argentario

   Gitavillage Argentario

   Země: Itálie

   Destinace: Toskánsko

   Středisko: Albinia

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 5 až 8 dnů

   č. zájezdu: 475881/89
   bez stravování
   vlastní doprava
   od7 290,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit