Apartmány Leopardi

Itálie, Alba Adriatica

č. zájezdu: 480647/109
od6 493,-/osoba
-4%sleva
First minute
Apartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdy

Apartmány Leopardi

Země: Itálie

Destinace: Abruzzo

Středisko: Alba Adriatica

Ubytování: Apartmány Leopardi


Stravování: bez stravování
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava
 • autobusem

Možnosti stravování

 • bez stravováníPopis:

  Dovolená v Itálii, ubytování v moderních apartmánech Leopardi, cca 300 m od písečné pláže!

  • 7 nocí v oblíbeném letovisku Alba Adriatica
  • Ubytování v apartmánech Leopardi
  • Apartmány pro 2–6 osob
  • Vlastní stravování
  • Apartmány s klimatizací, pračkou a terasou
  • Pláž cca 300 m od ubytování
  • Domácí mazlíčci povoleni
  • Doprava vlastní nebo autobusová

  Abruzzo – ideální místo pro krásnou dovolenou

  Abruzzo je oblast na východní straně Apeninského poloostrova a omývá ji Jaderské moře. Je to oblast krásné přírody s několika přírodními parky. Národní park Abruzzo patří k nejvýznamnějším přírodním rezervacím Evropy, zdejší krajina je vhodná pro pěší turistiku a pozorování místní fauny. Abruzzo je také oblast proslulé kuchyně, která používá sice jednoduché, ale vysoce kvalitní suroviny. Nejslavnějším místním jídlem jsou makarony. Tato oblast je jednoduše místo pro prožití úchvatné dovolené, která umožní našim klientům poznat jiné kultury.

  Ubytování v rezidenci Leopardi

  Nová moderní residence Leopardi se nachází cca 300 m od pláže a pěší promenády, v klidné ulici v blízkosti centra městečka (cca 200 m). Ubytování v apartmánech je pro 2 až 6 osob, součástí budovy je výtah a parkoviště. Všechny apartmány jsou vybaveny TV, klimatizací a pračkou. Klimatizace je za příplatek 70 €/týden. Domácí mazlíčci jsou zde povoleni za příplatek 50 €/pobyt – na vyžádání u CK, hradí se na místě. Dětská postýlka je na vyžádání u CK za poplatek 20 €/týden – hradí se na místě.

  Bilo 4 pro 2–4 osoby

  Apartmán pro 2–4 osoby má vlastní sociální zařízení, jednu ložnici s manželským lůžkem, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem a terasu.

  Trilo 6 pro 4–6 osob

  Apartmán pro 4–6 osob má vlastní sociální zařízení, jednu ložnici s manželským lůžkem, jednu ložnici se dvěma lůžky, obývací místnost s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem a terasu.

  Stravování

  • Stravování je ve vlastní režii klientů
  • Klienti si mohou vařit sami v kuchyňském koutu svého apartmánu

  Písečná pláž

  V oblasti Alba Adriatica najdete jedny z nejkrásnějších pláží v Itálii. Pláže jsou zde lemovány promenádou s palmami. Písečná pláž s pozvolným vstupem se nachází cca 300 m od pláže.

  Tipy na výlety

  • Aquapark Onda Blu (otevřen pouze v hlavní sezóně) – pouze 8 km od ubytování
  • Národní park Gran Sasso – cca 53 km od ubytování, jeden z nejrozsáhlejších národních parků v Evropě, součástí je horský masiv Gran Sasso
  • L’Aquila – hlavní město regionu, najdete zde velké množství historických památek, např. bazilika sv Bernardina, aquilský dóm či městský hrad
  • Pescara – cca 64 km od ubytování, jedná se o přístavní město, je zde jeden z největších turistických přístavů v celé oblasti

  Bez delegáta 

  Delegát není k dispozici a klienti obdrží v pokynech k zájezdu 5–7 dní před odjezdem telefonní číslo na asistenční linku CK. V případě potřeby (problémy při ubytování, pozdější příjezd na ubytování apod.) volejte asistenční linku CK. V případě úrazu kontaktujte rovnou linku pojišťovny a využijte její asistenční služby (tel. číslo najdete na kartičkách pojištěnce).

  Důležité informace

  • Check in od 14.00 do 18.00 hod., check out do 10.00 hod.
  • Povinná pobytová taxa cca 1,00 €/os./noc – hrazeno na místě, děti do 13,99 let taxu neplatí 
  • Klienti platí povinnou vratnou kauci 100 €/apartmán, která je vratná na konci pobytu v případě, že je apartmán vrácen v nepoškozeném sta­vu
  • Povinný závěrečný úklid 50 €/apartmán, hradí se na místě (kuchyňský kout musí být uklizen klienty, odpadky musí být vynesené)
  • Apartmány nejsou vybaveny ložním prádlem ani ručníky, klient si musí přivést vlastní
  • Dětská postýlka za příplatek 20 €/týden – hrazeno na místě 
  • Klienti si vyzvedávají klíče v agentuře, která je vzdálená 7,5 km, z agentury budou po check inu v odpoledních hodinách klienti přepraveni k apartmánu
  • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky, do pokojů většinou signál WiFi nedosáhne
  • Cestovat můžete s platným OP
  • Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
  • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.


Apartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdyApartmány Leopardi - Abruzzo - Itálie, Alba Adriatica - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Apartmány Horizont

Apartmány Horizont

Země: Chorvatsko, Itálie

Destinace: Sardinie

Středisko: Pula

Ubytování: Apartmány Horizont

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 2-3, 4 osoby

č. zájezdu: 472133/5
bez stravování
vlastní doprava
od3 960,-/osoba
-10%sleva
Apartmány Splendid

Apartmány Splendid

Země: Chorvatsko, Itálie

Destinace: Sardinie

Středisko: Pula

Ubytování: Apartmány Splendid

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 5, 2-4 osoby

č. zájezdu: 472134/5
bez stravování
vlastní doprava
od4 050,-/osoba
-10%sleva
Apartmány Casa Metz

Apartmány Casa Metz

Země: Itálie

Středisko: Santa Cristina

Ubytování: Apartmány Casa Metz

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Březen

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 480835/109
bez stravování
vlastní doprava
od7 448,-/osoba

  Mohlo by vás zajímat:

  Pobytově poznávací zájezdy

  Pobyty s výlety

  Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

  Apartmány Itálie 2023

  Levné apartmány Itálie 10 dní, dovolená Bibione, Caorle, Leonardo

  Itálie nabízí kromě ubytovacích zařízení jako jsou hotely (albergo) a pensiony (pensioni) také velice oblíbenou levnějí varintu ubytování v podobě apartmánů, které jsou však plně zařízené a pro běžné potřeby plně uspokojující.

  Pobytové zájezdy pro seniory

  Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

  Aktuálně

  9.2.2024

  Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

  Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

  24.1.2024

  Sleva na poznávací zájezdy až 35%

  Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

  13.12.2023

  Vánoční poukaz na dovolenou

  Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

  RSS, více aktualit